Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie:wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wszyscy, to i ja... Rychu, co tam masz zmodzonego, przecież aż tak chyba Cię nie oszukali?:decayed:

Opublikowano

Ja już nie chcę drugi raz tego przechodzić i się zakładać, zę mocy ni ma :kox:

Raz miałem rację, styknie mi :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Poziu na ulicy sprawdzę czy jedzie czy nie. To tylko papier:wink: Sam tego programu nie pisałem. Jak mnie będzie wszystko objeżdżać to będzie wiadomo co jest grane i do kogo się zgłosić:wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Jak wszyscy, to i ja... Rychu, co tam masz zmodzonego, przecież aż tak chyba Cię nie oszukali?:decayed:

Zadzwoń do Adama lub Krzyśka i zapytaj. Ja oddałem auto żeby coś podłubali i taki wynik uzyskali sumarycznie

Opublikowano
Poziu na ulicy sprawdzę czy jedzie czy nie. To tylko papier:wink: Sam tego programu nie pisałem. Jak mnie będzie wszystko objeżdżać to będzie wiadomo co jest grane i do kogo się zgłosić:wink:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Jak wszyscy, to i ja... Rychu, co tam masz zmodzonego, przecież aż tak chyba Cię nie oszukali?:decayed:

Zadzwoń do Adama lub Krzyśka i zapytaj. Ja oddałem auto żeby coś podłubali i taki wynik uzyskali sumarycznie

Pytałem, bo nie wiem, czy masz FMIC, czy ori turbiny itp, itd.

Z jakiej mocy startowałeś, miałeś serię, duża różnica w odczuciach na drodze?

Opublikowano

Taki był pomiar jak wjechałem.

View image: 2012 10 25 16 46 53

Zapytali po co przyjechałem bo tu już jest max. Powiedziałem że po moc:decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Po delikatnej korekcie było tak:

View image: 2012 10 25 17 09 56

a finalnie już widziałeś

Opublikowano
Jak wszyscy, to i ja... Rychu, co tam masz zmodzonego, przecież aż tak chyba Cię nie oszukali?:decayed:

fmic, wydech seria bez katow/prekatow z tego co wiem :)

kuuuurwaaa... tez sie musze wystroic ladnie, wstyd na gotowcu za***rdalac :decayed:

Opublikowano
Taki był pomiar jak wjechałem.

View image: 2012 10 25 16 46 53

Zapytali po co przyjechałem bo tu już jest max. Powiedziałem że po moc:decayed:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

Po delikatnej korekcie było tak:

View image: 2012 10 25 17 09 56

a finalnie już widziałeś

To nie wiem skąd ta moc...

Ile Ci w maxie pompują?

Opublikowano

1.1 w peaku. jak wjechałem to sportec dmuchał 1.3 (pierwszy wykres).

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

FLy jedź na hamownie najpierw:wink:

Opublikowano
:kox: No nie mogę, tu jest mega koks :naughty: CoLo przy tym to pikuś :polew:
Opublikowano

Witka 330/505 na mniejszym doładowaniu też jest niewyobrażalne?

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

czy Gracjana 335/490 na 1.35 bara

Opublikowano

Dla mnie wszystko jest wyobrażalne. Nawet to, że Jessica Alba opierdoli Siemianowi gałę na zlocie w BT :decayed:

Opublikowano
Dla mnie wszystko jest wyobrażalne.

Wiesz gdzie dzwonić w tej sprawie. Ja nie odpowiem na twoje pytania:wink:

Opublikowano

Ja już dzwoniłem po kogo trzeba. Norbi i moskal są chętni na spotkanie zderzak w zderzak... oczywiście jesli nie skrewisz... :kox:

Opublikowano

Sięm całkiem niekconcy ładny spocik szykuje, a pogoda ideeealna :wink:

To dziś... tylko gdzie latamy?:decayed:

Opublikowano
Ja już dzwoniłem po kogo trzeba. Norbi i moskal są chętni na spotkanie zderzak w zderzak... oczywiście jesli nie skrewisz... :kox:

ja nie mówiłem po kogo tylko do kogo. dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

dzisiaj wieczorem jade do łodzi więc norbi albo moskal może wyskoczyć na autobahna i będziemy nagrywać, mierzyć, sprawdzać, onanizować się czy cokolwiek. zaczniemy od pierwszych bramek w pruszkowie i do grodziska możemy lecieć :wink:

Opublikowano

No to pucować się chłolpy, bo dziś piątek i długo nie da się gardła oszukiwać :decayed:

Myślę że A2-ka będzie idealna na takie spotkanie

Opublikowano
dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

Aż dziwne, ze nie pieją o tym na FB, RF i innych forach

Opublikowano

o której chcesz bo ja mam wyjazd i nie wiem czy moja baba nie będzie truła. poza tym musze być bez bagażu i psa:decayed:

a dzisiaj piątek więc wszyscy będą wyjeżdżać

Opublikowano
No to pucować się chłolpy, bo dziś piątek i długo nie da się gardła oszukiwać :decayed:

Myślę że A2-ka będzie idealna na takie spotkanie

Ja podjadę do Ciebie do Wtrętbusów :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.