Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

góral już do mnie pisał czy nie jade bo on by coś chlapnął i czy bym po niego nie wpadł:grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok ale skoro mówicie, że zimno juz jest na promce, to może czas już napisać do lukasa o zmianę miejscówy? by te pismo nabrało mocy urzędowej:wink: ;)

Opublikowano

pisz

Opublikowano

poszło ;)

Opublikowano

to Promenada czy Arkadia?

Opublikowano

promka promka.

ja już nie przyjeżdżam bo same B6 się pojawiają a klasyków gatunku brakuje

Opublikowano
promka promka.

ja już nie przyjeżdżam bo same B6 się pojawiają a klasyków gatunku brakuje

przepraszam nie dość że klasyk to jeszcze w klekocie i brudny :decayed:

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

góral już do mnie pisał czy nie jade bo on by coś chlapnął i czy bym po niego nie wpadł:grin:

:decayed::kox:

Opublikowano

Ja tam postaram się być w Promce ( jak zwykle), w Arkadii też mnie nie zabraknie, no i Torwar obowiązkowo :decayed:

Opublikowano
Ja tam postaram się być w Promce ( jak zwykle), w Arkadii też mnie nie zabraknie, no i Torwar obowiązkowo :decayed:

jak zwykle wszyscy słyszeli że był tylko nikt go nie widział :polew:

Opublikowano
Ja tam postaram się być w Promce ( jak zwykle), w Arkadii też mnie nie zabraknie, no i Torwar obowiązkowo :decayed:

jak zwykle wszyscy słyszeli że był tylko nikt go nie widział :polew:

Do oczologa karwa idźcie:decayed:

Opublikowano
promka promka.

ja już nie przyjeżdżam bo same B6 się pojawiają a klasyków gatunku brakuje

przepraszam nie dość że klasyk to jeszcze w klekocie i brudny

Góral jak się pojawie na arkadii to będę brał z ciebie przykład i też nie będę mył ;) na promkę się nie pcham bo mnie korki za dużo nerwów kosztują.

Opublikowano
Ja tam postaram się być w Promce ( jak zwykle), w Arkadii też mnie nie zabraknie, no i Torwar obowiązkowo :decayed:

jak zwykle wszyscy słyszeli że był tylko nikt go nie widział :polew:

Do oczologa karwa idźcie:decayed:

:takiego:

:decayed:

Opublikowano
Ja tam postaram się być w Promce ( jak zwykle), w Arkadii też mnie nie zabraknie, no i Torwar obowiązkowo :decayed:

myśle, że będzie łatwiej ja Norbi włączy tryb "widać mnie" niż byśmy wszyscy mieli iść do oczologa :decayed:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

Co się dzisiaj na Torwarze dzieje to moja miętka faja nie ogarnia:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_maroqh1sns1r09wbpo1_500.gif

poziek, to gdzie ty tam pracujesz, że takie niunie ci się przed nosem kręcą ?? :decayed::decayed:

Opublikowano

poziek, to gdzie ty tam pracujesz, że takie niunie ci się przed nosem kręcą ?? :decayed::decayed:

słyszałem na dzielni że sprząta po klientach, ale ja tam nie nic wiem :whistling:

Opublikowano

Pomyliłeś mnie z innym barmanem z pragi :facepalm:

:naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:decayed:

:grin:

Opublikowano
:decayed:

:grin:

łoimy sake :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 02:14 ---------- Poprzedni post napisany at 02:11 ----------

ja pitule jeat 02:12 q my sake daijem:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.