Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oszukuje:decayed:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Do norbiaka na audiencje to miesiąc wcześniej są zapisy:decayed:

powiem tak kolega gra w uja :decayed:

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Norbi gdzie się chowasz ??:decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oszukuje:decayed:

---------- Post dopisany at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Do norbiaka na audiencje to miesiąc wcześniej są zapisy:decayed:

powiem tak kolega gra w uja :decayed:

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Norbi gdzie się chowasz ??:decayed:

O tej godzinie to już dawno pod stołem jestem. Chłopie u mnie życie zaczyna sie o której sie zaczyna, a kończy max o 23-ciej :tongue:

a tu jakieś wpisy o 1-ej, do czego to podobne w ogóle:shock3:

Opublikowano

:hi::hi:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ----------

Chłopie u mnie życie zaczyna sie o której sie zaczyna, a kończy max o 23-ciej :tongue:

eh u niektórych niestety jest to nie możliwe :decayed:

Opublikowano

O tej godzinie to już dawno pod stołem jestem. Chłopie u mnie życie zaczyna sie o której sie zaczyna, a kończy max o 23-ciej :tongue:

a tu jakieś wpisy o 1-ej, do czego to podobne w ogóle:shock3:

To do życia studenckiego podobne :P

Opublikowano

ależ tu ujnia w tym wątku :facepalm:

Opublikowano

nie wątkujesz póki czystej nie spróbujesz ;)

Opublikowano

ale oni tu ani do wódki ani do wątków :facepalm:

Opublikowano

c**jnia na tym forum to zaczęła sie z 5 lat temu.

Opublikowano

haha no poznaniaki nastukały więcej stron w swoim wątku ;)

Opublikowano

a no co zrobić, takie czasy nastały:facepalm:

Opublikowano

A właściwie to od czerwca 2009, nie wiedzieć czemu...:decayed:

Opublikowano

hehe od motoroli?

Opublikowano

o co kaman z motorolą?

Opublikowano

Musieć pójść do Bierhalle w Arkadii, tam kelnerki fszysko opowiedzom :grin:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

No nie Malik?:decayed:

Opublikowano
Musieć pójść do Bierhalle w Arkadii, tam kelnerki fszysko opowiedzom :grin:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Nie byłem , ale kelnerki "fszystko pofiedziały" :grin:

Siema śmietanko :hi:

Opublikowano

jest i pixi a gdzie dixi? ;)

Opublikowano

Nie ma ... zalał pałę :kox:

Opublikowano

dobrze że góral z niego nie bierze przykładu ;)

Opublikowano

Norbi mordeczko , może ruszył byś szanowne cztery litery i przyjechał na spota w końcu :whistling:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Może by pośmigał w bagaźniku w esie po parkingu , jak dawniej w "bi em dabliu" :naughty:

Opublikowano
Norbi mordeczko , może ruszył byś szanowne cztery litery i przyjechał na spota w końcu :whistling:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Może by pośmigał w bagaźniku w esie po parkingu , jak dawniej w "bi em dabliu" :naughty:

W RS-ie mordeczko chciałeś rzec :decayed:.

jeżeli deszcz nie sieknie, to postaram sie być. Jak mokro to nie wyjeżdżam, bo to stare auto, fc**j dziur ma w podłodze i nogawki wodą naciągają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.