Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, ale widziałem jak rusza i to było mega pierdolnięcie jak na taką krowę...

Uwierz mi, że specjalnie się nie starałem i leciałem z D a nie z S :decayed:

Mogę przewieźć chętnych nastepnym razem. 825NM i 370PS.

Wykres tutaj: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/q7-btr-4-2tdi-326ps-s-line-panorama-pneumatyka-itd-226682/

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, ale widziałem jak rusza i to było mega pierdolnięcie jak na taką krowę...

Uwierz mi, że specjalnie się nie starałem i leciałem z D a nie z S :decayed:

Mogę przewieźć chętnych nastepnym razem. 825NM i 370PS.

Wykres tutaj: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/q7-btr-4-2tdi-326ps-s-line-panorama-pneumatyka-itd-226682/

a kiedy będzie następny raz??:decayed:

Opublikowano

a kiedy będzie następny raz??:decayed:

Moja sekretarka poda termin następnej wizyty :decayed:

Opublikowano

ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Jaki kozak.... ze stodołą chce się ścigać :polew:

Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Jaki kozak.... ze stodołą chce się ścigać :polew:

od 8 i 9 dostaje baty :naughty:

Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Chętnie Was nagram jadąc z przodu:decayed:

Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Jaki kozak.... ze stodołą chce się ścigać :polew:

od 8 i 9 dostaje baty :naughty:

:polew:

Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Chętnie Was nagram jadąc z przodu:decayed:

Buba ile długości przyjąłeś od Norbiego ? :decayed:

Opublikowano

Nie pamiętam. Pisał coś o kilku Tirach :grin:

Opublikowano
ja we wtorek będę miał już nowy setup to możemy jakaś rolkę malik zrobić*:decayed:

Chętnie Was nagram jadąc z przodu:decayed:

oj to musisz od kogoś jakieś szybkie auto pożyczyć :grin:

Opublikowano

tak na poważnie to na wtorek możemy sie wtepnie spiknąć. Myślę że FLy też przyjedzie a norbiak to zawsze chętny do takich rzeczy:decayed:

Opublikowano

ja jutro stroję, więc jak do wtorku się nie rozpadnie to spoko :decayed:

Opublikowano

To może i ja wpadnę , sprawdzę ośke wolnossaka :D

Opublikowano

Co tu się kurwwa dzieje??!!

Opublikowano

Tylko nie wcześniej niż 21-22 jak już żeby było w miarę pusto

Opublikowano

A we wtorek doj**ie śniegu i pojedziemy na Bronisze sadzić boki :naughty:

Opublikowano

wtedy qfatrówką podjadę :decayed:

Opublikowano
A we wtorek doj**ie śniegu i pojedziemy na Bronisze sadzić boki :naughty:

Nie mam zimówek więc moze być lipa :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.