Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem bardzo ciekawy mła kontra Malik i kontra Bajk.

Co do Malika z rolki jestem raczej spokojny, to rolka z Bajkiem może byc nie po mojej myśli :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie za to rolka z Malikiem:naughty:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

I Flyerem:whistling:

Opublikowano

Dziń dybry :hi:

Opublikowano
Mnie za to rolka z Malikiem:naughty:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

I Flyerem:whistling:

Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. :decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

To tak żeby atmosferę podgrzać :decayed:

Pany tylko nie wiem czy jest sens czekać do wtorku. Niech Bajk zrobi soft ,no chyba że wszyscy go chcemy opierdoolić, to może byc dziś :decayed: i umawiajmy sie jak najszybciej, bo do wtorku to zima jak nic nas zastanie, a stuprocentnie deszcz, a wtedy Oniak przy dwustu bedzie sądził boki na A 2 i wszyscy chciał nie chciał będziemy w telewizji po spowodowaniu karambolu.

Opublikowano

Nooooo ! :D

I bedzie tak k**wa http://v4.sadistic.pl/flv/20121117/1353192131_f2d_123.mp4

UWAGA , za***iście DRASTYCZNE , NIE PRZY JEDZENIU !!!!!!!!!!

Opublikowano

o kierowca się w bagażniku schował.... masakra

Opublikowano

Dzisiaj z mojej strony będzie bardzo ciężko. Ledwo widzę na oczy bo wieczorem kończe 36h w pracy ale to c**j, gorzej że dawno okładów z młodej piersi nie miałem a niestety norbi nie jesteś mi w stanie tego oferować:wink:. Za to jutro chętnie:decayed:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Mnie za to rolka z Malikiem:naughty:

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

I Flyerem:whistling:

Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. :decayed:

Miętka faja nie jestem i się nie boję. Wolę się ścigać z szybszymi od siebie bo co za frajda BMW objechać:grin:

Opublikowano

Nie no dziś nie ma opcji, bo Bajk zdryfi. Za to za kilka dni bedzie kozak :decayed:

Oniak!!! Jesteś pojeebany!!!

Opublikowano

no póki co to z mojej strony nie ma sensu - we wtorek ma być*jeszcze ciepło :decayed:

Opublikowano
Nooooo ! :D

I bedzie tak k**wa http://v4.sadistic.pl/flv/20121117/1353192131_f2d_123.mp4

UWAGA , za***iście DRASTYCZNE , NIE PRZY JEDZENIU !!!!!!!!!!

ja mam chyba nasrane w głowie bo mnie nie rusza

Opublikowano

to co "zamykamy" autami A2 na dłuższym fragmencie? :decayed: jakby nas było tyle co ostatnio, było by to chyba nawet możliwe :decayed: (żarcik)

Opublikowano
to co "zamykamy" autami A2 na dłuższym fragmencie? :decayed: jakby nas było tyle co ostatnio, było by to chyba nawet możliwe :decayed: (żarcik)

człowieku jak oni się będą do tego zabierać jak do wódki, to ja zatankuje gruszki do baku i ich swoim turbo grzmotem objadę :grin::grin:

Opublikowano

to kiedy to spotkanie w końcu i gdzie? :P

Opublikowano

Ale chodzi o PS3 :)

Opublikowano

ja już jesten online :kox:

Opublikowano

a ja założyłem wydech - od dzisiaj nie mam samochodu tylko samolot :facepalm::grin:

Opublikowano

Czekamy na info od Bajka, bo szkoda tracić jedno mocne auto i jak tylko wystroi fure, to uderzamy tego samego dnia, ewentualnie następnego jak będzie ch... pogoda.

Oniak rezaj na szyko kompresor do swojego bandyty.

Bajkerson kiedy masz to strojenie, bo umknęło mi?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Nooooo ! :D

I bedzie tak k**wa http://v4.sadistic.pl/flv/20121117/1353192131_f2d_123.mp4

UWAGA , za***iście DRASTYCZNE , NIE PRZY JEDZENIU !!!!!!!!!!

ja mam chyba nasrane w głowie bo mnie nie rusza

Mnie też nie, ale to nie znaczy,że Oniak nie jest pojebaany :decayed:

Opublikowano

Bajkerson kiedy masz to strojenie, bo umknęło mi?

jutro stroję :wink:

Opublikowano

Bajkerson kiedy masz to strojenie, bo umknęło mi?

jutro stroję :wink:

To pucuj się grzecznie od razu jak i wynik i czy jutro ustawka?
Opublikowano

spoko przypucuje się wynikiem jak będzie wiadomo :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.