Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bajk , ile masz , miałeś 100-200 ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

racelogic popsuty :kwasny:

Opublikowano

Ja na gopro nagrywałem , fajnie widać czas jak poprzycinasz .

Opublikowano
Ja na gopro nagrywałem , fajnie widać czas jak poprzycinasz .

Tylko przyciął od 130-200 i tera bedzie kozaczył, że mu wyszło tylko 19 sekund :decayed:

---------- Post dopisany at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

Jak sie ogarne to biere telefunken, taśmę samoprzylepną, kleje na kierę i hajde na A2 i 100-200 :decayed:

Opublikowano

hyhyhy

Opublikowano

Co jest do pyty jaguara, wszyscy nayebani??

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Oniaka nie pytam :decayed:

Opublikowano

ja biegam intensywnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

wczoraj pobiegłem do PIXIego, wypiliśmy piwo na szybko, Andzia (jego żona) wpadła, wzięła go za uszy i zaciągnęła do domu. koniec imprezy

Opublikowano
ja biegam intensywnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

wczoraj pobiegłem do PIXIego, wypiliśmy piwo na szybko, Andzia (jego żona) wpadła, wzięła go za uszy i zaciągnęła do domu. koniec imprezy

:grin: gratulacje Piksieju :decayed:
Opublikowano

noooo widze aż wrze na tym forum :)

Opublikowano
Co jest do pyty jaguara, wszyscy nayebani??

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Oniaka nie pytam :decayed:

ja tam nie pije :decayed:

Opublikowano
Co jest do pyty jaguara, wszyscy nayebani??

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Oniaka nie pytam :decayed:

ja tam nie pije :decayed:

Że jak??

Opublikowano

no nie zaprosiłeś to jak :wink:

Opublikowano
no nie zaprosiłeś to jak :wink:
Nosz j**aniec :grin:
Opublikowano

Ja spokojnie ,drin i tv :)

Opublikowano

wujek właśnie przywiózł sobie baterię i zaraz zasiada do łychy....:decayed:

Opublikowano

Hornet , to twoje hasło powinno być odwrotnie chyba .

Opublikowano
ja biegam intensywnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

wczoraj pobiegłem do PIXIego, wypiliśmy piwo na szybko, Andzia (jego żona) wpadła, wzięła go za uszy i zaciągnęła do domu. koniec imprezy

Rychu , nie ściemniaj :klamie: .. bo zaraz wszyscy pomyślą , że mam kobitę jędzę .

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

ja biegam intensywnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

wczoraj pobiegłem do PIXIego, wypiliśmy piwo na szybko, Andzia (jego żona) wpadła, wzięła go za uszy i zaciągnęła do domu. koniec imprezy

:grin: gratulacje Piksieju :decayed:

A nie mówiłem :thumbdown: teraz wyjdę na "pantofla" :facepalm:

Opublikowano
Hornet , to twoje hasło powinno być odwrotnie chyba .

:eusathink:

Opublikowano

PIXI,

to dlaczego nie przyjechałeś dziś do Raszyna? Oczywiście zaprotestujesz, że masz szlaban :grin:

Opublikowano
PIXI,

to dlaczego nie przyjechałeś dziś do Raszyna? Oczywiście zaprotestujesz, że masz szlaban :grin:

Następny :grin: :grin: :grin:

Przecież mówiłem Wam ze 100 razy (z siostrą na zmianę opiekujemy się,pomagamy itp. rzeczy - mamą, która ma parkinsona i nie jestem w stanie zmieniać z godziny na godzinę planów wcześniej ustalonych z siostrą )

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Zresztą niedawno wróciłem do chaty i nawet o piwie (z Krzyśkiem sąsiadem) zapomiałem .

Krzychu sory że nie oddzwoniłem (telefon w kurtce ) a jak wychodząc zauważyłem że dzwoniłeś to za późno było żeby dzwonić :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.