Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba jeździć bez rejestracji. inne opcji nie ma. jak policja złapie to udawać głupka bo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym wczoraj pomyślałem, bo inaczej k... się nie da, ale i na to pały znajdą rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak masz fotke od przodu to jest jeszcze nalepka na szybie, i masz normalny mandat + 100 za tablice., jak cie scigna to samo. najlepiej jechać do niemcowni i tam zrobić prawko i tamte im pokazywać ;) bedzie kasa nie bedzie punktów ;), tylko kasze zawsze musisz mieć przy sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem , że uwaga pirat dziś będzie kręcił odcinek jak norbi, bajk i cała reszta ruszą na przejażdżkę:P, ma być transmisja na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wypadek przypadek byłem w rzeczoznawcy też, to teraz czas na pirata! Zawsze mi się marzyła kariera w tym gównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak masz fotke od przodu to jest jeszcze nalepka na szybie, i masz normalny mandat + 100 za tablice., jak cie scigna to samo. najlepiej jechać do niemcowni i tam zrobić prawko i tamte im pokazywać ;) bedzie kasa nie bedzie punktów ;), tylko kasze zawsze musisz mieć przy sobie

będę chyba kombinował z czymś takim- mam już nawet patent. Potrzebny ktoś z giętarką :D

na nalepke na szybe też jest patent- zawsze możesz ją nakleić na kawałek przezroczystej folii... resztę musisz wykombinować sam :wink:

PS. Po nowelizacji za brak rejstracji grozi chyba trochę więcej... s..nsyny się przygotowały przed wrzuceniem więcej foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co , ganiał piratów :D

Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co , ganiał piratów :D

Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze :D

też nie dostałem, chociaż dwa razy po gałach dostałem fleszem, ale mnie wk***iają niemiłosiernie, bo szyscy na trasie z2walniają, czy nabity, czy nie i mi RSina przez to w ramach spalania wyznaczonych przez fabrykę nie mieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ta ustawka dzisiaj? Wpadniemy z chłopakami trochę podreperować budżet.
hahahaha lowjuman!!!!:polew:

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

Kolega bedzie białym EVO, trudno nie zauważyć i nie usłyszeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...