Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzyniek, mówimy o kwocie, której pierwsza cyferka to "1", a oprócz niej są jeszcze 4 cyfry. :disgust:

Kurczre, hojny jesteś :>.... Może pogadasz z niedoszłą teściową, może Ci pomoże :mysli:..... Głupia sprawa, ale Twoim kosztem :no:....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaś przychodzi ze szkoły do domu i chwali się mamie:

- Mamo, pani w szkole mnie dzisiaj wyróżniła!

- Tak? A za co?

- Powiedziała, że nasza klasa to debile, a ja największy!

Opublikowano

tomaszust o jakiej kwocie mówisz ?? [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 08:28 _________________________________________________Norbi znaczy się pozdrowić murzyna od Ciebie :gwizdanie:

Pewnie,że geja pozdrowić :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 20:38 _________________________________________________

Panowie wracajac troszke do tmatu Murzyn vs. Eska to jest fakt autentyczny sa swiadkowie jest film i niema tematu... Jechal tez z Infinity 3,5 l 280 kucy i dostal tylko o jedna dlugosc :shocked:

Przede wszystkim jaka to Eska!!?
Opublikowano

Norbi nie kozacz :naughty: bo Cię zkilluje i dopiero będzie :polew:

Opublikowano

Norbi nie kozacz :naughty: bo Cię zkilluje i dopiero będzie :polew:

Pseprasam ;(
Opublikowano

Norbi nie kozacz :naughty: bo Cię zkilluje i dopiero będzie :polew:

Pseprasam ;(

To jeszcze się zalogować na forum smyrających się po napletach gejów i psieplosic tam :polew::kox:

Opublikowano

Norbi nie kozacz :naughty: bo Cię zkilluje i dopiero będzie :polew:

Pseprasam ;(

To jeszcze się zalogować na forum smyrających się po napletach gejów i psieplosic tam :polew::kox:

ok, tylko strona nie chce się załadować :kwasny:

Opublikowano

ok, tylko strona nie chce się załadować :kwasny

Widać, któryś miał wytrysk i serwer im stanął :kox: :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

ok, tylko strona nie chce się załadować :kwasny

Widać, któryś miał wytrysk i serwer im stanął :kox: :gwizdanie: :tongue4:

ostro :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ostro :naughty: :gwizdanie

chyba jeszcze nie widziałeś ostro

Opublikowano

ostro :naughty: :gwizdanie

chyba jeszcze nie widziałeś ostro

domyślam się :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

ok, tylko strona nie chce się załadować :kwasny

Widać, któryś miał wytrysk i serwer im stanął :kox: :gwizdanie: :tongue4:

ostro :naughty: :gwizdanie:

Ale sie czepliwi ostatnimi czasy zrobiliście :gwizdanie:

Opublikowano

Ale sie czepliwi ostatnimi czasy zrobiliście :gwizdanie

Nie nie słoneczko, ostatnio zrobiliśmy się mniej agresywni :naughty:

Tylne amorki własnie założone...teraz przód... :decayed:

Opublikowano

a powiedzcie co tam dziś jest na Bemowie :mysli:

Opublikowano

wciąż j**any przód... :disgust:

Opublikowano

wciąż j**any przód... :disgust:

Właśnie wybebeszamy z Przemkiem oba auta i robimy jedno z odpowiednim wyposażeniem i zostaje to z Q. :naughty:

Opublikowano

wciąż j**any przód... :disgust:

Właśnie wybebeszamy z Przemkiem oba auta i robimy jedno z odpowiednim wyposażeniem i zostaje to z Q. :naughty:

I na czyim stanęło ?? :tongue4: j**any dopiero jedną kolumne zrobiłem...teraz jade z 3 nowymi amorami i jednym standerd na urodziny do teściowej :decayed:

Opublikowano

wciąż j**any przód... :disgust:

Właśnie wybebeszamy z Przemkiem oba auta i robimy jedno z odpowiednim wyposażeniem i zostaje to z Q. :naughty:

I na czyim stanęło ?? :tongue4: j**any dopiero jedną kolumne zrobiłem...teraz jade z 3 nowymi amorami i jednym standerd na urodziny do teściowej :decayed:

Nieźle. Dobrej zabawy. :>

Już wszystko wyjęte, teraz wkładamy wnętrze. Już jesteśmy nieźle zmęczeni, bo siedzimy na dworze cały czas w upale. Przydało by się :drunk: i :JC_fan:

Może znasz kogoś kto zamontował podgrzewane fotele od podstaw w B5?

Opublikowano

a powiedzcie co tam dziś jest na Bemowie :mysli:

I co byłeś na tym Bemowie czy nie ? :tongue4:

Kurna kiedy mi tego neta podłączą :disgust:[br]Dopisany: Lipiec 12, 2008, 09:13:47 _________________________________________________Posiada ktoś jakieś materiały pomocnicze dotyczace Worda , Excela ? Kobieta potrzebuje do szkoły :)

Opublikowano

a powiedzcie co tam dziś jest na Bemowie :mysli:

I co byłeś na tym Bemowie czy nie ? :tongue4:

nie byłem dałem sobie na wstrzymanie, jeździłem moto i spier przed burzą :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.