Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ile skasował?>>>>>>>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

100 zeta

Opublikowano

To chyba w miare jak na warszawe usluga

Opublikowano
Zapraszam do albumu zobaczyc jak to ekipa warszawska sie bawi

Wstyd się przyznac, ale qffa nie mogę tego albumu znaleźć :mad:

Opublikowano

He He He Wiedziałem, że jest gdzieś w miejscu, które bije w oczy.

Zawsze tak mam-nie widzę rzeczy które mam pod nosem.

Dzięki

Opublikowano

OT.

Panowie działamy cos z Sylwkiem..jakiś bal..fraki..niezłe laseczki..vódeczka..itd. ?

Czy każdy idzie w swoją strone..

Opublikowano

ja od razu mówie że sie nie pisze na Sylwka

Opublikowano
Czy każdy idzie w swoją strone..

ja tam sie moge na cos zapsiac ale z panna

no to po spocie działo sie działo

bienio jaki ty masz dziwny ten wydech fakt NIEUSTRASZONY jak siemasz tak gwizdalo ze na poczatku to myslalem ze cos mi kolo nie bangla

Poziek a tobie to ten nowy wydech tak sie swieci jakbys mial tam halogen zalozony :shock:

Kunio bryka chyba jeszcze niedomaga bo baty od Pozia dostales :mrgreen:

Opublikowano

a mialo nie byc pozka......

Opublikowano

NO to moze lista obecnosci ps kolejnosc przyjazdu zeby nie bylo ze siebie wywyzszam :mrgreen:

lukas23

bienio + koledzy paskiem

ono

janek

kunio

wit.s - zapraszamy teraz regularnie

platiniumm

poziek

Opublikowano

no qfa..niezła Ekypa :oops: :mrgreen:

a tera pisz jakie czasy..

Opublikowano

Ekipa pierwsza klasa

Opublikowano
Ekipa pierwsza klasa

pierwsza to by była jak ja bym był :oops: :mrgreen:

Opublikowano

adaś kurna mialem do ciebie zajechac ale pomyslalem ze tabake masz

czasow nie znam bo nie pojechalem na wal za nimi i tak bym pewnie nie nadazyl :razz:

Opublikowano

kurna było podjechać..dzisiaj jest pełen relax..poprostu cut mjut i orzeszki :oops:

Co Plati rezał Kuniowi ?

Opublikowano
kurna było podjechać..dzisiaj jest pełen relax..poprostu cut mjut i orzeszki

zanim pomyslalem ze moze zadzwonie to juz bylem za krzyzowka

Co Plati rezał Kuniowi ?

nic nie rezał na jutro sie ustawiaja chyba

Opublikowano

kurde ciezkie warunki byly do pomiarow.bylo troche slisko.mi wyszlo 7.8s,ale na pewno daloby rade lepiej.potem prz6jechali moi koledzy busem,ale sie scigac nie chcieli :mrgreen:

[ Dodano: 14-11-2006, 23:01 ]

lukas wiesz jaki ja respekt na ulicach mam dzieki tym wydechom :mrgreen: ludzie mysla,ze jakies tri-turbo siedzi pod moja maska :twisted:

Opublikowano
bylo troche slisko.mi wyszlo 7.8s

uuuuu kiepsko..myślałem ze będzie jakoś niskie 7 lub wysokie 6..

Bienio nie ma wyjścia..musisz się zapisać z nami na FMICa :)

i napisz mi czy chcesz plastik przód lewy i prawy ? i ile masz przycisków..myśle ze czwartek lub piątek będe jechał z Poziem więc może będą na stanie to od razu kupimy..

Opublikowano
lukas wiesz jaki ja respekt na ulicach mam dzieki tym wydechom ludzie mysla,ze jakies tri-turbo siedzi pod moja maska

jestem ciekawy jak to w srodku gra bo z zewnatrz to naprawde zaczelem sie rozgladac po moim aucie co to sie dzieje :lol: dopiero jak zaczales sie oddalac to zgapilem o co ci chodzilo z nieustraszonym :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.