Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podobno oboje rodzice rasowi :decayed: ale kocięta już bez rodowodu :)

Przypadkowo jakis dachowiec się przemłucił :kox::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobno oboje rodzice rasowi :decayed: ale kocięta już bez rodowodu :)

Przypadkowo jakis dachowiec się przemłucił :kox::polew:

Taki koci mezaliansik ... :nabijasie:

------------

Odprowadzam S-kę do warsztatu :>

Do kogo wstawiasz? Kto będzie doktorem :naughty:

Opublikowano

Coś mi sie wydaje AndyN że ty byś też z tego skorzystał , taka ładna z kokardką . heheheh

Podobno za***iście się młode mamuśki wyrywa na takiego Yorka :naughty: :naughty: Grunt aby miał różową kokardkę i trzeba zawsze trzymać go w lewej ręce. :kox::polew: :polew:

"podobno" .. :decayed::polew:

Opublikowano

Za 600PLN to jakiegoś kundla kupisz a nie prawdziwego kota rosyjskiego.

dokładnie - ja za swojego dałem ... no tyle co za nową turbine i zachowuje sie tak jak jest we wzorcu rasy ... a nie jak to bywa z oryginałem bez rodowodu - ślepy, głuchy, bzyka nogi (nawet od stołu )

mój kicur - Syberyjczyk ( co ciekawe alergicy mają luz z tymi kotami :naughty: )

pc310025hr8.jpg

Opublikowano

"podobno" .. :decayed::polew:

pamiętaj radary sa wszędzie :naughty:

Opublikowano

mój kicur - Syberyjczyk ( co ciekawe alergicy mają luz z tymi kotami :naughty: )

A co on ma sztuczną sierść ?? :polew: :polew:

Opublikowano

"podobno" .. :decayed::polew:

pamiętaj radary sa wszędzie :naughty:

Jakie radary..? :decayed: Pisz wprost bo ja sie jeszcze nie obudziłem :tongue4:

Opublikowano

mój kicur - Syberyjczyk ( co ciekawe alergicy mają luz z tymi kotami :naughty: )

A co on ma sztuczną sierść ?? :polew: :polew:

włos - sprawdzałem z kumplem który dusi się na samą myśl o kocie - posadziłem go w fotelu, rzuciłem mu kota na kolana i po godzinie nawet nie kichnął .... :good::decayed:

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2008, 14:26 _________________________________________________

"podobno" .. :decayed::polew:

pamiętaj radary sa wszędzie :naughty:

Jakie radary..? :decayed: Pisz wprost bo ja sie jeszcze nie obudziłem :tongue4:

"uprzejmi" znajomi :decayed:

Opublikowano

"uprzejmi" znajomi :decayed:

To tak jak Nosferski :decayed::tongue4:

Opublikowano

"uprzejmi" znajomi :decayed:

To tak jak Nosferski :decayed::tongue4:

nie wnikam :guma: może po prostu "umi to" :decayed:

Opublikowano

"uprzejmi" znajomi :decayed:

To tak jak Nosferski :decayed::tongue4:

Żebyś się tak zakrztusił tymi słowami.. :angry:

Za te bluźnierstwa i plugastwa jakie wypisujesz to normalnie powinieneś do mojego miasta na kolanach zapierdzielać i to w tempie.. :rant:

Opublikowano

"uprzejmi" znajomi :decayed:

To tak jak Nosferski :decayed::tongue4:

Żebyś się tak zakrztusił tymi słowami.. :angry:

Za te bluźnierstwa i plugastwa jakie wypisujesz to normalnie powinieneś do mojego miasta na kolanach zapierdzielać i to w tempie.. :rant:

"i niech weźmie cegłę z Olsztyna" bo wam tam do budowy centrum sportowego podobno brakuje :polew:

Opublikowano

Cześć Wszystkim

Jestem na forum świeżakiem wiec nie bijcie jeśli kogos powtarzam albo czegoś nie doszukałem.

Chciałbym wpaśc na Wasz zlot w Warszawie, poznać ludzi i zaciągnąc trochę porad - na dniach kupuję B6.

Gdzie ma miejsce najbliższy zlot w Warszawie - może jest jakaś cykliczność ?? - czy mam rozumieć że jak w temacie Promenada każdy wtorek na 3 piętrze parkingu ??

pozdrawiam

placek

Opublikowano

Gdzie ma miejsce najbliższy zlot w Warszawie - może jest jakaś cykliczność ?? - czy mam rozumieć że jak w temacie Promenada każdy wtorek na 3 piętrze parkingu ??

Co tydzień we wtorki od 19.00

Aktualne miejsce spotkań zawsze w tytule wątku

Najwyższy, dostępny dla aut, poziom parkingu po lewej stronie - jeśli mowa o Promenadzie

Opublikowano

"uprzejmi" znajomi :decayed:

To tak jak Nosferski :decayed::tongue4:

Żebyś się tak zakrztusił tymi słowami.. :angry:

Za te bluźnierstwa i plugastwa jakie wypisujesz to normalnie powinieneś do mojego miasta na kolanach zapierdzielać i to w tempie.. :rant:

Zartowałem Przemo ..coś Ty jakiś delikatny ostatnio sie zrobiłeś :mysli: Mowiłem Ci ..zarzuć oglądanie "Jeziora Marzen " :decayed::tongue4:

"i niech weźmie cegłę z Olsztyna" bo wam tam do budowy centrum sportowego podobno brakuje :polew:

Nie dość ze drzeć zelówy to jeszcze cegły nosić :D

Za wygodnie :cool1:

Opublikowano

Nie dość ze drzeć zelówy to jeszcze cegły nosić :D

Za wygodnie :cool1:

jakie zelówy ? toż napisał Ci Nosfer że na kolanach.... :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Nie dość ze drzeć zelówy to jeszcze cegły nosić :D

Za wygodnie :cool1:

jakie zelówy ? toż napisał Ci Nosfer że na kolanach.... :naughty::kox::polew:

Jest tylko pare przypadków w których mogłbym to zrobić :decayed::wink4::cool1:

Opublikowano

Nie dość ze drzeć zelówy to jeszcze cegły nosić :D

Za wygodnie :cool1:

jakie zelówy ? toż napisał Ci Nosfer że na kolanach.... :naughty::kox::polew:

Jest tylko pare przypadków w których mogłbym to zrobić :decayed::wink4::cool1:

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Opublikowano

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

Opublikowano

Jeden nawet sobie jestem w stanie wyobrazić HŁE HŁE HŁE ...

Rs4 Wicu ....Rs4 :decayed::guma:

RS4 i paczka Pallmali Nosfera :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.