Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziownik

Co to za EVO w avatarku ? :naughty::przebiegly: [br]Dopisany: Wrzesień 05, 2008, 07:30:31 am_________________________________________________lexpar Wszystkiego najlepszego :drunk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z innej beczki:

:polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
pod butem przynajmniej 450kucy jak nie 500

ile by nie mieli koni to przecież nie przyśpiesza do 100 w 10 s. i nie hamuje ze 100 na 35 metrach, niema 4,5 metra długości i nie waży 1300 kilo, trochę wyobraźni!!!

Opublikowano

a ten filmik Tomku znam. gość albo najarany albo nie wiem tu już nie ma tłumaczenia ale nie można tego porównywać do wyprzedzania na skrzyżowaniu, w dzień przy dobrej widoczności i braku ruchu z naprzeciwka.

No ale to już jest przesada: http://motoryzacja.wnp.pl/tiry-bez-prawa-wyprzedzania,51266_1_0_0.html

Cytuję kawałek:

Na trójmiejskiej obwodnicy sprawdza się zakaz wyprzedzania przez tiry. Zwiększyło się bezpieczeństwo i płynność ruchu. Może więc pomysł upowszechnić bądź wręcz wprowadzić wszędzie.
Opublikowano

Dobre fele ma :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobre fele ma :tongue4::polew: :polew: :polew:

Czarny środek wygląda niezbyt ciekawie w tych felgach.

Opublikowano

panowie Poź i Lukaszer , co wy tak z tymi ewoluszynami w awatarach ???

Opublikowano

panowie Poź i Lukaszer , co wy tak z tymi ewoluszynami w awatarach ???

Klub będą zakładać :good: Skala 1:18 :kox:

Opublikowano

panowie Poź i Lukaszer , co wy tak z tymi ewoluszynami w awatarach ???

Klub będą zakładać :good: Skala 1:18 :kox:

"...bo to jest klub na miarę naszych możliwości, a nie naszych potrzeb..." :nabijasie:

(w oryginale było MIŚ) :wink4:

Opublikowano

panowie Poź i Lukaszer , co wy tak z tymi ewoluszynami w awatarach ???

Mamy do nich słabość :wink4:

Opublikowano

panowie Poź i Lukaszer , co wy tak z tymi ewoluszynami w awatarach ???

czas iść do przodu :cool1:

Opublikowano

Ludzie kto zna człowieka znającego sie na terenowych brykach, kogoś kto zna na wylot Jeepa,chodzi mi o przerobienie na bardziej ekstremalne drogi , wymiany na lepsze częsci itd itp , chodzi o Jeepa Cherokee np.taki : http://moto.allegro.pl/item431427479_jeep_od_koneserra_dla_konesera_wawa.html .

Opublikowano

Właśnie zholowałem kolege Solarek na przedmieścia Wawy ..coś mu telepie motorem i stuka .. Wie ktoś co to może być i jaki warsztat mogłby to ogarnąć .. bo chłopak ..wybierał sie do siebie do domu a tu taka niespodzianka ...

przy okazji sie niemiłosiernie wku#%#% :evil:

Opublikowano

Może do Rogala niech podjedzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.