Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz auto Andrzeja jest cięższe od twojego :gwizdanie:

a moje felgi są lżejsze od twoich 19" :kox: :gwizdanie:

Więc zostaniemy przy moim mikrusowatych 17'' :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

spoczko Andrzej , tylko zakładasz poźka felgi 19 calowe coby była równa walka :naughty:

wiesz auto Andrzeja jest cięższe od twojego :gwizdanie:

a moje felgi są lżejsze od twoich 19" :kox: :gwizdanie:

Poziek o czym Ty mówisz? moja waży 1680kg

AndyN naruchaj sobie 19 :gwizdanie:

Opublikowano

AndyN ma avanta :naughty:

moje sa 19" sa lżejsze od jego 17" :gwizdanie:

o wagę się rozchodzi a ni średnicę :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

dobra , niech wam będzie

Andy , o 1k ? :naughty: czy jesteś miękka rura ze stolicy? :decayed:

Opublikowano

dobra , niech wam będzie

Andy , o 1k ? :naughty: czy jesteś miękka rura ze stolicy? :decayed:

ja to chciałbym zobaczyc twoją mietką rułę jak będziesz wypłacał :naughty::decayed::tongue4:

Opublikowano

Rormalnie powiadomienia banglają :shocked:

Opublikowano

dobra , niech wam będzie

Andy , o 1k ? :naughty: czy jesteś miękka rura ze stolicy? :decayed:

ja to chciałbym zobaczyc twoją mietką rułę jak będziesz wypłacał :naughty::decayed::tongue4:

zawsze możesz Ty postawić , no chyba że też wymiękasz? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Rormalnie powiadomienia banglają :shocked:

Admini się czasem do czegoś przydają co ? :wink4:

Opublikowano

zawsze możesz Ty postawić , no chyba że też wymiękasz?

:polew:

coś cichutko się zrobiło :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze możesz Ty postawić , no chyba że też wymiękasz?

:polew:

coś cichutko się zrobiło :gwizdanie:

jaka wypucha :polew: :polew: :decayed::naughty: pewnie poziek pojechał z andym do rogala na dodatkowego czipa :naughty: :naughty: albo już targają środek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zawsze możesz Ty postawić , no chyba że też wymiękasz?

:polew:

coś cichutko się zrobiło :gwizdanie:

odszedłem od komputera :tongue4: :tongue4:

mogę postawić ale ja muszę zasiąść w tym gnojowozie za sterami :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

zawsze możesz Ty postawić , no chyba że też wymiękasz?

:polew:

coś cichutko się zrobiło :gwizdanie:

odszedłem od komputera :tongue4: :tongue4:

mogę postawić ale ja muszę zasiąść w tym gnojowozie za sterami :gwizdanie: :naughty:

Twierdzisz że AndyN nie umie jechać na wprost? :naughty: a gdzie zaufanie do kumpla? :decayed:

Opublikowano

Poziek o czym Ty mówisz? moja waży 1680kg

To rzekłbym, filigranowa jest, wręcz puszek kolibra :naughty: Moja w papierach ma 1725 kg :evil:

:polew:

coś cichutko się zrobiło :gwizdanie:

Się cicho zrobiło bo 2 godziny z okolic Galerii Mokotów do Legionowa wracałem autem kolegi :wallbash: To miasto to jakaś megaporażka komunikacyjna :sick3:

jaka wypucha :polew: :polew: :decayed::naughty: pewnie poziek pojechał z andym do rogala na dodatkowego czipa :naughty: :naughty: albo już targają środek :decayed: :decayed: :decayed:

No baa. Już foteliki (szt. 2) z auta wytargałem.

No i ICka zapodaję :tongue4:

Opublikowano

mogę postawić ale ja muszę zasiąść w tym gnojowozie za sterami :gwizdanie: :naughty:

jeszcze byś popsuł :decayed:

Opublikowano

Witam

Widzę że jutro zapowiada się niezły spocik.

Akurat jutro będę w stolicy i z chęcią bym podjechał?

Jakieś wkupne mam przywieść :gwizdanie:

Opublikowano

Wpadaj smialo :)

Moze i ja sie zjawie jak sie wyrobie z kupowaniem AGD :gwizdanie:

Opublikowano

Widzę że jutro zapowiada się niezły spocik.

Jeśli dobrze zrozumiałem to Krakus może wpadnie ale za tydzień ... :mysli:

Opublikowano

jutro jestem , Fly wpadniesz po mnie? :wink4:

Opublikowano

jutro jestem , Fly wpadniesz po mnie? :wink4:

A co Ty miesięcznego nie masz ?

Opublikowano

jutro jestem , Fly wpadniesz po mnie? :wink4:

Postaram sie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.