Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale spocik był wczoraj...fiu fiu :gwizdanie:

Coś później się działo?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Coś później się działo?

Przyjechał TRZENIU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak jak na lotniskach miał karteczke na patyku z napisem AndyN , ja go nie widziałem ale tak słyszałem .

Opublikowano

Coś później się działo?

Przyjechał TRZENIU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I tak jak na lotniskach miał karteczke na patyku z napisem AndyN , ja go nie widziałem ale tak słyszałem .

:ssij:-cie :foch: :bicz3: :laghing2: ;)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: Mistrzostwo świata :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

I tak jak na lotniskach miał karteczke na patyku z napisem AndyN , ja go nie widziałem ale tak słyszałem .

a stał tam taki jeden kolo z karteczką koło takiego "amerykańskiego" auta , to był Trzeniu ?????

Opublikowano
:polew::kox: żeście mu wkręta zrobili :gwizdanie:
Opublikowano

Z kim na wczorajszym spocie rozmawiałem o Motulu do czyszczenia wtrysków? Przyznać się :baseball::wink4:

Opublikowano

Z kim na wczorajszym spocie rozmawiałem o Motulu do czyszczenia wtrysków? Przyznać się :baseball::wink4:

Z Trzeniem ??? :polew:

Opublikowano

Z kim na wczorajszym spocie rozmawiałem o Motulu do czyszczenia wtrysków? Przyznać się :baseball::wink4:

Z Trzeniem ??? :polew:

Albo z A3

Opublikowano

Wlasnie, jak zobaczylem A3 to zdebialem. Ma chlopak zaparcie :naughty:

Opublikowano

Wlasnie, jak zobaczylem A3 to zdebialem. Ma chlopak zaparcie :naughty:

Poziek też zdębiał

Opublikowano

malik, robisz licencję na kolikopter? :naughty: Tak myślę, że może za 10 lat to i ja się skuszę. :mysli::)

Myślę o tym od 2 lat. W Polsce jest więcej maszyn niż pilotów. W stanach kurs kosztuje o wiele mniej niż u nas a tam zdobyta licencja uznawana jest od razu prawie na całym świecie.

Malik chyba nie ma tylko licencji na zabijanie :D

oj i tu się chyba mylisz :decayed:

Wczoraj zabiłem dwie muchy. To się liczy? :decayed:

Opublikowano

Wlasnie, jak zobaczylem A3 to zdebialem. Ma chlopak zaparcie :naughty:

Poziek też zdębiał

dębieje ale na widok ładnej laski :naughty:

Opublikowano

dębieje ale na widok ładnej laski :naughty:

Ja myślałem że na widok laski to dębieje co innego a nie osoba :polew:

Ale cóż nie wszyscy muszą być normalni :decayed::wink4: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Wlasnie, jak zobaczylem A3 to zdebialem. Ma chlopak zaparcie :naughty:

Poziek też zdębiał

dębieje ale na widok ładnej laski :naughty:

dębieje = twardnieje ???? :polew: :polew:

Opublikowano

Wlasnie, jak zobaczylem A3 to zdebialem. Ma chlopak zaparcie :naughty:

Poziek też zdębiał

dębieje ale na widok ładnej laski :naughty:

dębieje = twardnieje ???? :polew: :polew:

że już nie wspomne co rośnie na dębie :decayed:

Opublikowano

Kogoś musiało MOCNO kłuć w oczy to auto (za mocno bogactwo rzucało się w oczy): http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5678556,Wroclaw__porwana_corka_biznesmena_juz_wolna.html

Jak nie napisać a jednak napisać kto został porwany ... :thumbdown: Kto jeździ po Wrocku tym smokiem?

============

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bugatti_Veyron

Spalanie:

Cykl miejski: 40,4 l/100 km

Cykl pozamiejski: 14,7 l/100 km

Cykl mieszany: 24,1 l/100 km

Przy prędkości maksymalnej: 125,0 l/100 km

Zbiornik paliwa: 100 l

Opublikowano

Z kim na wczorajszym spocie rozmawiałem o Motulu do czyszczenia wtrysków? Przyznać się :baseball::wink4:

Z Trzeniem ??? :polew:

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 11:55_________________________________________________

Kogoś musiało MOCNO kłuć w oczy to auto (za mocno bogactwo rzucało się w oczy): http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5678556,Wroclaw__porwana_corka_biznesmena_juz_wolna.html

Jak nie napisać a jednak napisać kto został porwany ... :thumbdown: Kto jeździ po Wrocku tym smokiem?

============

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bugatti_Veyron

Spalanie:

Cykl miejski: 40,4 l/100 km

Cykl pozamiejski: 14,7 l/100 km

Cykl mieszany: 24,1 l/100 km

Przy prędkości maksymalnej: 125,0 l/100 km

Zbiornik paliwa: 100 l

ja pierd...le jak można jeździć Veyronem po tym co z założenia nazywa się drogą we Wrocku :polew: :polew:

Opublikowano

Może jeździć po obwodnicy oleśnicy :kox: jak również może latać na pobliskiej autostradzie do katowic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.