Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

jak felga w polonezie :gwizdanie:

Opublikowano

to musi hamować :kox:

Opublikowano

Myślicie, że ktoś z konkurencyjnego forum to czyta? :mysli::przebiegly:

czyta , czyta i przerzuca linki nawet :>

bomba, :decayed: mam dylemat, jak się zarejestruję czy to będzie... zdrada :polew:

zarejestruj sie to zobaczysz jak najezdzaja na nasze forum chociaż u nas praktycznie o nich nie ma ani słowa , taka zazdrość troche ich zżera , to widać gołym okiem , Mr. P. ich pojechał przedwczoraj po wszystkich działach to pokasowali mu posty , ja im wczoraj pojechałem to dostałem bana. no cóż pozostaje chwile odczekac i znowu sie zarejestrowac, co by wiedziec "co w trawie piszczy" :polew: :polew: :polew: tamto forum malutkie jest +/- 700 userów , całość mozna przeczytać w 1,5 godziny , tak dla relaksu, zreszta wszystkie posty a zwłaszcza techniczne sa skopiowane od nas. niczego ciekawego lub nowego sie nie dowiesz.

Opublikowano

ktoś się będzie wybierał ? http://www.sss.org.pl/

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

ktoś się będzie wybierał ? http://www.sss.org.pl/

Przyjaciel się żeni wtedy :evil: Muszę spełnić obowiązki i się napić za ich zdrowie :decayed: :decayed: Ale jak ktoś będzie to chętnie zdjęcia i filmy obejżę :)

Opublikowano

No to wyśledźta kiedy będą mieć spota. Kulturalnie ich odwiedzimy. :naughty:

Opublikowano
No przecież Poziek to ich "czarny koń" i wszystko im wkleja

a Nas podburza tylko :kox:

Opublikowano

Żeby wiedzieć o czym się mówi to też przefiltrowałem to forum.. Ale jak się zdziwiłem, jak zobaczyłem że A3 tam szaleje :polew: :polew:

Opublikowano
No przecież Poziek to ich "czarny koń" i wszystko im wkleja

a Nas podburza tylko :kox:

Nooo... i jest w tym niezły :naughty:

Widzaiłem go w akcji, kiedy jechaliśmy z Łukaszem do Gdyni :yes2:

Pamiętasz Poziu tekst o krawaciarzach :?: :wink4: :laghing2:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 09:08_________________________________________________Jaki jest wogole adrest tego forum?

Opublikowano

ktoś się będzie wybierał ? http://www.sss.org.pl/

Ja z wielką chęcią :) Ktoś jeszcze chętny?

Opublikowano

ktoś się będzie wybierał ? http://www.sss.org.pl/

Ja z wielką chęcią :) Ktoś jeszcze chętny?

27,09 zakladam webasto jak sie uda zamknac temat to chetnie sie wybiore

Opublikowano
No przecież Poziek to ich "czarny koń" i wszystko im wkleja

a Nas podburza tylko :kox:

jest jeszcze jeden agent :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Żeby wiedzieć o czym się mówi to też przefiltrowałem to forum.. Ale jak się zdziwiłem, jak zobaczyłem że A3 tam szaleje :polew: :polew:

Tajmeniczy NSF :polew:

Opublikowano
No przecież Poziek to ich "czarny koń" i wszystko im wkleja

a Nas podburza tylko :kox:

jest jeszcze jeden agent :naughty: :gwizdanie:

jeden?? :gwizdanie:

Opublikowano

Żeby wiedzieć o czym się mówi to też przefiltrowałem to forum.. Ale jak się zdziwiłem, jak zobaczyłem że A3 tam szaleje :polew: :polew:

Tajmeniczy NSF :polew:

A co ma być w tym tajemniczego ??

Opublikowano

Panowie tylko proszę bez jakiś grubszych akcji tam :wink4:

Opublikowano

Panowie tylko proszę bez jakiś grubszych akcji tam :wink4:

Pełny luz :decayed:

Opublikowano

Poziek a jakich tam akcji.. Dla mnie to tam może się dziać co chce.. Poza tym tam jest masa ludzi z naszego forum :gwizdanie: No chyba mi nie powiecie, że mamy aż tak rozbudowana siatkę szpiegoską :kox::naughty:

Opublikowano

czujnym trzeba byc :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.