Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jakiej temperaturze zamarza letni pływ do spryskiwaczy?

Poniżej zera ? :polew:

Poniżej zera to zamarza woda: http://pl.wikipedia.org/wiki/Skala_Celsjusza

Płyn do spryskiwaczy nie jest samą wodą. Chyba, że Ty zalewasz kranówą. To przepraszam. Ja kupuję na stacjach benzynowych.

Ono, przepraszam :embarrassed: Miałem wczoraj zły dzień. Dziś też mam :chytry:

Powiem jedno: nie żeńcie się. Nerwy zszarpane w pakiecie dostaniecie :angry:

a co tam takiego robiles :wink4: szkoda ze nie wypytales sie co z moja niunka dokladnie jest :gwizdanie: bo wlasnie tam stoi i czeka na czesci jak na razie ;(

Nie wiedziałem że Twoja. Z resztą nie wiem czy obcej osobie powiedzieliby co autu dolega. Po prostu zadzwoń do nich

W S4 B6 były tylko 4.2 :rolleyes:

To nagadał mi głupot a ja powtórzyłem :embarrassed: Ale auto śliczne :kox: I serducho (silnik) wywalone leżało obok ;(

Czarny środek, Recaro, mega :kox:. Ile to ma PS'ów?

============

O, fajnie. To juz tam nas znaja dobrze jak rozumiem?

Lada moment musze sie tam wybrac na tarcze/klocki tyl i przod i pare innych dupereli... a mam biuro 1km stamtad :naughty:

Znają, znają.

Chyba wyłącznie robią grupę VAG.

Gdy byłem u nich poprzednio podjechał do nich VW Phaeton W12 :kox: Wysiadł starszy pan po 60'tce :shocked: Nie wiem czy towarzysko czy w jakiejś sprawie do nich przyjechał

Edit: Trzeba do nich zadzwonić i się umówić. Mają niezły ruch w interesie :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czarny środek, Recaro, mega :kox:. Ile to ma PS'ów?

Na papierze 344. W rzeczywistosci... troche mniej.

Opublikowano

AndyN dzwonili do mnie a ja do nich...i powiedzieli zebym przyjechal to mi wszysto pokarza i wyjasna co i jak...a ja na to ze jestem ponad 250 km od wawy to powiedzieli zeby nawet kolega czy ktos z rodziny przyjechal i zobaczyl jaka sytuacja sie przedstawia z autkiem...wiec jak ktos mieszka w poblizu lub by sie tam wybieral to jak moze to niech da znac :wink4:

Opublikowano

Mam pilną sprawę, może ktoś z Was pomoże. Zerknijcie na ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_napedowy/a3_16_98r_wymiana_skrzyni_biegow-t44888.0.html;new

BTW Kaśka, podziękuj Przemkowi za pomoc przez telefon. :th:

Opublikowano
Opublikowano

Powiem jedno: nie żeńcie się. Nerwy zszarpane w pakiecie dostaniecie :angry:

AndyN, kłopoty z żoną?

zapnij Vaga i zrób logi , może wtedy będziesz wiedział co jej dolega :naughty:

Opublikowano

Powiem jedno: nie żeńcie się. Nerwy zszarpane w pakiecie dostaniecie :angry:

AndyN, kłopoty z żoną?

zapnij Vaga i zrób logi , może wtedy będziesz wiedział co jej dolega :naughty:

Zacytuję klasyka: :ssij::baseball::tongue4::wink4::polew:

Opublikowano

właśnie jak to wysłałem to sobie przypomniałem :embarrassed:

Może ręka sprawiedliwości ominie Twoje poślady :papa::buahaha:

:D

Opublikowano

właśnie jak to wysłałem to sobie przypomniałem :embarrassed:

Może ręka sprawiedliwości ominie Twoje poślady :papa::buahaha:

:D

miejmy nadzieję, AndyN mnie popuścił :gwizdanie:
Opublikowano

AndyN[/b] mnie popuścił :gwizdanie

..popuścił Cię ? A to ciekawe :naughty::D

Opublikowano

Ono, przepraszam :embarrassed: Miałem wczoraj zły dzień. Dziś też mam :chytry:

Powiem jedno: nie żeńcie się. Nerwy zszarpane w pakiecie dostaniecie :angry:

A nie mówiłem :evil2: Małżeńtwo to pierwszy krok do rozwodu :punish::vava:

A facet, który daje się zaobrączkować ma zniesioną chwilowo poczytalność :sesese: :laghing2: Dlatego też jego przysięga wierności od początku jest prawnie nieważna :gwizdanie: :nabijasie:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 23:02_________________________________________________

zapnij Vaga i zrób logi , może wtedy będziesz wiedział co jej dolega :naughty:

Takiego VAG'a jeszcze nie wymyślili :polew: I nigdy nie wymyśłą :no::strzal::kox::tongue4:

:polew:

Opublikowano

No, cześć Ropuchy...

Coś słabo się staraliście przez 2 tyg mojej nieobecności - parę marnych stron przybyło :polew:

Chociaż ... sorka. Pomysł z A4 Klub i "Naszą Klasą" - BOMBA.

Tutaj rejestracje, nicki, pełna konspira - a tam foty, nazwiska, kontakty - czekam na nagie zdjęcia.

Łoj Dzieciaki, Dzieciaki.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chociaż ... sorka. Pomysł z A4 Klub i "Naszą Klasą" - BOMBA.

Tutaj rejestracje, nicki, pełna konspira - a tam foty, nazwiska, kontakty - czekam na nagie zdjęcia.

Dokładnie. Idealne źródło informacji dla komorników, zdradzanych żon, kochanek, porywaczy, amatorów cudzej własności, CIA, KGB i Mossad'u :naughty::evil:

---------------

A tak na serio: anonimowość w necie to fikcja. Nie mamy kontroli nad tym, co z umieszczonymi informacjami się dzieje. Kto je czyta i do czego ma zamiar użyć. Nie tylko dobrzy ludzie mają dostęp do sieci.

---------------

http://nasza-klasa.pl/friends/17835736

To już znam nazwiska części osób z klubu. Wiek, stan posiadania. Krąg ich znajomych. Duuużooo. I za darmo :evil:

Opublikowano

stan posiadania

Chyba przesadziłeś....

Opublikowano

Keżor naklejki klubowe robił, 20 zł przyjoł :gwizdanie: i przestał być klubowiczem :bicz3: :rant:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.