Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie w Esce Rock była cała audycja na ten temat :polew: :polew: j**any Edgarek ! :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

wpis idzie na bazę ogólną. (Europa)
Opublikowano

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

wpis idzie na bazę ogólną. (Europa)

To czemu w ASO Audi Szewczyka na Radzymińskiej powiedzieli mi, że wpis przeglądu po zakupie mojej wpiszą tylko do swojej a do europejskiej nie mają dostępu?

Mogą odczytać ogólnoeuropejską (akcja: historia auta po VIN) ale nie mogą dopisywać? Szewczyk to dziady? :polew:

Opublikowano

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

Andy a co Ty nagle za dochodzenie robisz ? Masz ks.serwisową to niech wbiją stempel i będziesz miał historie :naughty:

Opublikowano

Andy a co Ty nagle za dochodzenie robisz ? Masz ks.serwisową to niech wbiją stempel i będziesz miał historie :naughty:

Wbijają :naughty: Ale nie oni .... :wink4:

Opublikowano

Andy a co Ty nagle za dochodzenie robisz ? Masz ks.serwisową to niech wbiją stempel i będziesz miał historie :naughty:

Wbijają :naughty: Ale nie oni .... :wink4:

czyli, że masz podróbe? :naughty:

Opublikowano

Andy a co Ty nagle za dochodzenie robisz ? Masz ks.serwisową to niech wbiją stempel i będziesz miał historie :naughty:

Wbijają :naughty: Ale nie oni .... :wink4:

czyli, że masz podróbe? :naughty:

A tak na serio: można sobie wyobrazić osobę, która serwisuje po upływie gwarancji auto po to, żeby wszystkie wpisy z przeglądów trafiały nie tylko do bazy danego warsztatu ale ogólnoeuropejskiej bazy VW. Pomijam koszty serwisowania w ASO.

Jeśli Audi w PL nie ma takiej możliwości (dodawania wpisów do europejskiej bazy VW) to po jaką cholerę jeździć do serwisów ASO i wywalać kupę kasy na przeglądy? Bo w ASO zrobią lepiej niż w uznanym warsztacie nieautoryzowanym? Wątpię ....

Opublikowano

Pan Maślanka z Radomia zrobi to najlepiej!

Opublikowano

Chyba z Radumia..

Opublikowano

Eeee mam dostęp do neta w robocie ..całe 100 kb/s ..:guma:

Opublikowano

zdjcie049pd1.jpg

uchwycone dzis w drodze do konstancina :kox:

Opublikowano

Eeee mam dostęp do neta w robocie ..całe 100 kb/s ..:guma:

Czym tu się chwalić u mnie na osiedlu w kiosku mają taki + 40" telewizor.. :cool1:

Masz telewizor ? :yeah:

:polew:

Opublikowano

Śmieszny znak widziałem dziś na Idzikowskiego. Trójkąt ostrzegawczy i pod nim podpis "jeże" :shocked::decayed:

Opublikowano

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

wpis idzie na bazę ogólną. (Europa)

To czemu w ASO Audi Szewczyka na Radzymińskiej powiedzieli mi, że wpis przeglądu po zakupie mojej wpiszą tylko do swojej a do europejskiej nie mają dostępu?

Mogą odczytać ogólnoeuropejską (akcja: historia auta po VIN) ale nie mogą dopisywać? Szewczyk to dziady? :polew:

To pytanie już nie do mnie.
Opublikowano

Chyba z Radumia..

Tak tak, masz rację, pomyliłem się... :oops:

Opublikowano

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

wpis idzie na bazę ogólną. (Europa)

To czemu w ASO Audi Szewczyka na Radzymińskiej powiedzieli mi, że wpis przeglądu po zakupie mojej wpiszą tylko do swojej a do europejskiej nie mają dostępu?

Mogą odczytać ogólnoeuropejską (akcja: historia auta po VIN) ale nie mogą dopisywać? Szewczyk to dziady? :polew:

a po co Ci wpisy w bazie - masz stempel i rachunek z ASO - chyba wystarczy.

Dla mnie najważniejsza jest gwarancja jaką daje ASO - pan Józek z warsztatu moze nie chcieć sprzątac po sobie jak mu coś nie wyjdzie :naughty:

Większe naprawy robię w ASO Skody ( akurat mam najbliżej ) - dają 2 lata gwarancji i masz spokój :cool1:

Opublikowano

Większe naprawy robię w ASO Skody ( akurat mam najbliżej ) - dają 2 lata gwarancji i masz spokój :cool1:

Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody :polew:

-----

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5699382,_Dziennik_Lodzki___Nowo_wybudowane_mieszkania_sypia.html

Rzekłbym :kox:

Ktoś kupił "mieszkanko" w jakiejś "rezydencji", "ostoi", "zakątku" :evil:

Opublikowano

Andy a co Ty nagle za dochodzenie robisz ? Masz ks.serwisową to niech wbiją stempel i będziesz miał historie :naughty:

Wbijają :naughty: Ale nie oni .... :wink4:

czyli, że masz podróbe? :naughty:

A tak na serio: można sobie wyobrazić osobę, która serwisuje po upływie gwarancji auto po to, żeby wszystkie wpisy z przeglądów trafiały nie tylko do bazy danego warsztatu ale ogólnoeuropejskiej bazy VW. Pomijam koszty serwisowania w ASO.

Jeśli Audi w PL nie ma takiej możliwości (dodawania wpisów do europejskiej bazy VW) to po jaką cholerę jeździć do serwisów ASO i wywalać kupę kasy na przeglądy? Bo w ASO zrobią lepiej niż w uznanym warsztacie nieautoryzowanym? Wątpię ....

Witam starych znajomych, trochę mnie tu nie było, ale się zaraz poprawię :>

Jestem przekonany że na pewno zrobią to lepiej w serwisie autoryzowanym.

Nasmarują ci nawet zawiasy od drzwi żeby nie huczały albo inne takie pierdoły o których byś nawet nie wiedział.

W Elsie masz cały opis tego jak serwisować samochód.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.