Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego :drunk

kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego :drunk

kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? :naughty:

to taki przykład tylko... :cool1:
Opublikowano

Jaką ładowność ma bagażnik A4 B6?

A "uciąg" na haku holowniczym?

Opublikowano

Jaką ładowność ma bagażnik A4 B6?

A "uciąg" na haku holowniczym?

ile wlazie i tyle ile da radę pociungnać :kox:

Opublikowano

Jaką ładowność ma bagażnik A4 B6?

A "uciąg" na haku holowniczym?

Pojemność 440 l / ładowność: oby się tylne koła mogły przekręcić :kox:

Uciąg oby nie większy niż 1600 kg :wink4:

Opublikowano

no to panowie zastanówcie się o zasadności zakupu przez was CB, kupiliście i co teraz wozicie w bagażniku :thumbdown:

ja to muzy słucham a nie CB , CB mam tylko na jakąś dłuższą trase , jak do starych jade...

noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego :drunk:

za 200 to Ci jeszcze Pani zatanczy

Opublikowano

Joł

Pytanie do tych, ktorzy urzadzali sie w stolicy i okolicach. Dlugo czekaliscie na drzwi wewnetrzne?

Bo mi powiedzieli 6-7 tygodni i sie zastanawiam, czy to norma, czy odchylenie... :mysli:

Opublikowano

W Lublinie czekałem ponad 4 tygodnie , więc w Wawce to chyba normalne co napisałeś :naughty:

Opublikowano

Bo mi powiedzieli 6-7 tygodni i sie zastanawiam, czy to norma, czy odchylenie... :mysli:

Norma, my usłyszeliśmy co najmniej 6 tygodni :blink:

Opublikowano

Dokladnie na drzwi czeka sie 4-6tyg :) Wiem bo pracuje w tej branzy

Opublikowano

Joł

Pytanie do tych, ktorzy urzadzali sie w stolicy i okolicach. Dlugo czekaliscie na drzwi wewnetrzne?

Bo mi powiedzieli 6-7 tygodni i sie zastanawiam, czy to norma, czy odchylenie... :mysli:

W OBI dają na momencie

Opublikowano

No to dzis podjade do OBI i zobacze co maja :naughty:

Opublikowano

A potem się jeszcze opóźnią z dostawą ze 2 tygodnie :evil:

Moje okna wg umowy powinny być zamontowane 2 tygodnie temu

Lepiej nie :baseball:

Ja już chcę mieszkać u siebie :evil:

=========

He he :naughty:

http://moto.onet.pl/18308,3930876,relacje.html

Opublikowano

noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego :drunk

kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? :naughty:

Top Floor :decayed::tongue4:

74053302lz8.th.jpg

:decayed:

Opublikowano

ragga opisy :polew: skopiuj jeszcze gg może tam też jest podobnie :gwizdanie:

Opublikowano

noooo a za np. 200 pln_ów to sobie można muzy w lokalu posłuchać i do tego :drunk

kurde gdzie ty chodzisz? Ground Zero ? :naughty:

Top Floor :decayed::tongue4:

74053302lz8.th.jpg

:decayed:

no nie ladnie tak wklejac zdjecie w ktorym na pierwszy rzut oka sa moje dane personalne :gwizdanie: :bicz2:
Opublikowano

A kto w ogóle założył ten profil ? Profil Klubowy ofkors .. :mysli:

Opublikowano

ktos zalozyz potem usunął konto a pozniej znowu zalozyl :mysli: nie mam pojecie kto to moze byc :no: moze pobawimy sie w dedektywow :wink4::zyzol:

Opublikowano

ragga opisy :polew: skopiuj jeszcze gg może tam też jest podobnie :gwizdanie:

hiehiehie ...ale na GG to nie mam tych ludzi :black:

no nie ladnie tak wklejac zdjecie w ktorym na pierwszy rzut oka sa moje dane personalne :gwizdanie: :bicz2:

O widzisz ..przynajmniej juz nie bedziesz anonimowy :decayed::D

Jak tam moja linka holownicza? :tongue4:

Opublikowano

a w porzadku :good: bede Ci cos dluzny :drinks: w piatek szykuje sie po odbior autka :dance: bo wczesniej niestety nie dam rady zawitac w wawie to ozezwe sie do Ciebie abys mogl odebrac linke :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.