Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przejść Prince of Persia w 9 min...

http://pl.youtube.com/watch?v=SjiObmXtuGg&feature=related

Myślę, że każdy pamięta tę gierkę.. Nawet dzisiaj, jak patrzę na ten filmik to mnie podnieca. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Też optuję za zmianą na FW - zimno i wiatr jest dość mocny.

Poza tym są dobre kanapki :tongue4::wink4:

ale ostatecznie ustalimy to do 17.00, dobrze? Bo nie chcę na pusto popylać z Promenady do FW :przebiegly:

Będzie ZIĄB: http://umold.meteo.pl/java/mgram.php?x=18&y=13&pol_x=357&lang=0&ver=&ikonka=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Piździ.

2) W Forcie są kebaby dobre

3) Rano widziałem Twojego peta jak tramwajką poginał do Fortu Wola.

Jednorazowo zmieniamy

Jestem za.. Ostatnio jak tak piździło to bardzo słaby klimat był.. :disgust:

Przez to echo od łomotania szczęk ciężko było nawet pogadać.. Poza tym nie mam ochoty znowu przeganiać Raggi, który ze łzami w oczach znowu będzie chciał się ogrzać o silnik mojego ADR-a.. :stop::bokser:

_________________________________________________

Jak przejść Prince of Persia ...

Ja jednak wolę popykać w nowe gry na nowych konsolach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie mam ochoty znowu przeganiać Raggi, który ze łzami w oczach znowu będzie chciał się ogrzać o silnik mojego ADR-a.. :stop::bokser:

I tak był zimny :polew:

:decayed:

Jeszcze 73 minuty i wypierlam z roboty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi napisac nr kom do pozka na pw?

umawialismy sie wstepnie na dzisiaj a jego niet na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umawialismy sie wstepnie na dzisiaj a jego niet na gg

Na naszej klasie siedzi cały dzień :decayed::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe naprawy robię w ASO Skody ( akurat mam najbliżej ) - dają 2 lata gwarancji i masz spokój :cool1:

Ze swoim V6 bałbym się pojechać do Skody :polew:

Stary, teraz to już gadasz jak potłuczony.. myślisz, że mechanik w ASO Skody nie wie jak prawidłowo serwisować silnik 2.5?? Uwierz mi, że mają częściej do czynienia z silnikiem 2.5 (np. Skoda Superb) niż mechanicy w ASO Audi. Druga kwestia, że zarówno w jednym, jak i drugim ASO możesz trafić na partacza, który akurat nie ma dobrego dnia. Wszędzie pracują ludzie! Pamiętaj o tym.

nie wiesz co mówisz bracie, dostałem najlepszego mechanika w tym aso skody (kierownik to mój dobry koleś) i tak dokręcili mi napinacz że się urwał po tygodniu, poza tym koleś twierdzi że nie mają materiałów od V6, sam im wysyłałem zrzuty z elsy żeby mieli momenty dokręcania śrub, bo o ile w 1.9 to pewnie nie jest to istotne o tyle w V6 niestety ma to znaczenie :(

druga kwestia, to sam ze swoim laptopikiem musiałem się pofatygować żeby mi ustawili odpowiedni kąt wtrysku.

O jakich materiałach mówisz? Wiesz przecież, że dla nich ściągnięcie materiałów to kwestia jednego dnia. Jak już pisałem wcześniej, wszędzie pracują ludzie! popsuć robotę może i pan Kazio w skodzie i pan Henio w VW/Audi. Nie da się ukryć, że przy obecnej sytuacji na rynku pracy, nawet w ASO znajdziesz partacza. Żaden z pracodawców nie zapłaci 2 x więcej mechanikowi, który ma duże doświadczenie i wie jak się zabrać do konkretnego auta. Na zachodzie każdy serwisant jest wysyłany na kilkudniowe szkolenie dotyczące jego obowiązków. U nas wypchną go na BHP i tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie w końcu spot? nie chce mi się popylać aż do fw :thumbdown: i znów jak kiedyś dojadę na 15min spota :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce mówić, ale na zmianę to trochę chyba za późno, będzie tak jak ostatnim razem że część była na fort wola, część na wietrze pod stadionem a część w promenadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) To nam sie zaczynaja robić rozbierzności.. Ustalmy coś konkretnie, bo też nie mam zamiaru latac po wawie do północy.. Bliżej mam do FW, ale z FW na Ostrobramską to już masakra :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostańmy przy Promenadzie dzisiaj bo rzeczywiście za późno już na zmianę. Przez następny tydzień możemy urabiać temat zmiany miejscówki. A może sie ociepli i jeszcze nie będziemy musieli zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nas nie wywieje z tej promenady :naughty: poza tym wiatr nie jest od zachodu więc nie powinno być aż tak źle :wink4:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 15:16_________________________________________________Malik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszał to ktoś "Kobieta to puchar przechodni od jednych do drugich spodni" -podobno to jest przysłowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedźta na Ostrobramske, bo faktycznie większość tam będzie. Nie martwcie się, nie wypiździ Was... mnie i tak nie będzie... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce mówić, ale na zmianę to trochę chyba za późno, będzie tak jak ostatnim razem że część była na fort wola, część na wietrze pod stadionem a część w promenadzie.

To będą dwa spoty - w Promce będzie trwał 30 minut, a w FW tak jak zawsze 3h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...