Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek a jakich tam akcji.. Dla mnie to tam może się dziać co chce.. Poza tym tam jest masa ludzi z naszego forum :gwizdanie: No chyba mi nie powiecie, że mamy aż tak rozbudowana siatkę szpiegoską :kox::naughty:

Chodzi o to żeby nie robić tego samego u nich, co oni u nas.

Po prostu dajcie sobie na luz z tym tematem - nie ma sensu ruszać gów... przepraszam kupy wiadomo czemu.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dostałem bana :decayed:

Opublikowano

Uwaga ogłosznie

Jeżeli znajdę jakiś temat lub post na temat ełu to od razu leci to do kosza , a w ramach promocji ktoś może też dostać kropka w kolorze brązowym :evil:

Opublikowano

Uwaga ogłosznie

Jeżeli znajdę jakiś temat lub post na temat ełu to od razu leci to do kosza , a w ramach promocji ktoś może też dostać kropka w kolorze brązowym :evil:

:good:
Opublikowano

Hehe.. rormalnie terror :wink4:

Opublikowano

Jeżeli znajdę jakiś temat lub post na temat ełu to od razu leci to do kosza , a w ramach promocji ktoś może też dostać kropka w kolorze brązowym :evil:

To ja chcę takiego :wink4:

Edit: Eeee, brązowego nie chcę :no:

-----

Róbmy swoje i tyle. To decyduje o pozycji forum a nie kopanie po kostkach. (podobnie było z tweak.pl i purepc.pl - ale to inna branża :gwizdanie: )

Opublikowano

Chodzi o to żeby nie robić tego samego u nich, co oni u nas.

Po prostu dajcie sobie na luz z tym tematem - nie ma sensu ruszać gów... przepraszam kupy wiadomo czemu.

No i właśnie dlatego tam zajrzałem, spodziewałem się jakiś akcji, demonstracji, wielkich avatarów ze sloganami.. A tam w sumie nic wielkiego i do tego oprawa graf. forum jak dla mnie niezbyt fajna :mysli: Tak głośno u nas o tym ostatnio, że aż trzeba było się przekonac..

Opublikowano

Chodzi o to żeby nie robić tego samego u nich, co oni u nas.

Po prostu dajcie sobie na luz z tym tematem - nie ma sensu ruszać gów... przepraszam kupy wiadomo czemu.

No i właśnie dlatego tam zajrzałem, spodziewałem się jakiś akcji, demonstracji, wielkich avatarów ze sloganami.. A tam w sumie nic wielkiego i do tego oprawa graf. forum jak dla mnie niezbyt fajna :mysli: Tak głośno u nas o tym ostatnio, że aż trzeba było się przekonac..

Hugo kandydat na brązową kropkę :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Mamy tutaj jakiś Snowboardzistów albo Narciarzy ?

(Potrzebuje info na temat - Lodowców w Austrii - termin październik, jakie warunki itp.)

Opublikowano

No i właśnie dlatego tam zajrzałem, spodziewałem się jakiś akcji, demonstracji, wielkich avatarów ze sloganami.. A tam w sumie nic wielkiego i do tego oprawa graf. forum jak dla mnie niezbyt fajna :mysli: Tak głośno u nas o tym ostatnio, że aż trzeba było się przekonac..

to obczaj temat "skąd dowiedziałeś sie o naszym forum" czy cos w tym stylu.

Opublikowano

kurna ..co za debil :wallbash::polew:

Kolejny do kolekcji: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5688312,Pirat_na_drodze__130_km_godz__za_szybko.html

Policjanci też nieźle zap****. I to samochodem :shocked:

Opublikowano

Zaraz poleca kropki w kolorze kupy.. :polew:

Opublikowano

powitać wszystkich :kox: wróciłem :decayed:

Opublikowano

Qrva , a było tak przytulnie bez ciebie.

Opublikowano

powitać wszystkich :kox: wróciłem :decayed:

Opalony ?? Jak arabki ? dobre dupencje ? :decayed:

Opublikowano

powitać wszystkich :kox: wróciłem :decayed:

Opalony ?? Jak arabki ? dobre dupencje ? :decayed:

Wczoraj go widziałam - opalony, całkiem nieźle wygląda :)

Opublikowano

nie chcieli Ci dac kilku wielbłądów na zamianę za K?

K. została w PL :naughty: Za kompana Adasia w wyprawie egipskiej sam dałbym kilka wielbłądów :naughty::decayed:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 15:06_________________________________________________

całkiem nieźle wygląda :)

Tak Kasiu wiemy, że Adaś wpadł ci w oko :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.