Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hornet

Za coś kropa przygarnął ? :decayed:

Za zbedne OT w technicznych dzialach.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hornet

Za coś kropa przygarnął ? :decayed:

Za zbedne OT w technicznych dzialach.

napisał przecież Hornet że za 12 pkt regulaminu .....

Opublikowano

Hornet nie gupi chłopak :wink4: Wie co przeskrobał :naughty:

Opublikowano

Hornet nie gupi chłopak :wink4: Wie co przeskrobał :naughty:

Nie podlizuj się :decayed:

Opublikowano

A jacy są Ci młodzi Admini :> :wink4

W sumie racja. Nasz Adamq jest dość młody :wink4:

Opublikowano

Nie mam focha na FLY w koncu taka jego robota. Tak czy siak będę teraz Fly Cię pilnował :cool1:

Opublikowano

Nie mam focha na FLY w koncu taka jego robota. Tak czy siak będę teraz Fly Cię pilnował :cool1:

Biedny Fleuer, być pod obserwacją WIELKIEGO HORNIEGO to przechlapane. Wiem, bo swego czasu sam miałem przyjemność być pod taką obserwacją :tongue4::polew:

Aczkolwiek kto wie, może jeszcze jestem :naughty:

Opublikowano

Nie mam focha na FLY w koncu taka jego robota. Tak czy siak będę teraz Fly Cię pilnował :cool1:

Biedny Fleuer, być pod obserwacją WIELKIEGO HORNIEGO to przechlapane. Wiem, bo swego czasu sam miałem przyjemność być pod taką obserwacją :tongue4::polew:

Aczkolwiek kto wie, może jeszcze jestem :naughty:

No no pamiętam te dopiski do postów :polew: :polew:

Ciekawie było, szkoda że się skończyło.

Opublikowano

No no pamiętam te dopiski do postów :polew: :polew:

Ciekawie było, szkoda że się skończyło.

Szkoda, a było tak pięknie :polew:

Opublikowano

No no pamiętam te dopiski do postów :polew: :polew:

Ciekawie było, szkoda że się skończyło.

Szkoda, a było tak pięknie :polew:

:lol1::guma:

Opublikowano

Hornet nie gupi chłopak :wink4: Wie co przeskrobał :naughty:

Nie podlizuj się :decayed:

:polew:

Opublikowano

Hornet nie gupi chłopak :wink4: Wie co przeskrobał :naughty:

Nie podlizuj się :decayed:

:polew:

:shocked::decayed::naughty:

Opublikowano

co tak cicho??? wszyscy się boją że przygarnął kropka :naughty::kox: w spotach chyba nie dają :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie, że nie dajemy w spotach :kox: No może poza A3 :cool1::kox:

Opublikowano

A może by zrobić kropki "stopniowalne" :mysli:

Np od białego po czarny?

Ja chcę różowy!! :polew::naughty:

Jakiś chętny na brązowy? :decayed:

Opublikowano

Pewnie, że nie dajemy w spotach :kox: No może poza A3 :cool1::kox:

wiedziałem że taki wpis się pojawi :cool1:

zobaczcie ford to sprytne auto http://studio.wp.pl/i,Samoobrona,mid,113163,wideo.html

Opublikowano

Jakiś chętny na brązowy? :decayed:

Brazowe sa tylko u konkurencji :naughty::polew:

Opublikowano

Jakiś chętny na brązowy? :decayed:

Brazowe sa tylko u konkurencji :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dzis na konkurencyjnym forum zadałem pytanie dlaczego kasuja niewygodne posty , to najpierw dostałem range VIP :polew: a po 2 godzinach bana :kox: :kox:

Opublikowano

oo to witam w VIPach ja tez tam trafiłem jako pierwszy :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.