Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez mam 200m do lasu :naughty:

...i kilometr do metra :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak by nie to ze mi szkoda nerwow na robienie prawka na motor to chetnie bym zrobil i smigal tym po miescie.

a tak to nawet autkiem nie mgoe do pracy bo pracuje w strefie parkomatow i szkoda mi kilkua stow miesiecznie na parkowanie, nie tyle szkoda co po prostu nie mam.

ale mam do Was pytanie, jako ze w tym temacie

jest maly ruch, to moze powiedzie (ci co nie trzymaja kol w domach i garazach) gdzie wymieniacie i przechowujecie oponki?

bo szukam jakiegos zakladu gdzie moglbym zmieniac na zimowki/letnie i przechowywac te drugie...

Opublikowano

Kto wie, ktory Saturn i EURORTV sa najwieksze w Wawie?

Opublikowano

Kto wie jakie tam jest ograniczenie?

500 pln i 10 points

Opublikowano

Kto wie jakie tam jest ograniczenie?

500 pln i 10 points

:D

Opublikowano

Kto wie jakie tam jest ograniczenie?

500 pln i 10 points

Zycie chloszcze... :tongue4:

Moze uda sie z sadem grodzkim.

Opublikowano

Zycie chloszcze... :tongue4:

Moze uda sie z sadem grodzkim.

ano ...

trzymam kciuki ..

Opublikowano

Jak sie mieszka na peryferiach, to tak niestety jest :naughty:

He he

Za to mam 200 m to prawdziwego lasu i nie mieszkam w jakiejś "Ostoi", "Marinie" która bardziej przypomina obóz koncentracyjny, z blokami tak upakowanymi, że przez okno widzę co sąsiad z bloku obok robi w kuchni. Albo sypialni ... :kox::naughty:

I w okolicy mam wszystko: sklep, lecznicę, pocztę, urzędy, przystanki, wsio :good:

pamiętaj tylko że jeśli Ty widzisz sąsiada to on Ciebie też :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Kto wie, ktory Saturn i EURORTV sa najwieksze w Wawie?

Saturn to chyba w Jankach

Opublikowano

Jak sie mieszka na peryferiach, to tak niestety jest :naughty:

He he

Za to mam 200 m to prawdziwego lasu i nie mieszkam w jakiejś "Ostoi", "Marinie" która bardziej przypomina obóz koncentracyjny, z blokami tak upakowanymi, że przez okno widzę co sąsiad z bloku obok robi w kuchni. Albo sypialni ... :kox::naughty:

I w okolicy mam wszystko: sklep, lecznicę, pocztę, urzędy, przystanki, wsio :good:

pamiętaj tylko że jeśli Ty widzisz sąsiada to on Ciebie też :gwizdanie: :kox:

niekoniecznie - możesz zgasić światło :decayed: ... wykluczam obecnośc noktowizora na wyposażeniu sąsiada

Opublikowano

niekoniecznie - możesz zgasić światło :decayed: ... wykluczam obecnośc noktowizora na wyposażeniu sąsiada

Tak trochę na inny temat: znalazłem kiedyś wątek o fotografii - filtry podczerwieni(?) nakręcane na obiektyw. Fajne efekty można uzyskać :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

niekoniecznie - możesz zgasić światło :decayed: ... wykluczam obecnośc noktowizora na wyposażeniu sąsiada

Tak trochę na inny temat: znalazłem kiedyś wątek o fotografii - filtry podczerwieni(?) nakręcane na obiektyw. Fajne efekty można uzyskać :naughty::kox: :gwizdanie:

sąsiad widoczny z gorąca parówką ?? :decayed: ... a nie, to chyba byłaby termowizja :decayed:

Opublikowano

sąsiad widoczny z gorąca parówką ?? :decayed: ... a nie, to chyba byłaby termowizja :decayed:

No własnie coś takiego :naughty: Tylko "sąsiadki" były na zdjęciach ... ;)

Opublikowano

AndyN widzialem Cie dzisiaj z rana jak skrecales w klasyków.

Raga tak to ja byłem wracałem do Stolicy :wink4:

Opublikowano

AndyN widzialem Cie dzisiaj z rana jak skrecales w klasyków.

A zaraz po skręcie zaczął się KOREK :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

sąsiad widoczny z gorąca parówką ?? :decayed: ... a nie, to chyba byłaby termowizja :decayed:

No własnie coś takiego :naughty: Tylko "sąsiadki" były na zdjęciach ... ;)

a tak w temacie korków ... o której wylatujesz z Tacho ?

bezpieczny wyjazd to najpóżniej 6:40 .. potem już jest kibel. Więc jak nie chcesz 18 km jechac przez 2h to zacznij wcześniej wstawać - kto rano wstaje ..... :naughty:

Opublikowano

a tak w temacie korków ... o której wylatujesz z Tacho ?

bezpieczny wyjazd to najpóżniej 6:40 .. potem już jest kibel. Więc jak nie chcesz 18 km jechac przez 2h to zacznij wcześniej wstawać - kto rano wstaje ..... :naughty:

Nie Tarcho a L-wo ;)

Wyjechałem o 7.15 :shocked: Przecież to jakiś kosmos jest!! "MZA krócej" :naughty:

=====

A jeszcze po 17.00 będę się przebijał z okolic Galerii Mokotów do Promenady :laghing2: :dance::evil2:

Opublikowano

dobiłem właśnie do 500 postów :pleasantry:

Andrew - 7:15 to tak jakby siodłać słonia :hi: z Legionowa musisz najpóżniej 6:30 startowac

przykład - jak wyjade do roboty 6:30 - 6:40 ( jakieś 16-17 km do BluePoint'a mam ) jade 20 min. Wyjeżdzając 6:45 6:50 - jade już ok 40 min

7:15 = 2h w korku ... bez TT mozna zdrowo lewą noge przetrenować

Opublikowano

Raga tak to ja byłem wracałem do Stolicy :wink4:

Tak myślałem , że to Ty .. poznałem po kolorze , szybkach i tej płetwie na dachu :kox:

Coś ty robił z przyczepką ?

Usłyszałem tylko "raggaman ..czasszzzaasaaaaa " .. i po łączności :disgust: Radio przewala mi kanałami :thumbdown:

Trochę relaxu dla oczu :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=jZeRda38JgQ&feature=related

Opublikowano

(...) z Legionowa musisz najpóżniej 6:30 startowac (..)

Ale ja zaczynam pracę o 9.00 :shocked: Jeszcze mnie nie pop*** żeby w takim przypadku wyjeżdżać do pracy o 6.30

Zazwyczaj korzystam z bydłowozów* MZA :evil:

* moja osobista nazwa tych wehikułów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.