Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj mijałem szare B6 na obodnicy Garwolińskiej ..i ktoś mnie wywołał na CB.. Który to ? :)

Furka wygladała jak Lukasowa .. bo Poziek to ma przednie szyby ciemne :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa... wczoraj zapomnialem wlaczyc CB, no i lecialem sobie Wislostrada na Ursynow. Za skrzyzowaniem z Ludną (przed mostem lazienkowskim) stala Straz Wiejska :confused4:

Kto wie jakie tam jest ograniczenie?

Opublikowano

jutro jestem , Fly wpadniesz po mnie? :wink4:

A co Ty miesięcznego nie masz ?

Krakus...oszczędza :naughty::decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2008, 09:44_________________________________________________

Kurfa... wczoraj zapomnialem wlaczyc CB, no i lecialem sobie Wislostrada na Ursynow. Za skrzyzowaniem z Ludną (przed mostem lazienkowskim) stala Straz Wiejska :confused4:

Kto wie jakie tam jest ograniczenie?

50 :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tak? No to git.

Opublikowano

Tak? No to git.

A miałes 90 ? :kwasny:

Opublikowano

Mialem wiecej :naughty:

Opublikowano

No to Bomba :good::disgust:

_________________________________________________

Mi ostatnio przyszło wezwanie do zapłaty za zapłacony w zeszłym roku mandat :angry:

I powiedzcie mi teraz.. Jak mam im udowodnić, że juz był płacony ? Chyba normalne, że potwierdzenia nie mam (no dobra, może i powinienem to trzymać... ale wiadomo jak to jest, świstki się gubią)

Opublikowano

Ragga się cieszcie że jest obwodnica, bo miasto prawie wcale nie jedzie :kwasny: (robią jeden most na rzece) a jakby jeszcze ruch tranzytowy puścić to już kaplica.

Opublikowano

Ragga się cieszcie że jest obwodnica, bo miasto prawie wcale nie jedzie :kwasny: (robią jeden most na rzece) a jakby jeszcze ruch tranzytowy puścić to już kaplica.

Pamietam jak nie było obwodnicy ..kory po 16 i w niedziele mega kory ..masakra była :cool1:

Opublikowano

Ragga się cieszcie że jest obwodnica, bo miasto prawie wcale nie jedzie :kwasny: (robią jeden most na rzece) a jakby jeszcze ruch tranzytowy puścić to już kaplica.

Pamietam jak nie było obwodnicy ..kory po 16 i w niedziele mega kory ..masakra była :cool1:

to wczoraj cały dzień a o 16 to już kufa wszyscy na chama na siłę wjeżdżali normalnie :shocked:

a jeszcze pozmieniali organizację ruchu, jakieś jednokierunkowe porobili i nie szło tych korów objechać :wallbash:

Opublikowano

krzyniek

Trzeba odkurzyć kawałsuki .. i miedzy autkami slalomem :good:

Opublikowano

krzyniek

Trzeba odkurzyć kawałsuki .. i miedzy autkami slalomem :good:

Dziś do pracy przyjechałem autem (ze względu na spot).

Z FISa: średnia prędkość: 18 km/h, średnie spalanie: 11,3l, czas jazdy: 1:53 :wallbash::sick3:

Opublikowano

krzyniek

Trzeba odkurzyć kawałsuki .. i miedzy autkami slalomem :good:

żeby wczoraj nie padało to bym na dwóch kołach śmigał i było by duuuużo duuuużżo lepiej
Opublikowano

krzyniek

Trzeba odkurzyć kawałsuki .. i miedzy autkami slalomem :good:

Dziś do pracy przyjechałem autem (ze względu na spot).

Z FISa: średnia prędkość: 18 km/h, średnie spalanie: 11,3l, czas jazdy: 1:53 :wallbash::sick3:

Ja za rok ..mam nadzieje ..uzbroje sie w jakiegoś jednoślada.. albo duży skuter ..supermoto...albo coś innego ..Bo to paranoja jest :thumbdown:

Opublikowano

Ja za rok ..mam nadzieje ..uzbroje sie w jakiegoś jednoślada.. albo duży skuter ..supermoto...albo coś innego ..Bo to paranoja jest :thumbdown:

Generalnie auto kupiłem z myślą o wyjazdach poza miasto. I większość przebiegu to jazda "poza": Mazury - 800 km; Solina-1500 km.

I każda podróż po mieście w szczycie utwierdza mnie w przekonaniu, że, qr**, szkoda nerwów na dojazdy do pracy autem ....

Żeby tylko nie ten tłok, syf i zapachy w autobusach :sick3:

Opublikowano

Żeby tylko nie ten tłok, syf i zapachy w autobusach :sick3:

Dokładnie :sick3:

Dlatego na lato ..jednoślad to najlepsza opcja :good: np. Taki Suzuki Burgman , Yamaha Majesty ect.

Wiaterek w pysk , miedzy autkami i szybciutko do centrum :naughty::good:

Opublikowano

Taki Suzuki Burgman , Yamaha Majesty ect.

Ta Suzi to naprawdę fajnie wygląda :good: A ja mam prawko "A" :kox::mysli:

Opublikowano

Jak sie mieszka na peryferiach, to tak niestety jest :naughty:

I nie tylko Warszawa ma taki problem, ale wiele miast na calym swiecie :)

Opublikowano

Taki Suzuki Burgman , Yamaha Majesty ect.

Ta Suzi to naprawdę fajnie wygląda :good: A ja mam prawko "A" :kox::mysli:

Fajnie to dopiero idzie :naughty::kox: no i mega wygodne :)

Jak sie mieszka na peryferiach, to tak niestety jest :naughty:

I nie tylko Warszawa ma taki problem, ale wiele miast na calym swiecie :)

Peryferie peryferiami ..wolę oglądać zielone trawniki ..niż zakopcone , śmierdżace tramwaje :kox:

Opublikowano

Jak sie mieszka na peryferiach, to tak niestety jest :naughty:

He he

Za to mam 200 m to prawdziwego lasu i nie mieszkam w jakiejś "Ostoi", "Marinie" która bardziej przypomina obóz koncentracyjny, z blokami tak upakowanymi, że przez okno widzę co sąsiad z bloku obok robi w kuchni. Albo sypialni ... :kox::naughty:

I w okolicy mam wszystko: sklep, lecznicę, pocztę, urzędy, przystanki, wsio :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.