Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną! :kox::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Parking w Arkadii nie jest tak przewiewny jak w Promce...

Wystarczy stanac pare rzedow od "brzegu" i juz nic nie wieje - tymbardziej na -2, ktory jest "wkopany" :tongue4:

Opublikowano

W Arkadii na -2 obok strzezonego i bierhalle jest zawsze full wolnego miejsca (czesto parkuje na strzezonym).

Właśnie miałem to napisać :naughty::good: Ja tam parkuje zawsze i sa duuuże luzy ...jest winda , wszędzie blisko i szama jest normalna :cool1:

Audiczki sie kręca... może przybedzie paru nowych osób w ten sposób . Fw to loch :decayed:

FW to piwnica, na zimę chyba lepsza

a co my worek ziemniaków żeby w piwnicy przez zime leżeć :decayed:

Ot co :decayed:

Opublikowano

komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną! :kox::decayed:

tak sobie tłumacz :naughty::kox:

i nie wciskaj ludziom kitu że masz serie 1,8T 150KM .... na moją "okohamownie" minimum 180KM :wink4:

Opublikowano

komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną! :kox::decayed:

tak sobie tłumacz :naughty::kox:

i nie wciskaj ludziom kitu że masz serie 1,8T 150KM .... na moją "okohamownie" minimum 180KM :wink4:

Dobry bajer nie jest zły :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną! :kox::decayed:

ciesz sie ze Suli ciągnął tylko do 6 tysięcy.

...Poziek - drocze się

Ps. za kim jechalem ze spota srebne B6 3.0 Q z USA ?

Opublikowano

oskaro :)

Opublikowano

A może blue city :mysli:

Opublikowano

tak żółty parking w Arkadi jest SPOKO :)

koło strzeżonego nie wieje :) zawsze tam spoty CLIO mielismy i zawsze było fajnie

i parking zawsze jest prawie pusty

Opublikowano

A może blue city :mysli:

Pod Tesco na Tarchominie :D:kox:

Opublikowano

No wlasnie... i nie jest taka piwnica jak FW :)

A jak bedzie grubo ponizej zera to zawsze mozna wejsc wyzej do jakiejs knajpy...

W FW tez niejednokrotnie marudzilismy na zimnice.

Opublikowano

Jedyny plus Fw to myjka ręczna .. :decayed:

Może jakieś głosowanie zrobimy ? :)

Opublikowano

Może jakieś głosowanie zrobimy ? :)

Można kontrolnie zrobić najbliższy spot w Arkadii i zobaczymy jak było z dojazdem, czy nie jest w *uj zimno i czy lokalizacja może zostać? :mysli:

----

Dla spotowiczów z "południa" W-wy Arkadia to prawie Alaska .... :przebiegly:

Opublikowano

tak żółty parking w Arkadi jest SPOKO :)

koło strzeżonego nie wieje :) zawsze tam spoty CLIO mielismy i zawsze było fajnie

i parking zawsze jest prawie pusty

wow Piotrus :radocha:

a kiedy Ty wogóle wpadniesz na spota chłopaku

Opublikowano

Szczegolnie w zime czesto korzystamy z tej myjki... :tongue4:

Opublikowano

Dla spotowiczów z "południa" W-wy Arkadia to prawie Alaska ....

a do Promenady to niby blisko mamy ? musze samochód tankowac żeby obrócić w obie strony :decayed:

Opublikowano

Szczegolnie w zime czesto korzystamy z tej myjki... :tongue4:

Ja tam myłem niebieskiego co spot :decayed:

Testujemy Arkadie ?

Bierhalle :boobs::kox:

Opublikowano

To może zamiast 19 zróbmy 20 ? Korki :wink4:

Opublikowano

no to już wiem dlaczego franio napisał że jechał z dziewczyną :gwizdanie: odpowiedź w filmiku

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,100723 :polew::kox:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:20_________________________________________________

To może zamiast 19 zróbmy 20 ? Korki :wink4:

i pasuje :good: czyli już wszystko ustalone :naughty: coby się przez cały tydzień nie licytować :gwizdanie:
Opublikowano

Testujemy Arkadie ?

Bierhalle :boobs::kox:

Szczególnie wszyscy będą chodzić do Bierhalle na spocie - a potem to niby co ? do samochodu i do domu ?

i pasuje :good: czyli już wszystko ustalone :naughty: coby się przez cały tydzień nie licytować :gwizdanie

I tak Lukas przyjdzie, walnie pięścią w stół i podejmie decyzję :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.