Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

Dobrze, dobrze :decayed:

obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron :decayed:

Będa z tego tytułu jakieś nagrody rzeczowe ? :polew: :laghing2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

Dobrze, dobrze :decayed:

obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron :decayed:

Będa z tego tytułu jakieś nagrody rzeczowe ? :polew: :laghing2:

ta ..... :gwizdanie:

I nagroda - :ban:

II nagroda - "uciszony"

III nagroda - "moderowany"

Opublikowano

Witam.

Te zlociki w promenadzie tj aktualne?Jezdze od 2 tyg a4 1.8t dodam ze tj moje pierwsze auto z turbo i chcialem aby ktos z wieksza wiedza od mojej obczail czy jest z nia wszytsko OK:)

Opublikowano

retroav obserwuj wątek bo ma nastąpić zmiana miejsca spotów :wink4:

Opublikowano

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła ? :mysli:

Zaraz sie spadaczkuje tak mnie drapie :evil:

Alkohol odpada :sick3:

plukanie solą,mi tam zawsze szybko pomaga,zdrowka

Opublikowano

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła ? :mysli:

Zaraz sie spadaczkuje tak mnie drapie :evil:

Alkohol odpada :sick3:

plukanie solą,mi tam zawsze szybko pomaga,zdrowka

Stestuje wieczorem :good: Narazie miód z mlekiem poprawił samopoczucie :kox:

Opublikowano

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła ? :mysli:

Zaraz sie spadaczkuje tak mnie drapie :evil:

Alkohol odpada :sick3:

plukanie solą,mi tam zawsze szybko pomaga,zdrowka

Najlepsza jest czysta :drunk: - wczoraj też bolało dziś już nie :tongue4::naughty:

Opublikowano

Najlepsza jest czysta :drunk: - wczoraj też bolało dziś już nie :tongue4: :naughty

To dlatego nie mogłem sie 30 minut temu dodzwonić do Ciebie :decayed:

Opublikowano

Najlepsza jest czysta :drunk: - wczoraj też bolało dziś już nie :tongue4: :naughty

To dlatego nie mogłem sie 30 minut temu dodzwonić do Ciebie :decayed:

:polew: :polew:

ja jutro będę umierał... a znając moje gadanie, to jutro nie będę mógł słowa powiedzieć

Opublikowano

słowa powiedzieć

..wykrzyczeć :wink4::tongue4:

Opublikowano

słowa powiedzieć

..wykrzyczeć :wink4::tongue4:

jak zwał tak zwał :decayed:
Opublikowano

ja jutro będę umierał... a znając moje gadanie, to jutro nie będę mógł słowa powiedzieć

No i mnie się dzisiaj coś szykuje.. ;)

Opublikowano

no to Tomku "zaocznie" coś razem wypijemy :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 11:21_________________________________________________kufa jest tak zimno że nie chce mi się iść na tą imprezę :kwasny:

Opublikowano

Kurna, Pany, tzn. Krzyniek i raggaman - w Newbie witacie człowieka z Radomia, a o spotach to już kufa zapominacie. Następnym razem chcę widzieć info (może być nawet PW), że pojawił się ktoś z moich stron. Rozumiemy się..? :decayed:

Opublikowano

Kurna, Pany, tzn. Krzyniek i raggaman - w Newbie witacie człowieka z Radomia, a o spotach to już kufa zapominacie. Następnym razem chcę widzieć info (może być nawet PW), że pojawił się ktoś z moich stron. Rozumiemy się..? :decayed:

ups, zapomniałem Ci napisać :embarrassed:
Opublikowano

Rozumiemy się..? :decayed

Powiało grozą :decayed:

Miałem Ci napisać ,ale nie byłeś on-lina :tongue4:

Opublikowano

na poprzednim spocie ktos szukal naklejek pod antene do cb,prosze http://www.allegro.pl/item434188869_naklejka_pod_antene_cb_16_cm_2szt_promocja.html

Ja musze to zamówić .. bedzie ktoś jeszczę chętny do tego ? :)

Opublikowano

:kox:

:kox:

Opublikowano

no pięknego dzwona zaliczył :decayed:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.