Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked: to powiem że u nas to nie ma dziur na drogach :evil:

to nie dziura tylko się nawierzchnia zapadła, ale jeszcze jest :gwizdanie:

Tomaszust wiem że lubisz to zobacz to :kox:

http://pl.youtube.com/watch?v=51bbzIruBi0&feature=related

Próbujemy na najbliższym spocie? :laghing2:

Przecież takie orły kierownicy jak a4klub potrafią takie rzeczy :polew::wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked: to powiem że u nas to nie ma dziur na drogach :evil:

to nie dziura tylko się nawierzchnia zapadła, ale jeszcze jest :gwizdanie:

Tomaszust wiem że lubisz to zobacz to :kox:

http://pl.youtube.com/watch?v=51bbzIruBi0&feature=related

Próbujemy na najbliższym spocie? :laghing2:

Przecież takie orły kierownicy jak a4klub potrafią takie rzeczy :polew::wink4:

nie ma problemu..możemy pośmigać jutro w arkadii pomiędzy filarami.. :kox:

AndyN Ty jako pierwszy pokażesz co się ostatnio nauczyłeś :evil:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 19:11_________________________________________________

z tą mocą i max speedem co coś mu się pojebao

7 litrowy silnik da rade :cool1:

Opublikowano

moc jeszcze przejdzie, ale prędkość... GT500 ma aerodynamikę kamaza..

Opublikowano

raggaman bedziesz jutro wolny po poludniu zebym mogl Ci oddac pożyczony sprzet :wink4:

Opublikowano

raggaman bedziesz jutro wolny po poludniu zebym mogl Ci oddac pożyczony sprzet :wink4:

Do 16 jestem w pracy .. A nie możesz mi na spocie oddać ? :naughty:

Opublikowano

JA PIER-DO-LĘ :blink::shocked:

Widzieliście reklamę Media Markt z Gracjanem Roztockim?! :evil:

Mój świat legł w gruzach :naughty:

Opublikowano

widzieliśmy. dobrze skomentowałeś!

Opublikowano

Auto nie warte tej ceny :( szkoda mojego czasu było, a byłem nastawiony optymistycznie po przeczytaniu komentaczy na forum na temat tego auta.

Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka...

BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.

Przynieś jutro na spota, trochę się pobawimy nim :naughty:

Opublikowano

raggaman bedziesz jutro wolny po poludniu zebym mogl Ci oddac pożyczony sprzet :wink4:

Do 16 jestem w pracy .. A nie możesz mi na spocie oddać ? :naughty:

hmmm....bardzo chetnie bym jeszcze zawital na spociku i tam bym Ci oddal :decayed: tylko ze ja w Wawie bede tak gdzies po 12 i nie wiem czy mi sie bedzie tyle chcialo czekac :gwizdanie: To jak mam cos brac dla Ciebie :beer1: za życzliwa pomoc :friends: :th: :notworthy:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 19:52_________________________________________________

Auto nie warte tej ceny :( szkoda mojego czasu było, a byłem nastawiony optymistycznie po przeczytaniu komentaczy na forum na temat tego auta.

Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka...

BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.

Przynieś jutro na spota, trochę się pobawimy nim :naughty:

przynieś przynies to bede przygotowany na to gdzie mi jeszcze szpachla zacznie odpacac :kox::polew::klamie::sarcastic:
Opublikowano

Czy mr. Spetnasz przyniesie jutro na spota kluczyk do zacisków?

Opublikowano

Czy mr. Spetnasz przyniesie jutro na spota kluczyk do zacisków?

wozi we furze od czwartku :)
Opublikowano

BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.

Przynieś jutro na spota, trochę się pobawimy nim :naughty:

No, no :naughty:

Tak z boczku byśmy moją igiełkę sprawdzili, bez świadków :evil:

Opublikowano

Mój już był sprawdzany przez Wartę.

Stwierdzili, ze tylko dwa błotniki malowane.

Ucieszyłem się, bo byłem przekonany, ża miałem tył walony aż huczało :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja sprawdzilem przy kupnie,jechalem po nie bity,a po sprawdzeniu wlascicielowi sie przypomnialo :evil:,ze rzeczywiscie chyba dwa nadkola byly przytarte.... a i nawet sobie wtedy przypomnial ze ma zdjecia sprzed lakierowania :polew:

Opublikowano

Mój już był sprawdzany przez Wartę.

Stwierdzili, ze tylko dwa błotniki malowane.

Ucieszyłem się, bo byłem przekonany, ża miałem tył walony aż huczało :polew: :polew: :polew:

A pamiętam jak się chwaliłeś,że tył był dospawany :>
Opublikowano

Mój już był sprawdzany przez Wartę.

Stwierdzili, ze tylko dwa błotniki malowane.

Ucieszyłem się, bo byłem przekonany, ża miałem tył walony aż huczało :polew: :polew: :polew:

A pamiętam jak się chwaliłeś,że tył był dospawany :>

No, właśnie.

Kolo z Warty nie był w stanie tego wykryć :polew: :polew: :polew:

Strasznie mnie bawią te wszystkie dywagacje na temat bity/nie bity.

To lepsze niż dyskusje typu PB/ON, ośka/quattro, avant/sedan.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra. Tak dla potwierdzenia.

Przykleilem watek tak aby DZIS byl widoczny pierwszy post tematu z informacja o lokalizacji spota.

Napisalem maly manual jak sie na niego dostac :tongue4:

Lukas sie nie odzywal, wiec przejalem inicjatywe :wink4:

Opublikowano

na poziom -2 żółty parking..jest tam zakład car audio..i nie kombinować znowu z poziomami..tylko tam jest miejsce na spoty..jak będą jakieś problemy z dotarciem do pola żółtego proszę dzwonić :kox::polew:

Opublikowano

No to jak? -1 obok bierhalle i strzezonego, czy -2 (na ktorym nigdy nie bylem) ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.