Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie radzę kupować lapka w którym jest zainstalowany Vista, po to żeby potem zmienić go na xp.

Na nove laptopy sterowniki do xp poprostu nie istnieją, i może być duży problem później z tego.

Po za tym vista jest wiele stabilniejsza niż xp

Opublikowano

Po za tym vista jest wiele stabilniejsza niż xp

bardzo ciekawa wypowiedź :kox::naughty:

Opublikowano

nie wiem czy bede dzis ze smyczami , grypa mnie łamie , chyba walne zestaw naprawczy 025 L spirytusu + sok z dwóch cytryn + 100ml miodu i do łóżka

Opublikowano

nie wiem czy bede dzis ze smyczami , grypa mnie łamie , chyba walne zestaw naprawczy y025 L spirytusu + sok z dwóch cytryn + 100ml miodu i do łóżka

..mnie podobnie ..gardło gryzie :angry:

Opublikowano

nie wiem czy bede dzis ze smyczami , grypa mnie łamie , chyba walne zestaw naprawczy y025 L spirytusu + sok z dwóch cytryn + 100ml miodu i do łóżka

..mnie podobnie ..gardło gryzie :angry:

Ja siedzę na L4, ale na spociku sie pojawię, ale Audiczką dzisiaj się nie pojawię tylko troche większym sprzętem :)

Opublikowano

nie wiem czy bede dzis ze smyczami , grypa mnie łamie , chyba walne zestaw naprawczy 025 L spirytusu + sok z dwóch cytryn + 100ml miodu i do łóżka

miales kubki odebrac :bicz3:

Opublikowano

Będzie ktoś z klubowiczów b5-tką 1.8t?Co by można było porównać z moją?

Kolega Poziek ma B6 w 1.8T, ostatnio założył nowe świece, wiec jeżeli chcesz porównać jak chodzi twój silnik, to możesz się z nim przejechać.

Ale po tych nowych świecach coś jeden gar mu nie pali, słabo ciągnie jakoś :confused4:

Ano właśnie.. a ja zastanawiałem się czemu moje 1.8 bez turbo lepiej się zbiera... :mysli:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2008, 17:04_________________________________________________moskal, masz być, bo ja będę (czyt. wyjątek)

raggaman, Ty też masz być, bo wpierdel... :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy bede dzis ze smyczami , grypa mnie łamie , chyba walne zestaw naprawczy y025 L spirytusu + sok z dwóch cytryn + 100ml miodu i do łóżka

..mnie podobnie ..gardło gryzie :angry:

Ja siedzę na L4, ale na spociku sie pojawię, ale Audiczką dzisiaj się nie pojawię tylko troche większym sprzętem :)

krizlerem ? :kox::polew:

Opublikowano

Po za tym vista jest wiele stabilniejsza niż xp

bardzo ciekawa wypowiedź :kox::naughty:

Ile razy ci się xp zawiesił i musiałeś reset, a ile razy vista i musiałeś reset?

Jedyna wada to że Vista potrzebuje większych wymagań.

A tak a propo czy to się opłaca:

http://allegro.pl/item437202621_toshiba_a300_1eg_t5750_15_4_3gb_250gb_wys_gratis.html

bo muszę coś kupić do pracy.

Opublikowano

raggaman, Ty też masz być, bo wpierdel... :decayed

Ja bede .. :wink4: Ty to coś mnie ostatnio często tym wiepirdolem straszysz :D

Opublikowano

Po za tym vista jest wiele stabilniejsza niż xp

bardzo ciekawa wypowiedź :kox::naughty:

Ile razy ci się xp zawiesił i musiałeś reset, a ile razy vista i musiałeś reset?

Jedyna wada to że Vista potrzebuje większych wymagań.

A tak a propo czy to się opłaca:

http://allegro.pl/item437202621_toshiba_a300_1eg_t5750_15_4_3gb_250gb_wys_gratis.html

bo muszę coś kupić do pracy.

prawie wszystkie toshibki są git..a ta ma wszystko co potrzeba..ale ta vista :evil:

Opublikowano

prawie wszystkie toshibki są git..a ta ma wszystko co potrzeba..ale ta vista

Tohiba? To chiba nie działa :polew:

Opublikowano

I jak temat w Arkadii ? :mysli:

Opublikowano

Pani Barbara :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gracjan to nic przy niej.

Opublikowano

I jak temat w Arkadii ? :mysli:

Ciezko powiedziec nikt nic nie pisze wiec pewnie jeszcze sa na spocie :wink4::kox: ja rowniez mialem dzis zawitac ale troszke nie chcialo mi sie :gwizdanie: bo i do domku daleko bylo :(
Opublikowano
  • Autor

Arkadia, poza zamotką, żeby dojechać na miejsce całkiem wporzo :cool1:

Opublikowano

Chyba wszyscy zadowoleni z Arkadii, bylo spox :)

Miejsce calkiem fajne, dosc cieplo, nie wieje, spokoj i duza przestrzen, wiec klaustrofobii nikt nie uswiadczyl :D

No i blisko do wejscia, dzis zwiedzalismy Saturna :decayed:

Opublikowano

Mnie sie podobalo w Arkadii, duzo fajniej niz w FW, duza przestrzen, a jednoczesnie cos sie dzieje, jest wesolo, jest gdzie sie stolowac, kazdy ma blisko (tzn. powiedzmy rowne szanse). Ja jestem za tym, zeby Arkadia zostala stalym miejscem zimowych spotow. :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.