Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krzyniek, a co Ty - do Garwolina przez Ursus jezdzisz? :decayed:

:naughty: skrótem :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krzyniek, a co Ty - do Garwolina przez Ursus jezdzisz? :decayed:

To nie widziałeś, że Krzyniek wczoraj wyrwał te wie ostre blondyny co szły za namina food court :gwizdanie: :decayed:

Dlatego tak sobie przez Ursus skrócił ... :tongue4:

Opublikowano

Niestety (a pewnie i stety) nie widzialem zadnych blondyn :tongue4:

Opublikowano

Krzyniek, biorac pod uwage rozmiar Twoich łap... to moglbys na rekach tak jezdzic :decayed:

No offence :tongue4:

Opublikowano

Krzyniek, biorac pod uwage rozmiar Twoich łap... to moglbys na rekach tak jezdzic :decayed:

No offence :tongue4:

:tongue4: a z liścia nie chcesz :naughty::kox::polew:
Opublikowano

Krzyniek, biorac pod uwage rozmiar Twoich łap... to moglbys na rekach tak jezdzic :decayed:

No offence :tongue4:

:tongue4: a z liścia nie chcesz :naughty::kox::polew:

:D

Opublikowano

..od Kasi czy Agnieszki ? :polew::decayed::tongue4:

Jeśli już to od Pani Kasi i od Pani Agnieszki. :cool1::decayed:

Aleś upierdliwy. Agnieszka to moja rodzona siostra - ona jest właścicielką Hondy. :tongue4:

Opublikowano

Spać a nie siedzieć po nocy i pier**l...ć głupoty :polew: :polew:

Sie naje...em i jest git :good:

Opublikowano

A Ty nie miales byc wczoraj na spocie u nas?

Opublikowano

A Ty nie miales byc wczoraj na spocie u nas?

Miałeś ale nie miałem czasu na dojechanie :tongue4:

Z resztą z Norbiastym miałem się ustawiać ale pogadaliśmy że mnie nie będzie i jego też :cool1:

Opublikowano

Krzyniek bandyto coś zrobił na spocie? :naughty:

Tylko krakusa zabraknie na spocie i już brak kultury :decayed:

Opublikowano

Miałeś ale nie miałem czasu na dojechanie :tongue4:

Czyli jak zawsze... duzo gadki o spocie i nic :naughty::decayed:

Opublikowano

Miałeś ale nie miałem czasu na dojechanie :tongue4:

Czyli jak zawsze... duzo gadki o spocie i nic :naughty::decayed:

Są ważniejsze sprawy. A co tęskisz ? :evil: :evil: Spokojnie ja o Tobie nie zapomniałem :gwizdanie:

Opublikowano

Poprostu stwierdzam fakty :)

Luzik.

Opublikowano

Poprostu stwierdzam fakty :)

Luzik.

TO dobrze. :rolleyes:

Opublikowano

masakra :polew:

Opublikowano

..od Kasi czy Agnieszki ? :polew::decayed::tongue4:

Jeśli już to od Pani Kasi i od Pani Agnieszki. :cool1::decayed:

Aleś upierdliwy. Agnieszka to moja rodzona siostra - ona jest właścicielką Hondy. :tongue4:

..nie można było tak odrazu :decayed::good:

Opublikowano

Porwanie samolotu

Poniedziałek

Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

Wtorek.

Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

Środa

Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów.

Wypuściliśmy, a co tam.

Czwartek

Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.

Piątek

Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.

Sobota

Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

Poniedziałek

Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

Wtorek

Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

Środa

Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.