Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może mi ktoś pobrać "Drivery" pod Windowsa XP z tej strony ?

http://www.benq.com.au/products/joybook/?product=1251&page=downloads&dtype=D

za cholere z firmowego kompa nie mogę :kwasny:

Wszystkie pod XP? Juz ciągnę. Wkleję linki sendspace albo innego rapidshare

Opublikowano

Krzyniu ..nie wiedziałem , że taki agresor z Ciebie :blink: Na serio :decayed:

:naughty: ja lubię czasem extremalną jazdę no ale to co zrobił civic to już przegięcie i za to się należało :baseball::vava:

zarobił by parę garści

podejrzewam ze mógłby nie przeżyć...

też tak pomyślałem i stwierdziłem że bym mu latarką jeb*** :gwizdanie:
Opublikowano

Tosik to może co tydzień będziemy tak wracać ze spotów :evil:

OK :good: tylko jak nie będzie padać bo ABS mi się trochę za często włączał :kox::decayed:

ORT

Opublikowano

może mi ktoś pobrać "Drivery" pod Windowsa XP z tej strony ?

http://www.benq.com.au/products/joybook/?product=1251&page=downloads&dtype=D

za cholere z firmowego kompa nie mogę :kwasny:

Wszystkie pod XP? Juz ciągnę. Wkleję linki sendspace albo innego rapidshare

tak jest - wsio pod XP

dziex Andrew

Opublikowano

..każdy ma swoje zboczenia ..ja choruje na ładne siostry kolegów :polew: :kox

:polew: I za to Cie lubie. :th:

...ale od mojej siostry wara. :decayed:

..od Kasi czy Agnieszki ? :polew::decayed::tongue4:

A ja mam takie pytanie ... tamci Panowie co przyjechali takim szarawym Sedanem B6 to od nas ? czy tak przypadkowo ? Bo ani sie nie przywitali ..tylko siedzieli w aucie :decayed:

Opublikowano

Drugi raz mnie nie było i drugi raz coś się działo ? :shocked:

:disgust:

Opublikowano

(...) ...ale od mojej siostry wara. :decayed:

Parafrazując 'Psy' (chyba?) "Bo siostra kolegi to świętość"

Tam chyba było: "Bo żona kolegi we wojsku to świętość" :mysli:

Opublikowano

Drugi raz mnie nie było i drugi raz coś się działo ? :shocked:

:disgust:

Krajzler Hemi , testowanie lakieru , "Człowiek legenda " wyrywał Panny w Arkadii .. i sok ze 100%-towej brechy :D

Opublikowano

Drugi raz mnie nie było i drugi raz coś się działo ? :shocked:

:disgust:

Krajzler Hemi , testowanie lakieru , "Człowiek legenda " wyrywał Panny w Arkadii .. i sok ze 100%-towej brechy :D

ale i tak była najlepsza ta "lodziara" ... a nie to "windziara" była :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
Opublikowano

..kobiecie nie dogodzisz ..kupiłbyś takiego to marudziła by , że pod kolor butów jej nie pasuje :decayed::D

Opublikowano

Tak się mi przypomniało.

Ktoś wie co się dzieje z Żółwiem?

Strasznie dawno nie było o nim słychać ...

:mysli:

Opublikowano

Tak się mi przypomniało.

Ktoś wie co się dzieje z Żółwiem?

Strasznie dawno nie było o nim słychać ...

:mysli:

tydzień temu był na spocie :naughty: i mówił że to nie duch :wink4:

ostrożnie z siłownią :gwizdanie: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=f89aubh82f0&feature=related

Opublikowano

Ktoś wie co się dzieje z Żółwiem?

Strasznie dawno nie było o nim słychać ... :mysli:

Powoli miedzy innymi z powodu pogody zapada w sen zimowy :decayed:

Opublikowano

Krzyniu ..nie wiedziałem , że taki agresor z Ciebie :blink: Na serio :decayed:

:naughty: ja lubię czasem extremalną jazdę no ale to co zrobił civic to już przegięcie i za to się należało :baseball::vava:

zarobił by parę garści

podejrzewam ze mógłby nie przeżyć...

też tak pomyślałem i stwierdziłem że bym mu latarką jeb*** :gwizdanie:

to bylo jak wracales???

Opublikowano

ostrożnie z siłownią :gwizdanie: :polew:

To musiała boleć :strzal:

Opublikowano

Krzyniu ..nie wiedziałem , że taki agresor z Ciebie :blink: Na serio :decayed:

:naughty: ja lubię czasem extremalną jazdę no ale to co zrobił civic to już przegięcie i za to się należało :baseball::vava:

zarobił by parę garści

podejrzewam ze mógłby nie przeżyć...

też tak pomyślałem i stwierdziłem że bym mu latarką jeb*** :gwizdanie:

to bylo jak wracales???

tak, tam na głównej, między takimi dwoma zakrętami przed wiaduktem na ursusie
Opublikowano

krzyniek, a co Ty - do Garwolina przez Ursus jezdzisz? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.