Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szykować rękawice robocze

Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł :decayed:

mówisz Tosik ma ... jeszcze je ma :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm a co to za Marta???

Siostra Pozia .. taka laseczka , że ...puchnie na samą myśl :naughty::decayed:

Poź i ŁukaszR..robią testy na idealnego chłopaka .. :wink4:

Opublikowano

Może się załapie :D

Opublikowano

Może się załapie :D

nie macie szans..pierwszym sprawdzonym kandydatem jest ono :hi::kox:

Opublikowano

Może się załapie :D

nie macie szans..pierwszym sprawdzonym kandydatem jest ono :hi::kox:

Kto?? :decayed:

Opublikowano
Cytuj

Szykować rękawice robocze

Tosik ma moje, takie bialutkie, do roboty, na techno jak znalazł decayed

mówisz Tosik ma ... jeszcze je ma kox

napewno, ale muszę nowe mu sprawić, bo on zawsze ma ręce pełne roboty :decayed:

Opublikowano

Może się załapie :D

nie macie szans..pierwszym sprawdzonym kandydatem jest ono :hi::kox:

Kto?? :decayed:

no ONO :cool1:

Opublikowano

ono to rodzaj nijaki :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Akurat Ono to skrót od Yoko Ono :gwizdanie:

Opublikowano

Akurat Ono to skrót od Yoko Ono :gwizdanie:

czyli to kobieta :naughty: no tak Kopernik tez była kobietą :kox:
Opublikowano

Witam Szanowne Grono Warszawskie ( mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem :hi: ),

jestem nowy na tym gronie a potrzebuje informacji gdzie mozna cos korzystnie kupic, jakie czesci kupowac oraz gdzie mozna sie spotkac z milosnikami A4 aby cos podejrzec itp.

Czy te spotkania w Arkadii to tak co wtorek o godzinie 19?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Szanowne Grono Warszawskie ( mam nadzieje ze nikogo nie obrazilem :hi: ),

jestem nowy na tym gronie a potrzebuje informacji gdzie mozna cos korzystnie kupic, jakie czesci kupowac oraz gdzie mozna sie spotkac z milosnikami A4 aby cos podejrzec itp.

Czy te spotkania w Arkadii to tak co wtorek o godzinie 19?

Pozdrawiam

witamy się w specjalnym dziale!!!

co do spotów to są co tydzień :good:

Opublikowano

Info dot. spotów znajdują się zawsze w pierwszym poście :wink4:

W ten wtorek Spot wyjątkowy więc szczególnie polecamy :cool1:

Odnośnie zakupów proponuję zajrzeć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje-b25.0/

Opublikowano

Yoko Ono kto to??? :P:polew:

Opublikowano

Kto?? :decayed:

Ono to taki koleś, który jest znacznie dłużej od Ciebie na tym forum: http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/ono-u39.html

:szukaj:

Opublikowano

Ale wy pitolicie jezuuu :polew:

A tak poważnie , AndyN zmieniłeś juz płyn do spryskiwaczy ?

Opublikowano

Yoko Ono kto to??? :P:polew:

jak możesz nie wiedzieć kto to jest Pan Ono.. to kluczowa postać klubu..nie znać go to grzech :angry:

Opublikowano

A to my sie znamy ? :polew:

Opublikowano

A tak poważnie , AndyN zmieniłeś juz płyn do spryskiwaczy ?

:shocked:

Zgadłeś :notworthy::naughty::wink4:

Przy okazji ostatniego tankowania, zimowy

----

Karwa, mixol mi się w bagażniku wylał, zanim się zorientowałem upaprałem tylną szybę "ściągaczką" do wody, która była zasyfiona mixolem :wallbash: Wyjazdu do myjni samoobsługowej nie mogę zaliczyć do udanego :angry:

Opublikowano

To ja sie juz boję jaki mi grunt zrobiliście :D:dziura:

Mam nadzieje , że powiedzieliście że :

A) nie jestem bogaty

... Z)Mam kobiete :decayed

Chłopie, zrobiliśmy Tobie taki "PijaR", że najwięksi tego świata w tej dziedzinie by się tego nie powstydzili :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.