Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer lecisz z Pruszkowa?

Ja Naturlich !! :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raguś będzie akurat naprawiał swój samochód, a później rozbierze się taki upocony i usmarowany olejem. Wilda, ale pamiętaj, że Ragusiowi będzie potrzebny doping. :decayed:

O karwa Oszust..ale pociskasz po porach :laghing2:

Oczwywiście wszelkie gadzety i autografy dostepne u mojego menadżera :decayed::D

Opublikowano

:polew:

Dobra, ja to uciekam. A Ty Raguś nie stresuj się, będzie dobrze. Będziemy Cie wspierać. :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Nosfer lecisz z Pruszkowa?

Ja Naturlich !! :wink4:

to jakos sie moze ustawimy na spota?

Opublikowano

:polew:

Dobra, ja to uciekam. A Ty Raguś nie stresuj się, będzie dobrze. Będziemy Cie wspierać. :wink4:

:decayed:

:bla: :bla: :ssij::pali:

Juz po robocie ..normalnie 11 godzin na forum ... :polew:

Opublikowano

to jakos sie moze ustawimy na spota?

Pewnie :good:

Wyślę Ci numer, będę wylatywał ok 18.00 :good:

Opublikowano

A czego kiepsko ? Spanky pisał , że da rade wyrezać bez kanału ..wiec turbo wuleci górą ..wjedzie nowe i po kłopocie ..

Ale nie powiedział, że da się to zrobić na spocie.

Może ten leszcz przyjedzie w końcu to pomoże :naughty::tongue4:

Przydałby się w końcu ktoś, na kim można spokojnie rozruszać kości :naughty::kox::polew:

Pomożesz troszkę ? Bo ja to zielony jestem ..

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wybiera sie ktos moze 15,11,08 na VII RAJD CYNAMONOWY (TZW.CYNE)na Slomczyn? MOZNA TYLKO POPATRZEC ALE PO WPISOWYM MOZNA TEZ POJEZDZIC

Opublikowano

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 21:47_________________________________________________a i chciałem zauważyć że w niedzielę Krakusy przyjeżdżają do wawki :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopaki mamy nową "Różową landrynkę" na pokładzie :kox:

Opublikowano

Ale nie powiedział, że da się to zrobić na spocie.

Może ten leszcz przyjedzie w końcu to pomoże :naughty::tongue4:

Przydałby się w końcu ktoś, na kim można spokojnie rozruszać kości :naughty::kox::polew:

Łukasz damy rade nie gada..laski leca na takich ujebanych smarem :polew:

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

Znormaniała to nie wiem :gwizdanie: Nie chciałbym , żeby sie jej pogorszyło przeze mnie :decayed:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:38:37 pm_________________________________________________

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24

DObra kmina .. :naughty: A ja zajme sie Martką :kox:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:47:22 pm_________________________________________________

Chłopaki mamy nową "Różową landrynkę" na pokładzie :kox:

Że kogo Prezz ? :mysli:

Opublikowano

O KARWA. :shocked:

NIe było mnie na forum tylko przez tydzień i bite pół dnia potrzebowałem, żeby to nadrobić :blink:

I jak tu nie wierzyć Einsteinowi, w teorie względności... tam tydzień a tu cała epoka :D

Zawiozłem wsystkie klamoty (dzięki Łukasz :notworthy: ) do mechanika i zapowiada się, że w poniedziałek paździoch będzie do odebrania :dance::brawo::radocha:

Tak więc jest spora szansa, że się na spota w końcu wybiorę :>

Stęskinłem się za wszymi gębami moi drodzy :wink4::tongue4:

Natrzaskaliście tu tyle postów, że ciężko na cokolwiek odpowiedzieć, ale do kilku spraw muszę się ustosunkować :decayed:

Co Ty taki ciety na te Calibry? Skillowala Cie jakas... ? :polew:

podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze)

A propos opla:

że przypomnę :nabijasie:

hehe .. oddaj ją na Poźkoterapię :tongue4:

A tak na serio to nie czaje takich kolesi ... wogóla ludzi którzy ch..wie co chcą od życia ..i tak skaczą jak menda po jajach .

Poziek jest spalony, siora wie, że poziek ma Q. więc nie skusi się :naughty::polew:

Łukasz - jak kiedyś z Anią będziesz wpadał do mnie to zabierz też siostrę - nie widzę przeciwskazań aby ją bliżej poznać :pociesz::buziak::kwiatek: ..... :naughty: :gwizdanie: :wink4:

No ja mam podobnie. Wyszłam z parcy o ludzkiej godzinie i zaczę.lam czytać

Efekt- spalone na węgiel zimniaki i spalony garczek, smierdzi w całej chałupie.

Ł wraca za 1-2 godzny- będzie miał tylko schabowego z surówką pewnie się ,,ucieszy"

Brynia rozumiem, że to w ramach nowej, dobrowolnej - przymusowej :punish: diety dla Ukcia :laghing2:

Brynia ..nie ma to jak.. surówa po pracy :naughty::kox:

Na takie okazje to nalepiej sobie kupić jadalne farby do Ciała ..położyć sie na stole i obiad gotowy ..z deserem w jednym :decayed:

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli [br]

Coś kręcisz Koleżanko -Skorpionki NIGDY nie boli głowa :dance::D

A nawet jak boli, to za najlepsze lekarstwo uznają :sexinbed::banan1::seksiasty: i eksploatują niemiłosiernie :polew: :polew: :polew:

Wiem z autopsji, bo miałem doczynienia :tongue4::naughty:

Opublikowano

Chłopaki mamy nową "Różową landrynkę" na pokładzie :kox:

Nosfer, witamy w klubie. :th:

Opublikowano

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:38:37 pm_________________________________________________

A Ty zrobisz coś z moją siorą żeby znormalniała ??? Jeżeli tak to ja obiecuję, że pomogę :polew: :polew: :polew:

to ja pomogę wam obydwu jednemu z turbo drugiemu z siostrą :kox:[br]Dopisany: 24

DObra kmina .. :naughty: A ja zajme sie Martką :kox:

e nie ma tak :bla: TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :naughty: :gwizdanie

A to nie można mieć 2 ? :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Ragga Ty śpisz czasami :decayed:?

Opublikowano

Ragga Ty śpisz czasami :decayed:?

No dziś mam wolne..ale ktoś zadzwonił rano i juz sie karwa wyspałem :evil:

To siedze ..a co :decayed:

Opublikowano

Nosfer gratuluję :hi::good:

Opublikowano

TY już masz tam jakąś laskę, więc odpadasz z konkursu :naughty: :gwizdanie

A to nie można mieć 2 ? :kox: :kox: :decayed:

nie, bo to nie fair :thumbdown:

Opublikowano

nie, bo to nie fair :thumbdown

nie fair jest jak kobieta ma 2 ...i ty jesteś jednym z nich :nose::song:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.