Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ł wraca za 1-2 godzny- będzie miał tylko schabowego z surówką pewnie się ,,ucieszy"

Brynia ..nie ma to jak.. surówa po pracy :naughty::kox:

Na takie okazje to nalepiej sobie kupić jadalne farby do Ciała ..położyć sie na stole i obiad gotowy ..z deserem w jednym :decayed:

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli [br]Dopisany: 24 Październik 2008, 16:24_________________________________________________

Efekt- spalone na węgiel zimniaki i spalony garczek, smierdzi w całej chałupie.

czyli dzień jak co dzień, zero zmian :guma:

Skąd, cos wyjątkowego. Maria wychodziała ode mnie i 2 razy pytał czy ,,ogarnę" temat obiadu, nie mogła dokończyć bo się spieszyła

Wnioski - nie czytać forum jak się gotują ziemniaki, albo nie gotować ziemniaków

To może powiesz nam kim jest Maria ? :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli

:nabijasie::evil2::buahaha:

Skąd ja to znam .... :decayed::naughty:

Opublikowano

Efekt- spalone na węgiel zimniaki i spalony garczek, smierdzi w całej chałupie.

czyli dzień jak co dzień, zero zmian :guma:

a co Poź Bryńka i ciebie karmiła czy jak ?

Opublikowano

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli

:nabijasie::evil2::buahaha:

Skąd ja to znam .... :decayed::naughty:

a to nie wiesz, że jak babe głowa boli to chce żeby ją dobrze :sexinbed:

Jak to nasz pleban mówi: "dobrze wybzykana żona kwiatów nie potrzebuje"

A swoją drogą dzisiaj Wiciu nic nie napisał. Mam nadzieję, że nie zapodał :foch:

Opublikowano

Nie, nie dzisiaj- głowa mnie boli

Kobiety to by wypadało przegłodzić tak raz na jakiś czas :naughty: wtedy ból głowy nie istotny ..a z autopsji wiem , że później to nawet dobry obiadek wychodzi ..i pranko zrobione ..z segregacją na kolory :decayed::kox:

Opublikowano

a co Poź Bryńka i ciebie karmiła czy jak ?

Żartujesz ? :naughty: Napisałem dzień jak co dzień bo przecież gdyby nawet nie czytała forum to i tak by jej się te ziemniaki spaliły :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pranko zrobione ..z segregacją na kolory :decayed::kox:

pierdolłem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To może powiesz nam kim jest Maria ? :kox:

Obstawiam , że to dzika Portugalska pomoc domowa :naughty:

Opublikowano

To może powiesz nam kim jest Maria ? :kox:

Obstawiam , że to dzika Portugalska pomoc domowa :naughty:

AAAAAAAAAAAA jak Brynię boli głowa to Ukcio zapodaje Marię ? :naughty::kox:

Opublikowano

A Maria to jest opiekunka Filipa oraz osoba gotująca i prasująca - złoty człowiek :>

A nosi uniform ? :decayed::naughty:

Opublikowano

Jeszcze takie są, bo myslałam że wymarły z diozaurami :>

Jasne, że takie są i maja się dobrze, wystarczy tylko trochę bardziej poszukać. Inne to zwykłe anomalie :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
AAAAAAAAAAAA jak Brynię boli głowa to Ukcio zapodaje Marię ?

Ten Ukcio to ma jednak dobrze może i ziemniaki spalone ale 2 kobity w domu :kox:

Opublikowano

To może powiesz nam kim jest Maria ? :kox:

A Maria to jest opiekunka Filipa oraz osoba gotująca i prasująca - złoty człowiek :>

Tacy to pożyją. Młoda burżuazja normalnie :notworthy: Biję pokłony :notworthy::kox:

Opublikowano

A Maria to jest opiekunka Filipa oraz osoba gotująca i prasująca - złoty człowiek :>

A nosi uniform ? :decayed::naughty:

Ma bank...taki przewiewny :kox:

Opublikowano

Qrde, widzę że kiedyś dobrze trafiłeś.

Ustrzelono jakieś 1,5 roku temu ..i jakoś tak zostało :wink4::decayed:

Opublikowano

Ma bank...taki przewiewny :kox:

..czasami ..składający sie tylko i wyłącznie z kokardki ..na głowie :decayed::D

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 04:45:28 pm_________________________________________________

Jak będziesz miał dzieci to pogadamy :naughty:

O ile nie bedzie za późno i nie bedzie strzelał ślepakami :D

Opublikowano

Tacy to pożyją. Młoda burżuazja normalnie :notworthy: Biję pokłony :notworthy::kox:

Ta rozpusta normalnie :kox:

A tak serio, to ogarnij na moim miejscu 2,5 letnie dziecko i dwie prace.

Bez Marii to niemożliwe :)

Jak będziesz miał dzieci to pogadamy :naughty:

Moja starsza wychowuje moją siostrę i mnie od 22 lat sama bez ojca. Do tego postawiła dom, tyrała na 3 etaty, teraz tyra na jednym i ma swoje biuro i jakoś przez te wszystkie lata pomoc domowa nie była potrzebna :blink::shocked:

[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 16:47_________________________________________________

Jak będziesz miał dzieci to pogadamy :naughty

a po c**j mi dzieci ?? pierdolnę se jamników ze 4 sztuki :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde ..przypomina mi sie historia pewnego kolesia .. mówi żonce , że mu przydzielili nową sekretarke .. stara , brzydka , pomarszczona ..i ma na imie Zofia ... :decayed:

..Żona pojechała pare dni później przypadkowo i okazało sie że to nie Zofia tylko Zosia lat 23 ..i jej nogi kończą sie na wysokości jego twarzy :polew:

Opublikowano

Ale Was dzisiaj ,,fantazja" ponosi :polew: :polew: :polew:

..to przez Poźka ...ja nie moge przebywać z nim w jednym temacie :D

a po c**j mi dzieci ?? pierdolnę se jamników ze 4 sztuki :kox: :gwizdanie:

buahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moja starsza wychowuje moją siostrę i mnie od 22 lat sama bez ojca. Do tego postawiła dom, tyrała na 3 etaty, teraz tyra na jednym i ma swoje biuro i jakoś przez te wszystkie lata pomoc domowa nie była potrzebna :blink::shocked:

Ale mnie prawie w domu nie ma ;( ;( ;(

Zresztą, OK przyznaje się że wolę pracowac w pracy niż w domu. Niech Wam będzie :)

A kto powiedział, że moja była w domu ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Miętkie te baby obecnie, mietkie :tongue4:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 16:53_________________________________________________

Zobacz jak zmieniło się Towje życie odkąd się znamy :naughty

Dokładnie i jestem ci za to wdzięczny. Teraz wiem jakiej sobie żony NIE szukać :good::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.