Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzieliście ja w normalnej "opcji" ??? niezła pupa :naughty

Napewno wymięka przy siostrze Poźka :decayed::naughty:

Ten to jak zwykle. :D

Opublikowano

Napewno wymięka przy siostrze Poźka :decayed::naughty:

nie wątpie , jeśli odziedziczyła po Poźku choć odrobine uroku osobistego i tak miłej aparycji to.... mniam :polew:

Opublikowano

jeśli odziedziczyła po Poźku choć odrobine uroku osobistego i tak miłej aparycji

Poziek i urok osobisty oraz miła aparycja ??? Dobre ... :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4::kox:

Opublikowano

Niektórzy się już rodzą cukiereczkami... :kox:

Opublikowano

Poziek i urok osobisty oraz miła aparycja ??? Dobre ... :polew: :polew: :polew::tongue4::wink4::kox:

Łukasz , chłopak nabił do wczoraj 2000 stron na spocikach , pocukrujmy mu troche z okazji takiego jubileuszu ...

Opublikowano

Poziek i urok osobisty oraz miła aparycja ??? Dobre ...

... i być może to przyszły szwagier Raggamana :decayed:

Opublikowano
i być może to przyszły szwagier Raggamana

jestem ciekaw za ile Poziowy odda siostrę Raggamanowi bo mi to podał taką cenę że :shocked:

Opublikowano
BT14.jpg
Opublikowano

Ale mi kasjerka z "kurwfura" zepsuła dzień ..a żeby ja świnia polizała :angry:

nie wątpie , jeśli odziedziczyła po Poźku choć odrobine uroku osobistego i tak miłej aparycji to.... mniam :polew:

Mówisz ..lecisz na Poźka :naughty::polew:

... i być może to przyszły szwagier Raggamana :decayed:

..phe ..juz czuje sie prawie jak rodzina :polew:

jestem ciekaw za ile Poziowy odda siostrę Raggamanowi bo mi to podał taką cenę że :shocked:

..2 karnety na salse , 3 krowy i miske ryżu :decayed:

Opublikowano

Mówisz ..lecisz na Poźka

Musiałbym mieć twój charakter żeby sie za chłopami uganiać

Opublikowano

Lukas

..a zdałeś przynajmniej test ? :naughty:

Ja to ciągle czekam az skontaktuje sie ze mną człowiek małpa z ochrony :pali:

:decayed:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 10:29:18 am_________________________________________________

Mówisz ..lecisz na Poźka

Musiałbym mieć twój charakter żeby sie za chłopami uganiać

David masz lewe informacje ...musisz być po niewłaściwej stronie "mocy" :doh1: :evil2:

Opublikowano

Poziek/Krzyniek...te karnety na salse sa do 18 grudnia . Łatwić czy juz nie chceta kręcić owłosionymi tyłkami ?:D

śmiało załatwiaj...karnety nie wchodzą w pulę wykupnego za siorę :decayed:

Opublikowano

Ja to ciągle czekam az skontaktuje sie ze mną człowiek małpa z ochrony :pali:

:decayed:

poziek ma ochronę ? :mysli: ale to dla siebie czy siostry :naughty: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 10:41_________________________________________________ragga co do karnetów to dam znać wieczorem albo jutro :wink4:

Opublikowano

śmiało załatwiaj...karnety nie wchodzą w pulę wykupnego za siorę :decayed:

hyhy...szaloony :decayed:

W takim razie pozostajemyh na 3 krowach i misce ryżu :kox:

10:41[/size]_________________________________________________ragga co do karnetów to dam znać wieczorem albo jutro :wink4:

No luz .. karnety sa dwa ..na jedym wchodzą dwie osoby.. wiec jakoś tam sie podzielicie :)

A tak z ciekawości to po ile chodzą takie karnety ?

Opublikowano

Jakie karnety :> w środę we Wrocku salsa za free :good: Dla najlepszych są drinki

Kicie też są niezłe :evil:

Opublikowano

musisz być po niewłaściwej stronie "mocy"

JUŻ JA JESTEM PO WŁAŚCWEJ

Opublikowano

Cholerni naśladowcy :gwizdanie:

:wink4:

Malik, ze niby kto?

Opublikowano

Jakie karnety :> w środę we Wrocku salsa za free :good: Dla najlepszych są drinki

Kicie też są niezłe :evil:

i rozumiem, że ty uczęszczasz ? :dance:

Opublikowano

Jakie karnety :> w środę we Wrocku salsa za free :good: Dla najlepszych są drinki

Kicie też są niezłe :evil:

i rozumiem, że ty uczęszczasz ? :dance:

Nie nie spokojnie. Ja chodzę tylko pić. Znajome wyginają ciała :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.