Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie stoi czerwona calibra

uu na calibre to można złapać.... trypla :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

." siemasz mała ..zakurwisz densa " :polew:

W oryginale bylo "zakurwim w tańce?" :decayed:

A no powiem , że tej wersji nie słyszałem :wink4:

Mamy w klubie tancerza sataniste i teraz juz rozumiem ten mezalians :gwizdanie: :naughty::decayed::polew:

Że ja ? Ja to miał z tańcem tyle wspólnego co Ty z grą na kobzie :decayed:

Lubie oglądać ..szczzególnie booty dancers :naughty:

uu na calibre to można złapać.... trypla :polew:

Znaczy sie ..zapalenie narzędzi ? :polew:

Opublikowano

Znaczy sie ..zapalenie narzędzi ?

niewiem czy to zapalenie ale pieczarki mogą wyrosnąć :decayed:

Opublikowano

Znaczy sie ..zapalenie narzędzi ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie stoi czerwona calibra

uu na calibre to można złapać.... trypla :polew:

Jak ją zwał tak zwał wychodzi na 1 :gwizdanie:

Opublikowano

Znaczy sie ..zapalenie narzędzi ?

niewiem czy to zapalenie ale pieczarki mogą wyrosnąć :decayed:

Ostro przetupane .. :sick3: Myśle że takie podgrzybki mogły by wyrosnąć po samym siedzeniu w Calibrze.. pomijając juz te stalagmity na suficie :decayed:[br]Dopisany: Październik 23, 2008, 02:57:13 pm_________________________________________________Jeszcze godzina i po robocie :dance:

Opublikowano

pomijając juz te stalagmity na suficie :decayed:

na stalagmitach to pewnie one siedzą w tych calibrach a na suficie to u jednego widziałem stalaktyty :gwizdanie:

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do konkretów ..kiedy stawiasz z tej okazji :decayed:

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do konkretów ..kiedy stawiasz z tej okazji :decayed:

Dzisiaj takie tematy na spocikach, że twoje pytanie zabrzmiało dwuznacznie :polew:

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to znaczy ze nie dugo bedzoe 1000 niewiasta którą zbajerowałeś :)

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Znowu imprezka w Bierhalle?

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to znaczy ze nie dugo bedzoe 1000 niewiasta którą zbajerowałeś :)

Napewno do Wicia mi daleko, sam widziałeś na fotkach :naughty:

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Znowu imprezka w Bierhalle?

To jest myśl :good:

Opublikowano

Zbliża się mój jubileusz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Do konkretów ..kiedy stawiasz z tej okazji :decayed:

Dzisiaj takie tematy na spocikach, że twoje pytanie zabrzmiało dwuznacznie :polew:

Te :decayed:

Ja jestem po właściwej stronie mocy :D

Opublikowano

nie było mnie parę stron i faktycznie piszecie tu same..... :gwizdanie:

Opublikowano

nie było mnie parę stron i faktycznie piszecie tu same..... :gwizdanie:

Prawdy życiowe :tongue4:

Opublikowano

Hej, chcialem sie pochawlic ze tez zawitam na spota wspolnego :)

Duzo bedzie plci pieknej z A4 ?:)

Opublikowano

Cycoch? Co to jest? :decayed:

Duzo bedzie plci pieknej z A4 ?:)

Pytanie ostro zwiazane z nickiem :naughty: , kolega chyba wyglodnialy :decayed:

Opublikowano

Hej, chcialem sie pochawlic ze tez zawitam na spota wspolnego :)

Duzo bedzie plci pieknej z A4 ?:)

Poziek i Spanky.. to już dwie lachy
Opublikowano

Oj bo w A3 malo przyjezdza to myslalem ze A4 nadrobi :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.