Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no prosze jakie atrakcje sie zapowiadaja. akurat 28go bede na oficjalnej prezentacji Q5, ale mysle, ze tam tez będzie na co popatrzec :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no prosze jakie atrakcje sie zapowiadaja. akurat 28go bede na oficjalnej prezentacji Q5, ale mysle, ze tam tez będzie na co popatrzec :naughty:

własnie mi kolega z de się chwalił że już mieli ten show ..tyle że w hiszpanii ...nie pomyliłes terminów :naughty:

Opublikowano

tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku :P będzie ciekawiej

Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze :kox:

to może jakiś lepszy sprzęt można wziąć :naughty: widziałem że jest gdzie się podłączyć to i jakieś kolorowe światełka zorganizować :wink4: nikomu nie nie została rura z budowy fimc_a? chodzi o taki kawałek gdzieś ze 3mety :decayed: + ta pani i spot będzie :kox:
Opublikowano

Podrzuci ktoś numery suszrki od AWX ..i ARL ? :)

Opublikowano

własnie mi kolega z de się chwalił że już mieli ten show ..tyle że w hiszpanii ...nie pomyliłes terminów :naughty:

no raczej nie ;-) w sobote byla zamknieta dla dealerow a we wtorek jest oficjalna dla reszty

Opublikowano

tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku :P będzie ciekawiej

Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze :kox:

to może jakiś lepszy sprzęt można wziąć :naughty: widziałem że jest gdzie się podłączyć to i jakieś kolorowe światełka zorganizować :wink4: nikomu nie nie została rura z budowy fimc_a? chodzi o taki kawałek gdzieś ze 3mety :decayed: + ta pani i spot będzie :kox:

malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske

Opublikowano

Nosfer spamer jest ??????

Opublikowano

Nosfer spamer jest ??????

Jakieś 'naście' stron temu pisał chyba coś, że wybiera się do Częstochowy ... :mysli::decayed:

Opublikowano

Nosfer spamer jest ??????

What`s up ? :cool1:


Nosfer spamer jest ??????

Jakieś 'naście' stron temu pisał chyba coś, że wybiera się do Częstochowy ... :mysli::decayed:

Drżyjcie jeśli to zrobię :evil:

Opublikowano

mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie?? :naughty:

Taaa przywiezie ją Spankej...w klatce :naughty::decayed::kox:

swoim polonezem :polew:

Opublikowano

nie hondo :polew:

Opublikowano

swoim polonezem

TEŁDEII :decayed::polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 12:10_________________________________________________z czipskiem :naughty::tongue4:

Opublikowano

Nosfer spamer jest ??????

chwilowo go nie było bo logował się i witał na a3club..... :gwizdanie:

kufa to teraz nie wiem czy jechać na spota audi czy polonezem (bo widzę że paru będzie poldkami :decayed:

Opublikowano

własnie mi kolega z de się chwalił że już mieli ten show ..tyle że w hiszpanii ...nie pomyliłes terminów :naughty:

no raczej nie ;-) w sobote byla zamknieta dla dealerow a we wtorek jest oficjalna dla reszty

acha ..on jest własnie dealerem więc wszystko jasne :decayed: no to masz usprawiedliwioną nieobecność na spocie :decayed:

Opublikowano

malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske

..wezme litr sprirytusu i bedziem wyjmować dżazgi z tyłeczka :decayed:

Opublikowano

Nosfer spamer jest ??????

chwilowo go nie było bo logował się i witał na a3club..... :gwizdanie:

kufa to teraz nie wiem czy jechać na spota audi czy polonezem (bo widzę że paru będzie poldkami :decayed:

Właśnie zajrzałem też na FSO - POlonez tuning klub :)

Kurde - mają ludzie bzika ;) Nawet ząbkiem nas zachaczyli hehe

http://www.fsoptk.pl/forum2/viewtopic.php?t=18836&postdays=0&postorder=asc&start=105

podpis jednego z użytkowników forum, który mnie rozwalił :polew: :polew: (emoty z podpisu są oryginalne)

"i wtedy stworzył Bóg FSO i zobaczył,że jest dobre" :D :D :D

Polonez Caro Plus 1.6GSi

Fiat 126p "Karmazynowy Orzeł"

FSO-z tą marką nie można sie nudzić :D

Poczciwe chłopaczyny..

Opublikowano

Nosfer przyhamuj :naughty: ja lubię polonezy :decayed:

zresztą my też mamy bzika na punkcie audi....

Opublikowano

malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske

..wezme litr sprirytusu i bedziem wyjmować dżazgi z tyłeczka :decayed:

ok jestem za :)

ale spirytus to zebyśmy sie znieczulili chyba :P a nie do dezynfekcji bo za duzo by sie wylało :P

Opublikowano

malik buduje dom moze znajdzie jakas nie o cheblowana deske

..wezme litr sprirytusu i bedziem wyjmować dżazgi z tyłeczka :decayed:

nikomu nic z tyłka nie będę wyciągał nawet po litrze spirytusu :kwasny: rozumiem, że jest fajnie, integracja ale ustalmy jakies zasady :polew:

Opublikowano

Nosfer przyhamuj :naughty: ja lubię polonezy :decayed:

zresztą my też mamy bzika na punkcie audi....

Na spotach Bentleya też by na nas patrzyli z góry ... :naughty: Kwestia punktu odniesienia, zasobności portfela :przebiegly:

Grupa wsparcia kręcąca się wokół 1,5 tony żelastwa ... :sarcastic::evil2::buahaha:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 12:35_________________________________________________

nikomu nic z tyłka nie będę wyciągał nawet po litrze spirytusu :kwasny: rozumiem, że jest fajnie, integracja ale ustalmy jakies zasady :polew:

Z tyłka tej panny ze zdjęcia też nie? :przebiegly::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.