Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W temacie wspolnego spota z A3 Clubem - zdeklarowalo sie kolo 30 osob jak na razie i codziennie dopisuja sie nowe, wiec bedzie ostro :evil:

Wiecej info: http://forum.a3-club.net/showthread.php?t=15852

rzeczywiscie .. A3-ki sie ostro szykuja ... :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto ... ??? Poziek ... a to ten maly piskliwy siusiumajtek ....

dostaniesz znowu w pape i nawet się nie zorientujesz, z której strony wyszło :D

Opublikowano

Pusc mu zaslone dymna, zalej V-Powera na spota :decayed:

shit nieprzeciętny z tego VP .. wracam do D-Extra - jest najlepszy

Opublikowano

jeb***em gościowi z liścia :gwizdanie: i mniej więcej wyglądało to podobnie jak tu

http://pl.youtube.com/watch?v=ceIqNH0-x-Y

jak zawodowo ułożył kolesia w bocznej ustalonej żeby się nie udusił językiem :D

ma koleś doświadczenie :polew:

Opublikowano

rzeczywiscie .. A3-ki sie ostro szykuja ...

to będzie SPOT czy "Ustawka" :decayed:

Poziek bynajmniej nastawiony bojowo .. :naughty:

Opublikowano

Poziek bynajmniej nastawiony bojowo .. :naughty

Jak będzie Spankej to faktycznie będzie bojowo, żeby mu te łysa glacę sklepać :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Hmmmm... żeby przećwiczyć "myk" o którym myślę to musiałbym pół auta sprzętu zabrać :decayed:

Zabrać swoje 430? Jako slave zadziała :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 09:44_________________________________________________

Pusc mu zaslone dymna, zalej V-Powera na spota :decayed:

shit nieprzeciętny z tego VP .. wracam do D-Extra - jest najlepszy

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego :mysli:

Opublikowano

kurde kazaliście mi tankowac na orlenie :)

kupa straszna pali o 1 L wiecej

na BP w mojej wiosce BP jest git

ale 197 km/h na Video radarze bezcenne :)

no prawie 300 zł i 10 pkt :)

Opublikowano

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego

Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek :decayed:

wcześniej był Shell ale D.Extra :rtfm:

Opublikowano

kto ... ??? Poziek ... a to ten maly piskliwy siusiumajtek ....

dostaniesz znowu w pape i nawet się nie zorientujesz, z której strony wyszło :D

tez sie stesknilem .... :polew: :polew: :polew:

Poziek bynajmniej nastawiony bojowo .. :naughty

Jak będzie Spankej to faktycznie będzie bojowo, żeby mu te łysa glacę sklepać :gwizdanie: :kox:

bedzie bedzie :evil: .... wiec mozesz juz zaczac cwiczyc tymi dwukilogramowymi ciezarkami lezacymi u Ciebie po lozkiem .... :polew:

Opublikowano

ale 197 km/h na Video radarze bezcenne :)

no prawie 300 zł i 10 pkt :)

gratulować :naughty:

Opublikowano

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego

Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek :decayed:

wcześniej był Shell ale D.Extra :rtfm:

pieprzycie teraz.. gnój to gnój. Fury wam się sypią i na niczym nie ciągnie, nie czepiajcie się paliwa.

Opublikowano

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego

Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek :decayed:

wcześniej był Shell ale D.Extra :rtfm:

pieprzycie teraz.. gnój to gnój. Fury wam się sypią i na niczym nie ciągnie, nie czepiajcie się paliwa.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może stare ale jakoś taki mi pasuje do dzisiajszej niemocy twórczej jaka mną zawładneła od rana :kawa:

> Zima

> > Alpy.

> > Stok narciarski.

> > Facet rusza z góry,

> > odbija się kijkami i jedzie na bombę.

> > Nagle podskakuje na muldzie,obraca go,leci, koziołkuje,

> > w tumanie sniegu wali w drzewo...

> > Kijki w jedna, narty w druga, gosć rozwalony, zęby wybite,

> > krew z nosa, nogi poskręcane w dziwny sposób.

> > Otwiera nieprzytomne oczy,

> > wciaga górskie powietrze i mówi:

> > - I c**j, i tak lepiej niż w pracy!!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rzeczywiscie .. A3-ki sie ostro szykuja ...

to będzie SPOT czy "Ustawka" :decayed:

Poziek bynajmniej nastawiony bojowo .. :naughty:

Poziek bedzie naszym chłopcem do bicia .... :polew:

Opublikowano

ale 197 km/h na Video radarze bezcenne :)

no prawie 300 zł i 10 pkt :)

gratulować :naughty:

a dziekuje dziękuje

co nie umniejsza faktu ze spaliłbym jakas calibre :)

Opublikowano

Co Ty taki ciety na te Calibry? Skillowala Cie jakas... ? :polew:

Opublikowano

Co Ty taki ciety na te Calibry? Skillowala Cie jakas... ? :polew:

podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze)
Opublikowano

Ludzie ale nawaliliście tych stron. :blink::shocked:

Jest w ogóle po co czytać te wasze wypociny z ostatnich pięciu? Zakładam, że nie, bo standardowo wszyscy wszystkim wjeżdżali, :polew: Malika robota że wszyscy tyle piszą, żeby zdążyć z ilością stron do końca roku. :tongue4: Opanujcie się i tak zdążymy. :>

Opublikowano

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego

Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek :decayed:

wcześniej był Shell ale D.Extra :rtfm:

Ja tam wierzę co napisali na stronie :naughty: VP ma dodatki myjące więc tak co 3-4 tankowania zalewam VP/Vervę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.