Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

madafaka jakie poligloty ty na warszfówce :naughty::kox:

Sie jeździ faszystowskim paździochem to się tym, chcąc nie chcąc, nasiąka. Przez kuper :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tamto wino nie lata na gnój..

no to rzeczywiście można lać byle co i tak nie będzie różnicy :gwizdanie:

zupełnie jak w dieslu :cool1:

otóż nie Specu .. na BP trzęsie jak cholera a na Shellu prawie nic , hę :naughty:

dobra EOT

Opublikowano

otóż nie Specu .. na BP trzęsie jak cholera a na Shellu prawie nic , hę :naughty:

wymień dwumas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

we wtorki w arkadii na -2 są również spoty polonezów..może dołączą do Nas :) chłopaki się postarali i ostro wyrezali swoje fury :kox: A3 & A4 & RS4 & Polones tjun modink eating Oil madafucker :hi::polew: śmiejcie się śmiejcie..ale u spankyego w garażu stoją 2 poldki na feldze z dobrą gumką :evil::polew:

Opublikowano

wymień dwumas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dzięki za rade ...wuju :polew:

Opublikowano

witam... korzystajac z okazji ze mam wolne, postanowilem ze i moja skromna b5`tka postanie w akradii :> To bedzie moj pierwszy raz...na tym spocie oczywiscie :cool1:

Opublikowano

wymień dwumas :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dzięki za rade ...wuju :polew:

:hi: pamiętaj.. natura zawsze była przeciwko nam :naughty:
Opublikowano

Super, zapraszamy - może Roberta ze sobą weźmiesz :naughty:

Opublikowano

jak mamy do końca roku dobić 2000 to musimy klepać :)

Opublikowano

jak mamy do końca roku dobić 2000 to musimy klepać :)

Jak tak dalej pójdzie to na 6 grudnia do buta dostaniemy te 2000 stron :polew:

Opublikowano

(...)

:D

Żuczku.

Norrmalnie jeszcze nigdy się tak rozpaczliwie nie broniłeś.

Komentarz do każdego mojego zdania :good:

Tylko dlatego, że twoje argumenty są marne :polew::tongue4:

Opublikowano

Kein problem Nachbarn

:decayed:

Opublikowano

Super, zapraszamy - może Roberta ze sobą weźmiesz :naughty:

Robert sie "przejezdzil" i ma zapalenie pluc. :confused4:

Opublikowano

no to potem będziemy mogli przestać pisać ;)

Opublikowano

mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie?? :naughty:

Opublikowano

kurde jak chce odpisać kilkiam a tam juz 5 postów :)

każda wypowiedz juz nie ma ciągłości ;)

trzeba sie domyslac o co chodzi :)

PS a moze dzis damy rade dobić do 2000 ??

moze spróbujemy !!!

:hi:

Opublikowano

mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie?? :naughty:

Taaa przywiezie ją Spankej...w klatce :naughty::decayed::kox:

Opublikowano

mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie?? :naughty:

ja to tylko dlatego przyjade :) [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 10:57_________________________________________________

mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie?? :naughty:

Taaa przywiezie ją Spankej...w klatce :naughty::decayed::kox:

tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku :P będzie ciekawiej ;)

Opublikowano

tak tylko zeby jakas muza była i rurka w środku :P będzie ciekawiej

Muza sie znajdzie ..któryś bagażnik otworzy ..rury nie trza .. zatańczy na filarze :kox:

Opublikowano

Cholera, i ja się chyba zmobilizuje i wkońcu wpadnę na spota jak taka akcja się szykuję :hi:

(Tym bardziej, że potem szwagier może mi wypominać przy flaszce, że ich było więcej :polew:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.