Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wierzysz widzę w to, że Audi jest jak wino ....

jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W A3-club już 28 osób się zebrało. Kurde, na take okoliczność to chyba i ja powinienem się zjawić. :kox:

Kaśka, zapewniam Cię, że nie warto czytać. :decayed:

Opublikowano

VP syf? Czemu? Jeszcze niedawno twierdziłeś coś innego

Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek :decayed:

wcześniej był Shell ale D.Extra :rtfm:

Ja tam wierzę co napisali na stronie :naughty: VP ma dodatki myjące więc tak co 3-4 tankowania zalewam VP/Vervę

zalej ludwika, albo pur z balsamem. Tak na serio to co chcesz myć paliwem z dodatkami myjącymi?? Komorę spalania?? :polew:

Opublikowano

zalej ludwika, albo pur z balsamem. Tak na serio to co chcesz myć paliwem z dodatkami myjącymi??

:blink:

Zęby ....

Opublikowano

wierzysz widzę w to, że Audi jest jak wino ....

jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać.

w tym sęk, że jak już stać to kupisz, miesiąc zachwytu i masturbacji, a potem zaczynasz pieprzyć o paliwie - jak my :decayed:

Opublikowano

wierzysz widzę w to, że Audi jest jak wino ....

jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać.

w tym sęk, że jak już stać to kupisz, miesiąc zachwytu i masturbacji, a potem zaczynasz pieprzyć o paliwie - jak my :decayed:

tamto wino nie lata na gnój.. :naughty:

Opublikowano

Co Ty taki ciety na te Calibry? Skillowala Cie jakas... ? :polew:

podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze)

ano była to Vectra :)

ale opla jakos nie lubie od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna :)

a callibra mnie nie skilowała :) bo ma za duz mase :) szpachla i szpoilery jej na to nie pozwalaja :)

Opublikowano

Poziek bynajmniej nastawiony bojowo .. :naughty:

Poziek bedzie naszym chłopcem do bicia ....

Chciałbyś łysy :decayed::tongue4:

Opublikowano

<Kacper> kumpel ma kantor

<Kacper> i taką scenę opowiadał wczoraj w knajpie

<Jez> dawaj:)

<Kacper> w kantorze u niego przy uczelni przyszła panna z koleżanką w piątek i wymienia 100 rubli, ten mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 8/9zł a ta do niego, że niemożliwe musi być więcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zł a jej koleżanka ryknęła ze śmiechu i mówi "dałaś d*py za 8 zł"

Opublikowano

<Kacper> kumpel ma kantor

<Kacper> i taką scenę opowiadał wczoraj w knajpie

<Jez> dawaj:)

<Kacper> w kantorze u niego przy uczelni przyszła panna z koleżanką w piątek i wymienia 100 rubli, ten mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 8/9zł a ta do niego, że niemożliwe musi być więcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zł a jej koleżanka ryknęła ze śmiechu i mówi "dałaś d*py za 8 zł"

no pięknie :polew: :polew:

Opublikowano

jesli komus sie nudzi

http://bash.org.pl/latest?page=1 proponuje poczytać zaległosci z 6 miesięcy nadrobiłem wczoraj z 'łókaszemR'

naprawde debilizm niektórych nie zna granic :)

Opublikowano

Naczaskaliśta tych stron :decayed:

Kurna ...musze skombinować jednego kapcia ..to i ja sie dotocze ..a jak nie to licze , na sąsiada A. :bag:

Opublikowano
:banan::banan1::banan2::polew: za***iste ikonkidlaczego ja ich wczesniej nie widziąłem ;)
Opublikowano

tamto wino nie lata na gnój..

no to rzeczywiście można lać byle co i tak nie będzie różnicy :gwizdanie:

Opublikowano

KARWA, PRZESTAŃCIE TYLE KLEPAĆ TYCH BEZNADZIEJNIE DEBILNYCH POSTÓW!!

Dajcie pracować :polew::decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

tamto wino nie lata na gnój..

no to rzeczywiście można lać byle co i tak nie będzie różnicy :gwizdanie:

zupełnie jak w dieslu :cool1:

Opublikowano

Masakra z tymi stronami - ale nawaliliście - malik ma na Was zły wpływ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dajcie pracować :polew::decayed::naughty::wink4:

Z tego samego powodu jestem oburzony. :D

Opublikowano

Naczaskaliśta tych stron :decayed:

Kurna ...musze skombinować jednego kapcia ..to i ja sie dotocze ..a jak nie to licze , na sąsiada A. :bag:

Kein problem Nachbarn

Opublikowano

Naczaskaliśta tych stron :decayed:

Kurna ...musze skombinować jednego kapcia ..to i ja sie dotocze ..a jak nie to licze , na sąsiada A. :bag:

Kein problem Nachbarn

madafaka jakie poligloty ty na warszfówce :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.