Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosfer przyhamuj :naughty: ja lubię polonezy :decayed:

zresztą my też mamy bzika na punkcie audi....

Krzyniek – AndyN trochę się nie zrozumieliśmy :wink4:

Ja nie mam na myśli „Ej, kurna patrzcie kozaków w polonezach, buachacha itp. Itd.”

Napisałem, że podpis jednego forumowicza mnie rozwalił

I bóg stworzył Poloneza, i zobaczył, że dobre :D

FSO – z tą marką nie można się nudzić :D

I, że chłopaczyny mają dobrego bzika :wink4:

Nic prześmiewczego.. A już na pewno nie przyszłoby mi do głowy traktować ludzi po ich zasobności portfela.. :doh1:

A tak na marginesie to prawdopodobnie ich Poldki palą więcej niż nasze i zapewne w naprawach też trochę pieniędzy siedzi..

Nie trzeba mnie umoralniać :D – zapewniam :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Malika robota że wszyscy tyle piszą, żeby zdążyć z ilością stron do końca roku. :tongue4: Opanujcie się i tak zdążymy. :>

Hmmm... skoro tak dobrze idzie to może podniesiemy poprzeczkę. 3k stron do końca roku? :naughty:

Opublikowano

Hmmm... skoro tak dobrze idzie to może podniesiemy poprzeczkę. 3k stron do końca roku? :naughty:

:shocked:

Proszę ..... Nie .....

Opublikowano

zastanwia mnie tylko ta panna :) z zakopanego ciekawe na ile staraczją baterie :) i gdzie sie je wkłada :)

Opublikowano

nikomu nic z tyłka nie będę wyciągał nawet po litrze spirytusu :kwasny: rozumiem, że jest fajnie, integracja ale ustalmy jakies zasady :polew:

Sasiad ..zapomniałem dodać ze to atrakcje nie dla władców pierścienia . obrączek :decayed:

co innego Blondynka :cool1:, duże... niebieskie oczy...

Widze , że mamy podobne gusta :naughty:

i mogę jej wyjąć, włożyć etc ..

Poczekaj ...aż żonka zajrzy na forum ..klucziki od furki i motorka zawisnął na gwoździu po jej stronie łóżka :D

Czy ja to blondi ? Bo zrecenzował bym :gwizdanie:

Opublikowano

ZA DOLARA 3 zeta ;( :confused4:

W czwartek o godz. 12:10 za euro płacono 3,9354, a za dolara 3,0659 zł.

W czwartek o godz. 09:14 za euro płacono 3,8103, a za dolara 2,9723 zł. Kurs euro/dolar wynosił 1,2819.

W środę ok. godz. 16:30 za jedno euro płacono średnio 3,7644 zł, a za dolara 2,9274 zł. Kurs euro/dolar 1,2857.

W środę ok. godz. 09:10 za euro płacono 3,5826, a za dolara 2,6803 zł. Kurs euro/dolar wynosił 1,3370.

więcej info:

http://waluty.onet.pl/1849298,wiadomosci.html

Opublikowano

Jakby ktoś chciał to moge mieć 2 karnety do Enklawy na slase .. za Freee

:decayed:

Opublikowano

Jakby ktoś chciał to moge mieć 2 karnety do Enklawy na slase .. za Freee

:decayed:

Biorę :gwizdanie:

Opublikowano

ale masakra z tymi walutami kurde ze ja nie pomyslaem kupił bym ze 20 tys $ miesiąctemu i teraz bym był troche do przodu :)

ehhhh

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jakiś leszcz wyczyscił :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Biorę :gwizdanie:

Serio ? :decayed:

Bede wiedział wieczorem co i jak :wink4:

ale masakra z tymi walutami kurde ze ja nie pomyslaem kupił bym ze 20 tys $ miesiąctemu i teraz bym był troche do przodu :)

ehhhh

I skończyły sie słodkie sny o maskach i lusterkach z carbonu ...karwa :disgust:

Opublikowano

nikomu nic z tyłka nie będę wyciągał nawet po litrze spirytusu :kwasny: rozumiem, że jest fajnie, integracja ale ustalmy jakies zasady :polew:

Sasiad ..zapomniałem dodać ze to atrakcje nie dla władców pierścienia . obrączek :decayed:

co innego Blondynka :cool1:, duże... niebieskie oczy...

Widze , że mamy podobne gusta :naughty:

i mogę jej wyjąć, włożyć etc ..

Poczekaj ...aż żonka zajrzy na forum ..klucziki od furki i motorka zawisnął na gwoździu po jej stronie łóżka :D

Czy ja to blondi ? Bo zrecenzował bym :gwizdanie:

jakaś górska koza ... Spanky ma ją w klatce podstawić na lanserskiego spota mit A3 Treffen :decayed:

Opublikowano

Euro jest droższe niż jak kupowałem auto ponad rok temu ... nieźle :wink4:

Opublikowano

Biorę :gwizdanie:

Serio ? :decayed:

Bede wiedział wieczorem co i jak :wink4:

serio serio :decayed:

Opublikowano

Biorę :gwizdanie:

Serio ? :decayed:

Bede wiedział wieczorem co i jak :wink4:

serio serio :decayed:

Jak mnie wkrecasz to Ci lufe ukręce ..bo po te karnety to ja sie musze ze swoją byłą spotkać :decayed:

jakaś górska koza ...

Muflon znaczy sie :decayed:

Spanky ma ją w klatce podstawić na lanserskiego spota mit A3 Treffen :decayed:

Chyba jako zaginiony okaz krzywizny i wychudzenia ... poobijał by sie w takiej miednicy :thumbdown:

Opublikowano

.bo po te karnety to ja sie musze ze swoją byłą spotkać :decayed

Poziek....connecting people...again :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

poobijał by sie w takiej miednicy

k**wa Ragga skąd Ty bierzesz te teksty :polew:

Opublikowano

poobijał by sie w takiej miednicy :thumbdown

A mnie się zdaje, że mógłbyś w tej miednicy spokojnie rękami zaklaskać :oklaski:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

What`s up ? :cool1:

a nic , nie spamujesz to myslałem że faktycznie pojechałeś po Paulinów.. :decayed:

zastanwia mnie tylko ta panna :) z zakopanego ciekawe na ile staraczją baterie :) i gdzie sie je wkłada :)

W du.pe

Opublikowano

.bo po te karnety to ja sie musze ze swoją byłą spotkać :decayed

Poziek....connecting people...again :polew: :polew: :polew:

To grozi zamieszkaniem w garage :decayed:

poobijał by sie w takiej miednicy

kurfa Ragga skąd Ty bierzesz te teksty :polew:

Ostatnio po spocie znalazłem notesik :

" Dobre Teksty vol .2 " Autor Michał Poźniak :D

Przy okazji jakieś sprośne rysunki :D

A mnie się zdaje, że mógłbyś w tej miednicy spokojnie rękami zaklaskać :oklaski:

Fakt ..wygląda na taką co szarga łechtaczką po ziemi podczas niedzielnego spaceru ..juz nie mówie o potykaniu sie o wargi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.