Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie ostro zwiazane z nickiem :naughty: , kolega chyba wyglodnialy

Po bandzie :laghing2:

Duzo bedzie plci pieknej z A4 ?

Sztuk dwie ..ale ściśle chronione :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego tak chronione ?:P

No juz nie jezdzijcie po moim nicku ;P

Opublikowano

Widzę ze tu jakaś większa impreza jest grana to jako nowicjusz zawitam z moja a4. :chytry:

Uzupełnij profil. (widoczny po lewej stronie)

Opublikowano

Cycu, widze ze jedziesz na ostro! Na a4-klub.pl Cie przywialo nawet ;) Do zobaczenia na spocie :D

Opublikowano

czy na wtorkowym spocie będą jakieś hostessy bo nie wiem czy przyjeżdżać ? :decayed:

Opublikowano

Cholerni naśladowcy :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

<YooY> Brat znajomego ,student IV roku medycyny ,znalazł zdechłego kota na ulicy , długo sie niezastanawiajac zabrał ścierwo do MacDonalda podszedł do lady i rzucił na nią kota,

wszyscy osłupieli , a on powiedział "To juz ostani jakiego wam przynosze " i uciekł

Opublikowano

czy na wtorkowym spocie będą jakieś hostessy bo nie wiem czy przyjeżdżać ? :decayed:

Załóż stringi :decayed:

Opublikowano

przez tego mega spota to i userów na przybyło ...

Opublikowano

Widzę ze tu jakaś większa impreza jest grana to jako nowicjusz zawitam z moja a4. :chytry:

Zawitać zawitać :good:

czy na wtorkowym spocie będą jakieś hostessy bo nie wiem czy przyjeżdżać ? :decayed:

Załóż stringi :decayed:

..Poziek ..zabrałbyś siostre na spota :naughty::D

Opublikowano

Kuzwa taka piekna okazja na wielki comeback i nie bedzie mnie w wawie. Motyla Noga! ;(

Opublikowano

No to mogę już powiedzieć. Ten post jest moim 2000 tysięcznym postem w spocikach warszawskich aka klub 69 :cool1:

Dziękuję wszystkim, którzy sie do tego przyczynili :kox: Szczególnie gorąco chciałem podziękować Wiciowi bez którego nauczania i wsparcie nie doszłoby do tak wielkiego sukcesu. Mimo, że Wit dzisiaj delikatnie przypalił fochem :foch: to na bank mu przejdzie.

Reasumując: nie chce mi się już pisać :kox:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 16:56_________________________________________________Pierwsza dziesiątka:

2471 Lukas

2000 Poziek

1471 lukaszr

1228 wit.s

1149 Norbi

1111 Flyer

1076 hornet

1010 raggaman

862 krzyniek

837 T-żółw

818 ono

:wink4:

Opublikowano

1111 Flyer

Co jak co... kozacka liczba :naughty:

Opublikowano

Nawet zmieściłem sie w pierwszej dyszcze :decayed:

I nie ma tam Nosfera :polew:

aka klub 69 :cool1:

:dance:

Opublikowano

Co jak co... kozacka liczba

No i niepotrzebnie napisales... jzu nie jest taka :)

Opublikowano

Co jak co... kozacka liczba

No i niepotrzebnie napisales... jzu nie jest taka :)

cześć jak dawno cie nie słysząłem ani nie widziałem ale powiem Ci jedno jestes ogrony

22pb_144.jpg

Opublikowano

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=84968 :>

nie mam nic do murzyna...

Pożar. Wieżowiec pali się od dołu. Nagle ludzie widzą, że na ostatnim piętrze są jeszcze jacyś ludzie. Strażacy próbują wejść po drabinach na górę, jednak drabiny są zbyt krótkie. Nagle przychodzi potężny, napakowany gość i krzyczy:

- Skakać po pięciu!

Ludzie co chwila skaczą po pięcioro, a paker łapie ich i odstawia na bok. W ten sposób uratował kilkadziesiąt osób. Nagle na dachu płonącego wieżowca staje Murzyn.

- Skaczę sam! - krzyczy Murzyn i rzuca się w dół. Gdy był już przy ziemi, paker zamiast go złapać, zrobił unik i Murzyn zginął na miejscu. Paker krzyczy:

- Ej, wy na górze! Spalonych nie rzucajcie! :decayed:

Opublikowano

a tu mały głód

..krzyniek..co jak co ..ale dymające psy oglądać to juz zlekka lipa :polew:

Widze , że Iverson ostro molestuje temat...ciekawe do której strony doczytał :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.