Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie w temacie Felg....

Zamienialem sie felgami z kolega 11-10-2008. Kolega nieopatrznie umowil nas w Norauto na ostrobramskiej. Nie bede opoiwadal ze szczegolami bo bylem tam ponad 6h, ale efekt taki.

Zniszczyli mi ori sruby zabezpieczajace. Nie mogli potem odkrecic i zaczeli rozwiercac mi sruby. Oczywiscie srub sie im nie udalo rozwiercic za to poniszczyli mi caly kolniez w feldze. Musialem zostawic im auto na weekend. Felge udalo sie zdjac odebralem auto w zeszly poniedzialek, felgi do tej pory nie mam. Juz 2 tyg jest w renowacji. OMIJAC su***synow Z DALEKA!!!imag0168gj0.th.jpgthpix.gif

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

- Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się z gumoleum

Dobre kurna :laghing2:

Opublikowano

Jest w strefie śmiechu :co: :co:

Żółwiu mi tu firmową wew. pocztą podesłał to wrzuciłem Wam w te pędy ...a tu jeszcze wytykają palcamyyy :ranting1:

Opublikowano

7 wakacji z rzędu spędziłem w NY. Gdyby nie przyjezdne turystki popadł bym w depresję :decayed:

Ja czas spędzałem kolejno w LA, SF ostatnie Vegas i NY turystycznie..

Piękne czasy.. :rolleyes:

_________________________________________________

- Mamo, czy ja jestem adoptowany?

- Byłeś.

- Jak to byłem?

- No byłeś, ale cię oddali.

Opublikowano

Jest w strefie śmiechu :co: :co:

Żółwiu mi tu firmową wew. pocztą podesłał to wrzuciłem Wam w te pędy ...a tu jeszcze wytykają palcamyyy :ranting1:

Ładnie chłopaki opierdalacie gruchy w robocie :decayed:

Opublikowano

Jest w strefie śmiechu :co: :co:

Żółwiu mi tu firmową wew. pocztą podesłał to wrzuciłem Wam w te pędy ...a tu jeszcze wytykają palcamyyy :ranting1:

Ładnie chłopaki opierdalacie gruchy w robocie :decayed:

trzeba to umić :decayed:

Opublikowano

trzeba to umić :decayed:

..ja juz dostaje wścieklizny ..a do 21:00 to jeszcze w h czasu .. jeszcze przychodzi taka zamólona panienka na drugą zmiane :doh1:

..dobrze , że przynajmniej dziś chodzą fajne mamusie :kox:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 01:51:55 pm_________________________________________________A co mi tam ...popodglądam Was na Naszej klasie ..waszych znajomych ..znajomych waszych znajomych i żony waszych dzieci ..dzieci waszych wnuków ..wnkuki waszych synów .. synów waszych kochanek ..i co najlepsze ..wasze siostrrry :evil2::kwiatek::kawa:

Opublikowano

Redźi, może chcesz moją siostrę ??? Przydałby się jej ktoś normalny, bo ten "obecny" jest lekko spedalony (jest z nią lub nie jest - sam się gubię).

Może w końcu siostra mi znormalnieje jak ją ktoś porządnie wybzyka :naughty:

Opublikowano

Redźi, może chcesz moją siostrę ??? Przydałby się jej ktoś normalny, bo ten "obecny" jest lekko spedalony (jest z nią lub nie jest - sam się gubię).

Może w końcu siostra mi znormalnieje jak ją ktoś porządnie wybzyka :naughty:

:polew: :polew:

Siostry siostrami..

http://www.youtube.com/watch?v=qxhA5B1tEdM :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Redźi, może chcesz moją siostrę ??? Przydałby się jej ktoś normalny, bo ten "obecny" jest lekko spedalony (jest z nią lub nie jest - sam się gubię).

Może w końcu siostra mi znormalnieje jak ją ktoś porządnie wybzyka :naughty:

Właśnie ide oblukam na NK :decayed:

KArolina ? :naughty:

Opublikowano

KArolina ? :naughty

Dobra sztuka, sam bym się brał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

KArolina ? :naughty

Dobra sztuka, sam bym się brał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Poziek .. Marta była pierwsza :kox:

Opublikowano

KArolina ? :naughty

Dobra sztuka, sam bym się brał :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Poziek .. Marta była pierwsza :kox:

Wszystko zależy od twojej wypłacalności :naughty::kox:

Opublikowano

A jak koleś spedalony to musisz go zdyscyplinować .. powiedz , że jak skrzywdzi Twoja siostre to ujebiesz mu lufe przy samych kulach i zrobisz palenie gumy na klacie :cygaro:

Szustka siostry sa niezłe :naughty:

Opublikowano

Redźi, może chcesz moją siostrę ??? Przydałby się jej ktoś normalny, bo ten "obecny" jest lekko spedalony (jest z nią lub nie jest - sam się gubię).

Może w końcu siostra mi znormalnieje jak ją ktoś porządnie wybzyka :naughty:

regga hm.... on raczej nie jest zbyt normalny :gwizdanie:

redźi świetny pomysł z tym oglądaniem na NK chyba i ja się skuszę popatrzeć :naughty::kox:

Opublikowano

Wszystko zależy od twojej wypłacalności :naughty::kox:

..nie sciemniaj ..tylko przyzwyczaj sie do nowego członka ..rodziny :decayed:

Podobno te wszystkie farmaceutki to niezłe wariatki są :kox: W pozytywnym tego słowa znaczeniu :dance:[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 02:21:44 pm_________________________________________________

regga[/b] hm.... on raczej nie jest zbyt normalny

Gadasz .. :evil2::guma:

[br]Dopisany: Październik 24, 2008, 02:25:43 pm_________________________________________________

redźi świetny pomysł z tym oglądaniem na NK chyba i ja się skuszę popatrzeć :naughty::kox:

Omijaj ..Adaho..on samych braci ma :D

Opublikowano

A jak koleś spedalony to musisz go zdyscyplinować .. powiedz , że jak skrzywdzi Twoja siostre to ujebiesz mu lufe przy samych kulach i zrobisz palenie gumy na klacie :cygaro:

Na przyjemności to on musi zasłużyć.

Jest lekko zniewieściały i ciągle krzywdzi moją siorę, ale ona jest głupia po prostu dlatego przydałby się jej mocny wstrząs.

Szustka siostry sa niezłe :naughty:

Kasia, Ela i Agnieszka ?

Opublikowano

lukaszr to może ja,.. ja walnę temu Twojemu niedoszłemu szwagrowi z liścia :kox::lol1:

redźi to na Adama profil nie wchodzę

Opublikowano

Kasia, Ela i Agnieszka ?

Kasia i Agnieszka :drool: :thumbup:

Normalnie to są kobitki no .. :naughty:

Na przyjemności to on musi zasłużyć.

Jest lekko zniewieściały i ciągle krzywdzi moją siorę, ale ona jest głupia po prostu dlatego przydałby się jej mocny wstrząs.

hehe .. oddaj ją na Poźkoterapię :tongue4:

A tak na serio to nie czaje takich kolesi ... wogóla ludzi którzy ch..wie co chcą od życia ..i tak skaczą jak menda po jajach .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.