Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wpaść w dresikach ? :decayed:

badz soba .... :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam wpaść w dresikach ?

dresikach, mokasynach z szyszorem i fajną skarpeta frote ..dobrze żeby była biała a mokasyn czarny :naughty:

Co do butów to zdecydowanie lepsze będą sandały.I nie zapomnij zabrać kanapek , najlepiej z pasztetem :kox:

Opublikowano

badz soba ....

Spanki, nie mów, że przyjedziesz ?

Opublikowano

najlepiej z pasztetem :kox:

te zabierze oniak :decayed:

Opublikowano

No to na większości zlotow byłeś więc wypadałoby, żeby VIP się pojawił i dzisiaj. :polew: :polew: :polew:

bede ... wiec uprasuj dresy ... zebys mi wstydu nie przyniosl .... :polew: :polew: :polew:

I Ch..j na tym tekście poległem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spanki, nie mów, że przyjedziesz ?

bede ... :naughty:

dresyvl2.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to zapowiada się ładna siara.... :gwizdanie: to może wszyscy niech założą dresy :naughty: wtedy zobaczycie jakie zrobimy wrażenie na A3 :decayed:

Opublikowano

to może wszyscy niech założą dresy :naughty:

Nie mam :decayed: Trza bujnać wora na stadion :naughty:

Opublikowano

to może wszyscy niech założą dresy :naughty:

Nie mam :decayed: Trza bujnać wora na stadion :naughty:

tylko który??? :mysli: wyhacz jakąś beeemkę na mieście i kierownikowi zabierz :polew:
Opublikowano

to może wszyscy niech założą dresy :naughty:

Nie mam :decayed: Trza bujnać wora na stadion :naughty:

tylko który??? :mysli: wyhacz jakąś beeemkę na mieście i kierownikowi zabierz :polew:

No tak zapomniałem , że stasion juz nie istnieje :naughty:

Ale na Zielenieckiej dorwe jakiegoś żóltego to może i jakieś skoki z frendzlami zafasole se na te okazje ....a co :kox::D

Opublikowano

No tak zapomniałem , że stasion juz nie istnieje :naughty:

Stadion nie istnieje, kolega Moskal chyba łapki w tym macza :good::wink4:, cały ten bałagan przeniósł się na błonia :sick3:

Więc tam możesz jakiś gustowny i szykowny komplecik kupić :evil:

Redżinald, spline'y? :wink4:

Płytkę z działającym ViM hackiem mógłby ktoś wziąć na spot?

Opublikowano

zróbcie zakup grupowy dla całej ekipy warszawskiej ... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Będzie ktoś z Was miał może kabelek pod B7 ?? Fajnie byłoby mieć bluetooth po angielsku... :gwizdanie:

Opublikowano
te zabierze oniak decayed

Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów :kox:

Opublikowano

Redżinald, spline'y? :wink4:

We no mnie puść brzydkiego smsa tak o 16:40 bo zapomne na bank :tongue4:

zróbcie zakup grupowy dla całej ekipy warszawskiej ... :gwizdanie: :naughty:

Dla Ciebie żółte bedo musiały szyć na miare :D:polew:

Opublikowano

We no mnie puść brzydkiego smsa tak o 16:40 bo zapomne na bank :tongue4:

Numer niech na PW prześle :baseball::wink4::decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dobre te obrazki :kox:

Opublikowano
te zabierze oniak decayed

Wezme dla ciebie pasztetową w naturalnej kiszce ,będzie ci pasowało do dresów :kox:

dzięki :decayed:

do swojego stroju nie zapomnij założyć kapci :naughty: :naughty: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.