Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez testera to lepiej sprawdzać kwestię silikonu :naughty:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Suli, bez testera da się sprawdzić.. :wink4:

Pewnie :decayed: paznokciem :gwizdanie: :kox:

Trzeba wziąć młodek i mocno przypier..lić i zoabczyc czy odpadnie szpachla :kox:

Opublikowano

Czyja to laska?

Jest cała seria - zatytułowane Lans na Gubałówce :polew: :polew:

Opublikowano

Te wyżej usytuowane to właśnie męskie - tzw. jabłko. Kobiety zwykle mają gruszkę. :cool1:

Ja tu mówie o posladkach ..nie o biodrach :guma::punish::acute:

Gruszka to okrągłe bioda i delikatnw wcięcie w talii :decayed:

Stary a uczyć trzeba :polew:

Opublikowano

Raguś, dziś akurat będą żywe przykłady - podpowiem Ci co dla Ciebie jest najlepsze. :tongue4:

Opublikowano

ja pierd..le ale mam młyn w firmie a tu jak zwykle pelna Spamerka :decayed:

szykować się na spota - fryzjer, szyszory pucować i niebieskie pod język :naughty:

Opublikowano

ja pierd..le ale mam młyn w firmie a tu jak zwykle pelna Spamerka :decayed:

szykować się na spota - fryzjer, szyszory pucować i niebieskie pod język :naughty:

ogoliłem pachy, zakręciłem dredy między pośladkami, założę stringi i wpadam :good::naughty:

Opublikowano

Raguś, dziś akurat będą żywe przykłady - podpowiem Ci co dla Ciebie jest najlepsze. :tongue4:

ragga będzie zajęty i to bardzo :naughty: bo np pilnik mu masłem posmaruje i może sobie piłować i piłować do usranej śmierci :gwizdanie:

Opublikowano

Raguś, dziś akurat będą żywe przykłady - podpowiem Ci co dla Ciebie jest najlepsze. :tongue4:

Tomek...ja wierzę w kult szparki i wielkich przeogromniastych cycuszków z ogromnymi aureolami i sterczącymi ja słupy telegraficzne suteczkami :D:kox: :kox: :kox:.

.także przykro mi brachu...ale nie jestem jednym z tych Twoich ..co lubicie czekoladowe jaskinie :polew: :polew: :polew:

Jestem normalny :decayed:

szykować się na spota - fryzjer, szyszory pucować i niebieskie pod język :naughty:

:laghing2: :laghing2:

Opublikowano

zakręciłem dredy między pośladkami, :good::naughty:

eeee no ..Poziu to się zabezpieczyłeś widzę :decayed:

Opublikowano

adaho

Sąsiad ciśniesz dziś zdrowo :polew:

Opublikowano

zakręciłem dredy między pośladkami, :good::naughty:

eeee no ..Poziu to się zabezpieczyłeś widzę :decayed:

tobie też radzę... SPANKEJ wpada :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to dzis będzie ciekawie :)

Opublikowano

tobie też radzę... SPANKEJ wpada :naughty:

bedzie pozamiatane ... :evil2:

Opublikowano

bedzie pozamiatane ... :evil2

patrząc na te emotke śmiejącego się łysola znowu sobie przypomniałem o Spankym :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

hehe qźwa foty HUga kox :kox:ja się dzisiaj we fraku wbijam...oczywiście pogniecionym..moda wciąż się zmienia :kox:

Opublikowano

no to dzis będzie ciekawie :)

Nie ma bata ..ja dziś bede pierwszy ..zaznacze teren :decayed:

I bede liczył ilu sie wbiło pod prąd :polew:

Opublikowano

Nie ma bata ..ja dziś bede pierwszy ..zaznacze teren :decayed:

I bede liczył ilu sie wbiło pod prąd :polew:

Wywalasz turbawke czy nie? To by było fotostory ....

A na końcu 'Błękitny laczek' na holu bo jakaś śruba się zapiekła .... :laghing2: :nabijasie::lol1:

Opublikowano

Nie ma bata ..ja dziś bede pierwszy ..zaznacze teren :decayed:

I bede liczył ilu sie wbiło pod prąd :polew:

Wywalasz turbawke czy nie? To by było fotostory ....

A na końcu 'Błękitny laczek' na holu bo jakaś śruba się zapiekła .... :laghing2: :nabijasie::lol1:

Bede/dziemy próbować ..jak wyjdzie sie zobaczy :naughty:

Co do śrub ..ostatnio wydech był odkręcany od turbawy wiec nie powinno być problemów .turbo pare miesiecy temu tez było wymieniane..ale martwie sie srubami od kolektora ...trza bedzie nawilżyć :naughty: :naughty: :tongue4:

Opublikowano

Co do śrub ..ostatnio wydech był odkręcany od turbawy wiec nie powinno być problemów .turbo pare miesiecy temu tez było wymieniane..ale martwie sie srubami od kolektora ...trza bedzie nawilżyć :naughty: :naughty: :tongue4:

zeby potem nie bylo sraczki .... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.