Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GOŁE BABY - KLIKNIJ

!

Tomasz zastawił na mnie zasadzkę z rana czy co :decayed:

O...szaka ładna kropusia :polew:

racja - jak nic zacząłbym się w nocy moczyć :decayed:

Ja to bym ocipiał z radości :kox:

Szczęściu trza dopomóc :>

Prrroszę Cie stary ... ja to powoli zaczynam twierdzić , że jestem życiowym pechowcem :wallbash:

..praca chjowa, auto sie rozłazi ..kasy brak , kiepsko w życiu prywatnym ....Poźka siotra wyemigrowała :thumbdown::decayed:

Nic tylko pochlastać sie szarym mydłem marki " Biały Jeleń " :D:thumbdown:

[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 10:45:20 _________________________________________________

tomaszust za co otrzymałeś wyróżnienie w postaci kropka :shocked:

Nie chce rozsiewać plotek ..ale podobno uszczypnął w pośladek naszego Admina :polew:

:decayed:

Opublikowano

Nie chce rozsiewać plotek ..ale podobno uszczypnął w pośladek nadzego Admina :polew:

:decayed:

Nagiego Admina?

Opublikowano

Nie chce rozsiewać plotek ..ale podobno uszczypnął w pośladek nadzego Admina :polew:

:decayed:

Nagiego Admina?

:polew: :polew: :polew: :polew:

Naszego ...miało być :decayed:

Opublikowano

Przeca to ładna kropa jest... :decayed:

Opublikowano

Przeca to ładna kropa jest... :decayed:

Pasuje Ci :naughty: Zastanawiałeś sie jak bardzi twarzowa będzie ta koloru żółtego ? :decayed::D

Opublikowano

Pasuje Ci :naughty: Zastanawiałeś sie jak bardzi twarzowa będzie ta koloru żółtego ? :decayed::D

W tym roku wystarczy mi tylko ta. :wstydliwy:

Opublikowano

my to w totka gramy, chcemy trafić sześć lub chociaż trzy (co niektórzy) a Tomek cichaczem wyrywa kropka, nie no :kox:

Opublikowano

my to w totka gramy, chcemy trafić sześć lub chociaż trzy (co niektórzy) a Tomek cichaczem wyrywa kropka, nie no :kox:

Trza umić. :decayed:

EDIT: Ale za to jakie poruszenie - mój profil pęka w szwach od gości. :)

Opublikowano

Wszyscy patrzą za co wytargałeś "korone" :polew:

Opublikowano

Za darmo... :naughty::decayed:

Opublikowano

PEWNIE nie za darmo zeszta nie ma nic za darmo :P chyba ze Ragga za darmo mozna wziąśc ale nie wiadomo czy ktos go będzie wogule chciął :P:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chyba ze Ragga za darmo mozna wziąśc ale nie wiadomo czy ktos go będzie wogule chciął :P:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Mnie mogą brać szczupłe..blondyneczki o kształtach gruszeczki :drool: :thumbup::dance:

:D:witch:

Opublikowano

Ktos chce krope?

Moge dac... od kazdej mam prowizje na koniec miesiaca :decayed::naughty:

Opublikowano

Za darmo... :naughty::decayed:

Juz wiadomo kto naświetlił Tomkowi kropka :polew:[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 11:45:05 _________________________________________________

Ktos chce krope?

Moge dac... od kazdej mam prowizje na koniec miesiaca :decayed::naughty:

Daj mnie ..tylko taką , żeby zamiast " ostrzeżenie " było coś ciekawszego.. :polew: :polew:

"Siostrojebca" odpada :polew::D:witch:

Opublikowano

ja wiem kto chce kropke

Ragga pewnie ty tylko trzeba dac powód

o mam

"jak masz kropke to masz 19 d*p w tygodniu"

wiec Ragga nie krempuj sie :(

Opublikowano

jak masz kropke to masz 19 d*p w tygodniu"

Co ja bym z taką ilością zrobił .. :tongue4:

Można by było zrobić dobry skład do kosza :decayed::D

Opublikowano

Znowu pracujecie :D

A nabijać to nie ma kto :acute::bla:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.