Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieletnich nie wpuszczają, wiec pare osob nie wejdzie.

To Ty popilnujesz kurtek :polew::toon:

:wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nieletnich nie wpuszczają, wiec pare osob nie wejdzie.

To Ty popilnujesz kurtek :polew::toon:

:wink4:

Co najwyżej Audików :naughty:

Poziek na bank będzie więc chetnie zaopiekuje się siwkiem.

Opublikowano

Siemano :D

Pytanko jak z wtorkiem 11.11.2008r. jest spocik??

Podobno we wtorek spot jest w Sofii :decayed:

tomaszust

:polew: :polew:

???????

Opublikowano

???????

Sofia to taki inny parking :naughty: dla wtajemniczonych :decayed:

Opublikowano

???????

Sofia to taki inny parking :naughty: dla wtajemniczonych :decayed:

gdzie można złapać virusa :)

Opublikowano

Sofia to taki inny parking :naughty: dla wtajemniczonych :decayed:

Zdradzę tę tajemnicę :naughty:

Sofia to slangowa nazwa parkingu przy NBP :decayed:

Opublikowano

???????

Sofia to taki inny parking :naughty: dla wtajemniczonych :decayed:

gdzie można złapać virusa :)

:polew: :polew:

Panowie nie walcie skwarków tylko brać margaryne co by łatwiej i z pośłizgiem obrączki z palców schodziły :decayed::D

Opublikowano

Panowie nie walcie skwarków tylko brać margaryne co by łatwiej i z pośłizgiem obrączki z palców schodziły :decayed::D

Nie mam z tym problemów :evil: Ciągle to trenuję :gwizdanie:

Opublikowano

Andyn ,margaryna jest nie zdrowa , jest taki specjalny smar o nazwie Intymel . :polew:

Opublikowano

Andyn ,margaryna jest nie zdrowa , jest taki specjalny smar o nazwie Intymel . :polew:

Karwa, umarłem :polew::decayed:

Panowie nie walcie skwarków tylko brać margaryne co by łatwiej i z pośłizgiem obrączki z palców schodziły :decayed::D

Ja o tym wyboldowanym pisałem :naughty:

Opublikowano

Intymel jest dla cieniasów ,prawdziwy fan motoryzacji robi to na towot .

A dziewczęta z Sofi powinny mieć seryjnie zamontowane kalamitki na podbrzuszu

:kox:

Opublikowano

to w końcu jak z tym wtorkiem??? :kox:

Opublikowano

Panowie nie walcie skwarków tylko brać margaryne co by łatwiej i z pośłizgiem obrączki z palców schodziły :decayed::D

Nie mam z tym problemów :evil: Ciągle to trenuję :gwizdanie:

jak mam co chwila zdejmowac to poprostu nie zakladam wcale :>

Ragga jak jeszcze raz napiszesz cos w stylu-`mam chojowa prace` to osobiscie cie udusze golymi recami,caly dziem spamujesz na forum i jeszcze kase za to bierzesz :hi:

Opublikowano

uuu Sofia... :naughty: jednak ktos przywalił wczoraj szóstaka :cool1:

Opublikowano

Ragga jak jeszcze raz napiszesz cos w stylu-`mam chojowa prace` to osobiscie cie udusze golymi recami,caly dziem spamujesz na forum i jeszcze kase za to bierzesz :hi:

15 grudnia ta sielana sie skończy :angry::witch:

:decayed:

Intymel jest dla cieniasów ,prawdziwy fan motoryzacji robi to na towot .

Poślizg murowany :D:acute:

uuu Sofia... :naughty: jednak ktos przywalił wczoraj szóstaka :cool1:

No... :decayed::song:

Opublikowano

tomaszust (22:50)

napiszesz wiadomosc ode mnie?

Korzen (22:50)

no

tomaszust (22:51)

Napisz tak:

ODBLOKUJTA MNIE !

Opublikowano

tomaszust (22:50)

napiszesz wiadomosc ode mnie?

Korzen (22:50)

no

tomaszust (22:51)

Napisz tak:

ODBLOKUJTA MNIE !

:polew: :polew:

To to chciał na Naszej Klasie :D:D:D:D

Opublikowano

tomaszust (22:50)

napiszesz wiadomosc ode mnie?

Korzen (22:50)

no

tomaszust (22:51)

Napisz tak:

ODBLOKUJTA MNIE !

:polew: :polew:

nie wytrzymał do dziś tak jak pisałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:07_________________________________________________

tomaszust (22:50)

napiszesz wiadomosc ode mnie?

Korzen (22:50)

no

tomaszust (22:51)

Napisz tak:

ODBLOKUJTA MNIE !

:polew: :polew:

To to chciał na Naszej Klasie :D:D:D:D

to to chciał na gg

tomaszust (7-11-2008 22:16)

Panie, jezdeś

tomaszust (7-11-2008 22:21)

PANIE, POWIEDZ ZE JESTEŚ!![br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:09_________________________________________________to już chyba desperacja była bo i na NK się dobijał :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:14_________________________________________________właśnie rozmawiałem z Tomaszust_em i jest zadowolony z bana, powiedział że w następną sobotę jak już go odblokujecie podzieli się z nami wrażeniami jak to jest "bez forum" :gwizdanie: :kox::polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Temat:

Data i godzina: wczoraj 22:25

Heej, jesteś?

Temat:

Data i godzina: wczoraj 22:28

k**wa, co z wami? Gdzie wy jesteśta?

Data i godzina: dzisiaj 09:01

Napisz na forum co ode mnie:

Odblokujta mnie koło 15:00. Nie obrażę się jeśli to będzie wcześniej. Jak na pierwszy raz to mi wystarczy...

Nie moge z niego :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.