Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Praktyka musi być udokumentowana w postaci zdjęć..filmów..albo przynajmniej jednych majteczek zwiniętych z pola bitwy :naughty::kox:

..żony sie nie liczą..:D ..kochanki tez :decayed:

Nie cwaniakuj - udokumentowałeś Terenię ??? :polew:

Ja Teresy nie tykam ...żadne wyzwanie :decayed: Opatrzyła sie .. :tongue4:

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

Już Tobie to tłumaczyłem - to żadne wyzwanie w tym momencie - poziek i jak zrobiliśmy odpowiedni PiaR i teraz to już pikuś.

Poza tym nie należy M. traktować jako obiektu do zdobycia ... kultury trochę i szacunku dla przyszłej kobiety Twojego życia oraz siostry przyszłego szwagra :polew:

Opublikowano

Ja juz mam obiekt... M . :decayed::cool1: To jest dopiero wyzwanie :lol1:

Już Tobie to tłumaczyłem - to żadne wyzwanie w tym momencie - poziek i jak zrobiliśmy odpowiedni PiaR i teraz to już pikuś.

Poza tym nie należy M. traktować jako obiektu do zdobycia ... kultury trochę i szacunku dla przyszłej kobiety Twojego życia oraz siostry przyszłego szwagra :polew:

No to jaka to radocha ze zdobywania ..jak juz zrobiliśta pół roboty :decayed:

M. nie jest tylko obiektem do zdobycia ... myśle , że bedzie długoterminową inwestycją emocjonalną :lol1::kox::tongue4:

Przyszły Szwagier to niech AGD wymieni ... pralka ma być w trybie auto z dobrym trybem wirowania ...bez zbędnych gadżetów ..ładowana od boku ..( w tych ładowaych od góry ..uchwyt sie może wbijać :D )

Boberek polecał BEKO ;):P

Opublikowano

My zrobiliśmy tylko porządną podstawę do Twoich przyszłych poczynań - teraz Ty musisz pokazać swój urok osobisty :kox:

Ragga, wszystko będzie na pewno na miejscu - pralka też :naughty:

Opublikowano

teraz Ty musisz pokazać swój urok osobisty

Najpierw trzeba go odkryć :polew:

My zrobiliśmy tylko porządną podstawę do Twoich przyszłych poczynań -

Spoko 25 cm w zwisie ...tylko to karwa nawet Napoleon nie miał ...nawet King Konkg i Chuck Norris i Denis Rodman razem wzięci :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Praktyka musi być udokumentowana w postaci zdjęć..filmów..albo przynajmniej jednych majteczek zwiniętych z pola bitwy :naughty::kox:

z tego co widziałem to on już ją prawie :tongue4: po uszku :naughty: [br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 19:17_________________________________________________

Spoko 25 cm w zwisie ...

a to nie ty krzyczałeś że właśnie tak masz :gwizdanie: no chyba że byłeś pijany itd...

Opublikowano

a to nie ty krzyczałeś że właśnie tak masz :gwizdanie: no chyba że byłeś pijany itd...

To chyba kolega siedzący obok tak Ci szeptał do ucha :polew: ..albo coś dolali Ci do Red Bulla :decayed:

Opublikowano

my (boberek, adrian i ja ) gramy w wolf ET tyle że mnie znów wyrzuciło ale dziś już trochę postrzelałem :wink4:

Opublikowano

my (boberek, adrian i ja ) gramy w wolf ET tyle że mnie znów wyrzuciło ale dziś już trochę postrzelałem :wink4:

no to włazcie dla urozmaicenia na COD4 - czekam na Was 'panienki' :naughty:

Opublikowano

no ja gram w wolfa :) nie mam COD4

a moze ktos ma FEARa bo mom to zainstalowane

Opublikowano

mam FEAR'a i F. EP

Opublikowano

no to w FEARa mozemy pograc :P

duzo lepsza :P

COD se jutro KUPIE :P

Opublikowano

kupuj - będzie manto :decayed:

to wystawiaj serwer i daj znać a ja ściągam Wolfa cały czas

Opublikowano

192.168.16.70:27890

Opublikowano

Dajcie linka

Opublikowano

nie działa :(

Opublikowano

to jakies ip wewnetrzne

Opublikowano

nie wiem mniejsza o to :P wracamy do wolfa :P

Opublikowano

Wolf is good

[br]Dopisany: 24 Listopad 2008, 21:11_________________________________________________Padła bateria, pisz na gg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.