Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj widziałem inną prognozę na wtorek +20C i slońce :mrgreen:

ciekawe czy pojawi sie ktoś nowy :?: ...jak poziek i lukas wyjadą to nam się skład uszczupli :sad: ..trzeba poczekać aż tomboy wróći

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No panowie ja juz tylko dotknać 28maj juz mnie nie ma to zostanie teoretycznie was 3 w porywach 4 ale ja to predko wroce

no ale poki co jestesmy to trzeba cos dobrze zorganizowac na wtoreczek :mrgreen:

Opublikowano

Chłopaki a może tak spocik na imprezce w piątek zrobić coby z krową pogadać:-) ?:>bez furaków, elegancko itd. ?

Opublikowano

Aż miło popatrzeć jak się organizujecie :razz: i imprezki do okoła i spotkanka.....a u nas coś cały czas cicho,cichuteńko..... LUBLIN:sad:

Opublikowano
.....a u nas coś cały czas cicho,cichuteńko..... LUBLIN:sad:

Juz nie powiem nic na temat pomorza bo tu jakos nikt nie jest chetny na spot

Opublikowano

To chłopaki wpadajcie do wawy :)

Opublikowano

ale powiem wam chlopaki ze jak bylo juz 4 spotkania czy tam 5 to zawsze Ci sami sa ostanio pojawil sie nowy kolega z wawy jest ponad 30 osob a pojawia sie tylko 6 :evil: no ale coz nic na sile

Opublikowano

NIe liczy sie ilość ale jakość Łukasz :), przynajmniej ludzi mamy super :D

Opublikowano
ale powiem wam chlopaki ze jak bylo juz 4 spotkania czy tam 5 to zawsze Ci sami sa ostanio pojawil sie nowy kolega z wawy jest ponad 30 osob a pojawia sie tylko 6 :evil: no ale coz nic na sile

wpadnijcie w srode na Torwar.... bedzie nas wiecej ....... :twisted:

P.S ale chyba w przyszlym tygodniu podjade we wtorek na Torwar co by Was poznac w realu :cool: bedzie nas 7 :!:

jutro nie dam rady ... A4 ma wymiane rozrzadu ......

Opublikowano
wpadnijcie w srode na Torwar.... bedzie nas wiecej

spanky byla taka opcja tylko ze kilka osob nie moglo dlatego jakos tak sie przyjal wtorek i jak narazie nie chce nikomu sie zmieniać kurcze ja juz tez bylem na AKP jeszcze jak na jajku :???:

NIe liczy sie ilość ale jakość Łukasz , przynajmniej ludzi mamy super

I w tym sie zgadzam Bartek co do ekipy to jest zajefajna :grin:

Opublikowano

tak ekipa warszawska nam się udała, nie powiem :wink:

szkoda tylko, że chłopkom z Polski tak te spoty "ciężko " idą :sad:

mnie wtorki wybitnie pasują :mrgreen: nic nie zmieniam, bo nie mam czasu na inne dni

adamooo a ta krowa to u Ciebie w knajpie na Kępie :?:

acha chłopaki czy już Wam mówiłem, że może mnie jutro nie być :?: :twisted:

Opublikowano
acha chłopaki czy już Wam mówiłem, że może mnie jutro nie być

Wiesz ze taka opcja nie wchodzi w grę :razz:

Opublikowano
Wiesz ze taka opcja nie wchodzi w grę

czekam do 1 w nocy na info od kolegi o bilecie na koncert...jak sie nie odezwie to będę , bo koncert też o 19 :cry: szkoda, że koncert we wtorek a nie w środę :evil:

Opublikowano

Chlopaki niedlugo ja do was dolacze, wiec ekipa bedzie mocniejsza, ale na razie zupelnie nie mam czasu Wiec do zobaczenia wkrotce :)

pzdr.

Opublikowano

NO to jak bedzie ktoś dzisiaj oprocz mnie ono pozka i bartka :?:

Opublikowano

Chłopaki sorki ze tak późno..wypadł teatr dzisiaj..jak coś to dojade jak jeszcze będziecie..bede dzwonił..

Opublikowano
Chłopaki sorki ze tak późno..wypadł teatr dzisiaj..jak coś to dojade jak jeszcze będziecie..bede dzwonił..

No adamooo bo ja to juz zapomnialem jak wygladasz :razz:

Opublikowano

Panowie sorki za nieobecność ale dopiero dojechałem z działki do domu...

wyjazd z żoną, sami rozumiecie... :roll:

Opublikowano

NO nie powiem ze liczylismy na Kolege :razz: to kiedy ty stawiasz krowe pozegnalna :?: :mrgreen:

Opublikowano
Chłopaki sorki ze tak późno..wypadł teatr dzisiaj..

widziałem w telewizorze, że jak jeden gość poszeł do teatru to wyrwał sobie wszystkie włosy....uważaj adamooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kiedy ty stawiasz krowe pozegnalna

he he poziek, dobre pytanie Łukasz zapodał :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.