Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy filmik juz był ale wart obejrzenia :quattro::kox:

http://www.fishki.net/comment.php?id=46160

Był był

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem czy filmik juz był ale wart obejrzenia :quattro::kox:

http://www.fishki.net/comment.php?id=46160

łooo matko :shocked: Lukasiku gdzieś Ty był!!??
Opublikowano

siema nygusy ... jak tam plany sylwestrowe ?

ja niestety mam niewypał - córka chora, wszystkie plany w pipsko ... ech :hi:

Opublikowano

ja tez nie mam co robic :( będe w warszawie :)

grał na Xboxie :P moze wpadniesz :)

Opublikowano

Norbiasty jestem caly czas nie było mnie w poniedziałek bo jeszcze chorobe leczylem dzis oby do 13 i wolne do poniedziałku :banan2:

Opublikowano

ja tez nie mam co robic :( będe w warszawie :)

grał na Xboxie :P moze wpadniesz :)

oo żaden problem - nad ranem musze tylko szwagra odebrać z baletów więc na chwilę przerwe zrobimy

Opublikowano

:)

spoko

:) mozemy około 23:00 pojechać na PL. Konstytucji :P i popatrzec na fajerworksy ;P

:) Łukasz tez nie ma co robić :) moze go tez zgarniemy :P

Opublikowano

Malika eSa jest wcipeczkowa :kox: naprawde ładna furka

:decayed:

Opublikowano

ja tez nie mam co robic :( będe w warszawie :)

grał na Xboxie :P moze wpadniesz :)

oo żaden problem - nad ranem musze tylko szwagra odebrać z baletów więc na chwilę przerwe zrobimy

moze spota nowo rocznego zorbimy na srodku rotundy ?? :) o 23:30 ;P

Opublikowano

ja tez nie mam co robic :( będe w warszawie :)

grał na Xboxie :P moze wpadniesz :)

oo żaden problem - nad ranem musze tylko szwagra odebrać z baletów więc na chwilę przerwe zrobimy

moze spota nowo rocznego zorbimy na srodku rotundy ?? :) o 23:30 ;P

podejrzewam że najebane towarzystwo zdetonuje kilka klubowych A4-rek pod wpływem %% - nie ryzykowałbym wypadu autem do centrum

butelki od szampana też nie są z gumy :naughty:

Opublikowano

hmm moze i racja :)

dobra jade do MM po kabel HD do Xboxa :P

Opublikowano

kusisz :decayed:

Opublikowano

ja dzis nie zasne :P

dla mnie ta gra jest mistrzem świata :) F E A R to kupa :)

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2008, 12:51_________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=FL_ZjJgbDmc taki trailerek mały

Opublikowano

jak dla mnie to jest pełna pyta .. wszystko z autentyczną bronią II wojny i scenerią

http://pl.youtube.com/watch?v=rM0UW3lCXNI

Opublikowano

Właśnie mój kumpel z roboty się nią tak podnieca :decayed: Z resztą GoW:2 też ;P

Ja napaliłem się na PS3 - jadę kupić ! :kox:

Opublikowano

no to następna będzie :)

Opublikowano

Oznajmiam iz Prezes dostał jedną rafinerię i od jutra ja przejmuję kontrolę nad tym jakże pięknym nieładem :polew: :polew:

2ef5207a4aa5f8f1.jpg

Opublikowano

Ale gejowskie wdzianko :naughty::polew::kox::tongue4::cool1:

P.S. Schudłeś grubasie ??? :naughty:

Opublikowano

Ale gejowskie wdzianko :naughty::polew::kox::tongue4::cool1:

P.S. Schudłeś grubasie ??? :naughty:

To już wiem kto będzie zamiatał harem :decayed:

P.S

jasne :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.