Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Malikusie kiedy bedzie dostepna do zwiedzania Twoja eSa? :>

Jest cały czas :) Już zarejestrowana i ubezpieczona. Tylko na letnich laczkach :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga, doszły mnie słuchy, że przesyłka jest w drodze ... zacznij się przygotowywać :naughty::wink4::tongue4:

Opublikowano

Pany, Partner czy Berlingo? Najważniejszą rolę gra image... :decayed:

Opublikowano

Pany, Partner czy Berlingo?Najważniejszą rolę gra image... :decayed:

Obydwa francuzy, czyli kiepskawo, bo części zamienne tanie nie są, ale jak już miałbym wybierać tylko z tych dwóch to postawiłbym na Berlingo.

A odbiegając od tematu takie aukcje mnie rozwalają:

http://www.allegro.pl/item514029208_vag_100_automatyczne_zamykanie_szyb_pilotem.html

Opublikowano
Pany, Partner czy Berlingo

caddy

a odnośnie bimberku to taka księżycówka jest lepsza od nie jednego trunku w sklepie, dzisiaj będzie się próbować :drunk:

Opublikowano

Obydwa francuzy, czyli kiepskawo, bo części zamienne tanie nie są, ale jak już miałbym wybierać tylko z tych dwóch to postawiłbym na Berlingo.

No niestety w tej klasie aut nie ma Audi :decayed: - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie.

Opcje jakie biorę pod uwagę to:

  • Ford Transit Connect
  • Opel Combo
  • Citroen Berlingo
  • Peugeot Partner

VW Caddy jest niestety zbyt drogi. :kwasny:

Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica...

BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita... :decayed:

Opublikowano

Ragga, doszły mnie słuchy, że przesyłka jest w drodze ... zacznij się przygotowywać :naughty::wink4::tongue4:

:cool1:

Opublikowano

Obydwa francuzy, czyli kiepskawo, bo części zamienne tanie nie są, ale jak już miałbym wybierać tylko z tych dwóch to postawiłbym na Berlingo.

No niestety w tej klasie aut nie ma Audi :decayed: - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie.

Opcje jakie biorę pod uwagę to:

  • Ford Transit Connect
  • Opel Combo
  • Citroen Berlingo
  • Peugeot Partner

VW Caddy jest niestety zbyt drogi. :kwasny:

Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica...

BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita... :decayed:

Combo ma tylko dobre Audio :)

Opublikowano

Obydwa francuzy, czyli kiepskawo, bo części zamienne tanie nie są, ale jak już miałbym wybierać tylko z tych dwóch to postawiłbym na Berlingo.

No niestety w tej klasie aut nie ma Audi :decayed: - tym bardziej, że myślę o nowym samochodzie.

Opcje jakie biorę pod uwagę to:

  • Ford Transit Connect
  • Opel Combo
  • Citroen Berlingo
  • Peugeot Partner

VW Caddy jest niestety zbyt drogi. :kwasny:

Najtańsze to Berlingo i Partner, poza tym producenci mają też doświadczenie w tej klasie i te samochody są dobre. Myślę, że taki Partner czy Berlingo nie będzie droższy w utrzymaniu niż moja stara Audica...

BTW sprzedaję swoją A4 - nówka sztuka, niebita... :decayed:

trzy lata jezdze partnerem 2,0 HDI 2002 r.niecaly rok temu kupilismy do pracy drugiego 1.6 HDI 2004r, i powiem Ci ze to 2.0 naprawde dobrze dostaje po pupie (sluzbowe :> )a jedyne co musielismy wymienic poza normalna eksploatacja to przeplywka w tym roku.podejrzewam ze niedlugo zmienimy tego starszego i na pewno na partnera.

nie trawie francuskiej motoryzacji ale partner mnie milo zaskoczyl,myslelismy na poczatku o combo ale jest zdecydowanie mniej pojemny

Opublikowano

kokos, mówisz, że 2.0 dostaje u was po pupie, a co z tym 1.6? W nowych Partnerach jest tylko 1.6 HDi i taki właśnie chcę kupić. Dużo km najeździliście? Co wkurza w tym aucie, a co umila użytkowanie? Jak się jeździ z pełnym obciążeniem? Jak komfort przy większych prędkościach?

Opublikowano

A odbiegając od tematu takie aukcje mnie rozwalają:

http://www.allegro.pl/item514029208_vag_100_automatyczne_zamykanie_szyb_pilotem.html

za***iste o ortografii w tekście aukcji nie wspomnę :wallbash:

niezły ten domek w Kurowie co ragga? szkoda tylko kierowcy

Opublikowano

kokos, mówisz, że 2.0 dostaje u was po pupie, a co z tym 1.6? W nowych Partnerach jest tylko 1.6 HDi i taki właśnie chcę kupić. Dużo km najeździliście? Co wkurza w tym aucie, a co umila użytkowanie? Jak się jeździ z pełnym obciążeniem? Jak komfort przy większych prędkościach?

1,6 to bardzo nie dostaje ( ja go nie uzywam :> - no sporadycznie) ale u kumpla w INDECO mieli tylko 1,6 i chodzily jak marzenie,poza tym- hamulce bardzo dobre przy obciazeniu tez,my mamy same blachy-dwuosobowe-wiec troche glosne przy duzej predkosci(140-170) do 120 idzie sie przyzwyczaic,zawias tez bardzo wygodny,pakowne jak skur... jak na ta wielkosc auta,poza tym bardzo wygodne fotele-wyzej sie siedzi niz w osobowym,pozycja troche jak na krzesle ale bardzo wygodnie nawet przy wiekszych odleglosciach,przebiegi mamy pewnie po jakies 200-300 tys. w/g mnie przed sprzedaza bylo sporo zdjete z szafy-no coz ja ich nie wybieralem :>.poza tym wszystko bardzo lekko chodzi i nic nie trzeszczy i nie skrzypi,tapicerka tez dosc odporna na zabrudzenia. ogolnie to sam wiesz to jest auto do zarabiania a nie do wypadow na miasto :decayed: wiec komfortu z A8 nie ma co oczekiwac ale za ta kase to bardzo rozsadny wybor.

aaa ze turbina w 1,6 jeszcze chodzi to cud ,uzytkowana jest jak auto bez turbiny- no ale ile mozna komus tlumaczyc?

Opublikowano

kokos, to mnie trochę pocieszyłeś. :) Oczywiście nie spodziewam się super komfortu, bo tak jak mówisz to będzie wół roboczy. Co do turbiny - sprzedawca w salonie powiedział, że instrukcja Peugeota nie mówi nic o opóźnionym gaszeniu auta po dynamicznej jeździe etc. Co o tym myślicie?

Opublikowano

ja mysle ze tak czy tak studzic trzeba i ja tak robie cudow nie ma, tak samo jak jej nie katuje kiedy jest zimny olej. dbac nigdy nie zaszkodzi,pzdr

aaaa i w 1,6 przy normalnej jezdzie i niezbyt duzym obciazeniu ok.6l/100km w jezdzie mieszanej

Opublikowano

Boję się trochę, że opcja 90KM może być zbyt słaba, ale z drugiej strony opcja 110KM jest droższa prawie o 10.000zł.

Opublikowano

Czy Mod/Admin/Prezio mają możliwość wysyłania PW bez ograniczeń co do ich ilości? A do określonej grupy odbiorców? Np wszystkich Klubowiczów?

A tak BTW jak tam brzuchy? Ile już przytyliście? Może w poniedziałek powinniśmy się w barze sałatkowym umówić? :D

Opublikowano

Czy Mod/Admin/Prezio mają możliwość wysyłania PW bez ograniczeń co do ich ilości? A do określonej grupy odbiorców? Np wszystkich Klubowiczów?

Nieograniczoną mają tylko Administratorzy i Prezes.

Odbiorców zawsze musisz wybrać.

Do Klubowiczów, jako grupy, może wysłać Administrator i Prezes.

A tak BTW jak tam brzuchy? Ile już przytyliście? Może w poniedziałek powinniśmy się w barze sałatkowym umówić? :D

Chyba więcej przytyć się nie da :wink4:

Opublikowano

Chyba więcej przytyć się nie da :wink4

i wypić .. :przebiegly::wink4:

Opublikowano

Ja w te święta lajtowo. Praktycznie cały czas przesiedziałem sam w domu, nie objadłem się (a nawet czuję niedosyt :decayed: ). Idę na jakiegoś krokieta z barszczykiem.. :naughty:

Opublikowano

A ja na kawę i ciasto.. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.