Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie wiem czy wiecie, ale właśnie rozmawiałem z Pruszkowem i tam Napie*ala śnieżek :naughty: :naughty:

Mówisz? Mam już zarejestrowaną i ubezpieczoną eSę :)

dawno to bylo i nieprawda :>. Malik bedziesz dzisiaj?mam cos co mialem Ci oddac tydzien temu i zapomnialem,pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Przyjedziesz to przekodujemy VAGiem

ok to dzis jestem ciekawe czy tosik będzie naprawiał jakies auto

ja chyba też wpadne - musze kupić pare rzeczy w Leroy'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wstałem od Diablo i jakoś mi tak dziwnie zimno ..chyba za długo te 7 godzin przy kompie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7372440 jak by ktoś był zainteresowany czekam na propozycje :)

Ten przebieg to był taki w styczniu 1999 roku ? :polew: :polew: :polew:

Nie no umarłem, licznik Ci się zaciął w 1999roku? Przegięcie na maxa.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 19:31_________________________________________________

z tym co napisales wczesniej :

Poprostu nie chce się wkopać jak z moją obecną A4...kupiłem jako bezwypadkowe a okazało się że rama jest spawana a malowane miała wszystko łącznie z dachem...ja osobiście miałem nią dwie małe stłuczki w tym jedna przez koleżanke...

Dlatego zależy mi na kimś to ogarnie temat żebym znowu po roku sie nie zdziwił że jerzdże A4'ką złożoną z dwóch A4'rek....

ciezko Ci bedzie to sprzedac na forum ....

i ten tekst bezwypadkowy ... :polew: :polew: :polew:

Spankeju rormalnie bardziej w sedno pierdolnąć nie można było :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 19:33_________________________________________________Czukundurze poprostu nie mogłem do tego się nie ustosunkować. Wybacz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dziś spot wypasiony .. :gwizdanie:

noo jak skur...syn :thumbdown:

ale przynajmniej niektorzy mieli czas zeby na myjke podjechac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna taka raczke jako oddzielna czesc dokupic, chocby w aso, czy trzeba by cala podloge kupowac?

To masz na myśli (nr 5) ?

42570a853922c93dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo jak skur...syn

Ja dostałem cynk od Boberka , że tłoczno na spocie to się nie urywałem z pracy nawet :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik bedziesz dzisiaj?mam cos co mialem Ci oddac tydzien temu i zapomnialem,pzdr

No właśnie, będę potrzebował tego śrubełka bo mam kolejny montaż kiery między świętami. Mógłbyś jakoś podrzucić do Ożarowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik bedziesz dzisiaj?mam cos co mialem Ci oddac tydzien temu i zapomnialem,pzdr

No właśnie, będę potrzebował tego śrubełka bo mam kolejny montaż kiery między świętami. Mógłbyś jakoś podrzucić do Ożarowa?

Jeeny Malik idź spać chłopaku ! Jutro kawał zwierza trzeba ubić na kolację :tongue4: Siły do tego trzeba !! :chytry:

Ps. Podrzuciłbym Ci Ja towar od kokosa, ale nie po drodze mi.. Na częstochowę jutro jadę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i Wesołego Jajka... ups znaczy się Wesołych Świąt, jak żałuję że nie mogłem być na spocie... :/. Qr..de i jeszcze będziecie mieli jakieś fajne wyjście przed sylwestrem... A ja cały czas poza Wawą... :/. Ok to białego śnieżku życzę co by czasem na quattro się przewieść.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i Wesołego Jajka... ups znaczy się Wesołych Świąt, jak żałuję że nie mogłem być na spocie... :/. Qr..de i jeszcze będziecie mieli jakieś fajne wyjście przed sylwestrem... A ja cały czas poza Wawą... :/. Ok to białego śnieżku życzę co by czasem na quattro się przewieść.. :P

Dzięki i Wzajemnie :wink4:

WESOŁYCH LUDZISKA :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik

Czy to TE śrubokręciki tak fukaja miedzy ludziami? Pytam bo może być jakiś procent z tego :naughty: :naughty:

Wesolych Świąt Koleżanki i Koledzy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy to TE śrubokręciki tak fukaja miedzy ludziami? Pytam bo może być jakiś procent z tego

Hehe... no :) Twoje śrubełki robią karierę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik zmien sobie w koncu podpis w stopce, bo B6 juz nieaktualna :tongue4:

p.s. zostala w stolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...