Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest czy nie???

ja pewnie będe :P na 100 % łukasz tez podono ma być :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U :blink:

Patrze folder pobrań na kompie UPC ..a tam jakieś Tereni foty z imprezy :decayed::polew::shocked:

Opublikowano
:):polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Czy znudziły Ci się 18stki ? :naughty::polew:

donkeyaa2.jpg

w1600.png

[br]Dopisany: Grudzień 22, 2008, 02:16:15 _________________________________________________W autobusie siedzi sobie jakis lysy,przypakowany dresik i trzyma na kolanach panne(rozowe ubranko, mini,obcasy,farbowane blond wlosy). Nagle panna pyta sie dresika:

-misiaczku co ty do mnie czujesz??kochasz mnie??

A dresik na to

-zajebałem się w Tobie na h*j,mala

:polew:

Opublikowano

Adaho mogles mnie w akcji ogladac w piatek na broniszach...a ADAMOO tak wymiatal ze kurde caly snieg stopnial. Rozumiem ze nastepnym razem dawac znac? :quattro:

Ciebie i norbiego to nie dotyczy :decayed: jeździlem z jednym i drugim ...macie obaj obsikane fotele pasażera :decayed:

Opublikowano

Adaho mogles mnie w akcji ogladac w piatek na broniszach...a ADAMOO tak wymiatal ze kurde caly snieg stopnial. Rozumiem ze nastepnym razem dawac znac? :quattro:

Ciebie i norbiego to nie dotyczy :decayed: jeździlem z jednym i drugim ...macie obaj obsikane fotele pasażera :decayed:

:polew: :polew: :polew:

dobrze ze ja z nimi nie jezdziłem :P

Opublikowano

Adaho mogles mnie w akcji ogladac w piatek na broniszach...a ADAMOO tak wymiatal ze kurde caly snieg stopnial. Rozumiem ze nastepnym razem dawac znac? :quattro:

Ciebie i norbiego to nie dotyczy :decayed: jeździlem z jednym i drugim ...macie obaj obsikane fotele pasażera :decayed:

Czekaj czekaj, Poźkowóz z tyłu nie ma wcale fotela.

Opublikowano

Czekaj czekaj, Poźkowóz z tyłu nie ma wcale fotela.

ja z tyłu nie jechałem ale widocznie ktoś bał się bardziej niż ja i kanapy się wyprać nie dało :decayed:

Opublikowano

Jest jakiś przelicznik między przekątną TV LCD a odległością w jakiej TV będzie ustawiony? Jaka? :przebiegly:

Opublikowano

Jak chcecie to spotujcie... tylko zbyt duzo ludzi to pewnie nie bedzie :)

Mnie nie będzie bo dzisiaj sprzedałem autko.

A S4 czeka na j**ane zwolnienie z VAT do 29ego.

Tydzień jestem bez auta :wallbash:

Opublikowano

:(

zadowolony ?? ze sprzedane ??

Opublikowano

moglo byc lepiej, ale w sumie jestem zadowolony

Opublikowano

Razem z alcantarą? ;(

Opublikowano

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że też będę jutro na spocie :)

Opublikowano

Czekaj czekaj, Poźkowóz z tyłu nie ma wcale fotela.

ja z tyłu nie jechałem ale widocznie ktoś bał się bardziej niż ja i kanapy się wyprać nie dało :decayed:

spankyej jechał z tyłu i niestety upaskudził całą kanapę ze stresu... krzyczał, że za szybko jadę :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jest jakiś przelicznik między przekątną TV LCD a odległością w jakiej TV będzie ustawiony? Jaka? :przebiegly:

Żeby ustalić prawidłową odległość od odbiornika, należy rozmiar ekranu podany w calach podzielić przez 10”. Zgodnie z tą zasadą najlepsza odległość od kanapy do odbiornika dla telewizora 32“ to 3,2 m. Identyczną zasadę stosuje się do plazmy.

Opublikowano

gorechristmas710.jpg

oplatek353.jpg

barszcz_z_uszkami187.jpg

pierogi_z_kapusta205.jpg

zupa_grzybowa615.jpg

sledzie_w_oleju2886.jpg

ziemniaki963.jpg

karp_w_galarecie869.jpg

karp531.jpg

kompot_z_suszu790.jpg

piernik_swiateczny571.jpg

choinka115.jpg

Sorry za dlugiego posta :decayed:

Opublikowano

Nie będę cytował żeby nie przedłużać. Jak się nazywa bohater tej kreskówki? ;)

Opublikowano

Jak to sie stało , że Hornet urodził sie tego samego dnia co ja ? :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Jak to sie stało , że Hornet urodził sie tego samego dnia co ja ? :polew: :polew: :decayed:

jabyś potrzebował dobry leasing to Horni załatwi :decayed: i jakbyś chciał działkę kupić pod wawą po 5$ za metr to Horni też ogarnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.